Jump to content

Απόπειρα Κλωνοποιήσεις Μαμούθ!


Recommended Posts

Πιστευω οτι ισως το καταφερουν αφου οι κορεατες ειναι πρωτοι στον κλαδο της επιστημης,αλλα το θεμα ειναι αν θα επιβιωσει τετοιος οργανισμος στις σημερινες συνθηκες της γης......Αντε να δουμε...

Link to comment
Share on other sites

ναι,μας βρηκε ο νεος Σπιλμπερκ....παρα του οτι ειναι καποια ζωα που παντα θαυμαζα απο μικρο παιδι,δεν θα ηθελα να τα δω ζωντανα....κοινος,για καποιο λογο αφανιστηκαν,ποιος μου λεει οτι σταδιακα η επαναφορα τους δεν θα προκαλεσει ανωμαλιες στην οικολογικη ισσοροποια???αν ειναι ετσι,θα κλωνοποιησουν και δεινοσαυρο σε λιγο.....

Link to comment
Share on other sites

ναι,μας βρηκε ο νεος Σπιλμπερκ....παρα του οτι ειναι καποια ζωα που παντα θαυμαζα απο μικρο παιδι,δεν θα ηθελα να τα δω ζωντανα....κοινος,για καποιο λογο αφανιστηκαν,ποιος μου λεει οτι σταδιακα η επαναφορα τους δεν θα προκαλεσει ανωμαλιες στην οικολογικη ισσοροποια???αν ειναι ετσι,θα κλωνοποιησουν και δεινοσαυρο σε λιγο.....

Ναι…και ο πρώτος που θα το πάρει για κατοικίδιο θα είσαι εσύ!!!

Link to comment
Share on other sites

κοίτα Νίκο,αν προκειτε για κανα Raptor είμαι μέσα...θα ειναι η εντουρο μου,θα τον καβαλάω κιόλας να πηγαίνω στις δουλειές

Αλλά από την άλλη σκέφτομαι πως με την φόρα που θα πάρουν αυτοί,όχι μόνο δεινόσαυρο θα κλωνοποιήσουν, αλλά τον Μεγαλοδοντα,ακούς Δία

Link to comment
Share on other sites

κοίτα Νίκο,αν προκειτε για κανα Raptor είμαι μέσα...θα ειναι η εντουρο μου,θα τον καβαλάω κιόλας να πηγαίνω στις δουλειές

Αλλά από την άλλη σκέφτομαι πως με την φόρα που θα πάρουν αυτοί,όχι μόνο δεινόσαυρο θα κλωνοποιήσουν, αλλά τον Μεγαλοδοντα,ακούς Δία

Γιατι εισαι τοσο σιγουρος για τον συγκεκριμενο οτι εχει εκλειψει;Εδω ουτε οι επιστημονες δεν ειναι σιγουροι :D

Link to comment
Share on other sites

κοίτα Νίκο,αν προκειτε για κανα Raptor είμαι μέσα...θα ειναι η εντουρο μου,θα τον καβαλάω κιόλας να πηγαίνω στις δουλειές

Πωωωωωωωωωωω έλιωσααααααα!

Link to comment
Share on other sites

Ααααααα!!!!!!!!!!!!

Θέλω και γω δεινοσαυράκι!!! :bigemo_harabe_net-94:

Τι θες εσυ????κανε πρωτα το ενυδρειο θαλασσα που σε πιλατευω εδω και μηνες να κανεις και δεν το εχεις κανει ακομα,και μετα παρε και βροντοσαυρο να σου κανει και το ασανσερ.....

:thaman: αγαπημενη παιδικη ταινια

ε,οχι και παιδικη....μεχρι και σημερα την βλεπω ευχαριστως και παθιαζομαι

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα εγω καιρο εχω να τις δω και μετα την εξεταστικη θα τις ξαναδω μαλλον.....Παντως περσυ αν θυμαμαι καλα ειπαν θα βγει καινουργια ταινια Jurrasic Park,αν ειναι αληθεια δεν ξερω.....

Link to comment
Share on other sites

το είχα ακούσει κι εγώ αυτό....να απ ότι βλέπεις το μαμούθ το ετοιμάζουν για να πρωταγωνιστήσει....

Link to comment
Share on other sites

το είχα ακούσει κι εγώ αυτό....να απ ότι βλέπεις το μαμούθ το ετοιμάζουν για να πρωταγωνιστήσει....

:bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...