Jump to content

Not Bad!: Lego Super Mario Level Aquarium Decorations


Recommended Posts

χε χε δεν διαφέρει και πολύ απ αυτά !!!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=69190&hl=&fromsearch=1

Link to comment
Share on other sites

χε χε δεν διαφέρει και πολύ απ αυτά !!!

http://www.aquazone....l=&fromsearch=1

Ρε Βαγγελη που το θυμηθικες αυτο το θεμα?? αχαχαχαχααχαχαχαχα

Νομιζω πρεπει να το εμπλουτισουμε λιγο.. :P

Link to comment
Share on other sites

Αίσχος! :thumbdown:

Τα καημένα τα ψαρια τι φταίνε?

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Αίσχος! :thumbdown:

Τα καημένα τα ψαρια τι φταίνε?

Θα γίνω λίγο κακός-καλός και θα ρωτησω:

Τι πρόβλημα θα έχουν τα ψαρια αν οι συνθηκες νερού είναι σωστές και αν δεν είναι wild caught??

Link to comment
Share on other sites

Θα γίνω λίγο κακός-καλός και θα ρωτησω:

Τι πρόβλημα θα έχουν τα ψαρια αν οι συνθηκες νερού είναι σωστές και αν δεν είναι wild caught??

Είτε καλός γίνεις Νίκο είτε κακος θα σου απαντήσω!

Με όλα αυτά τα πλαστικά/ βαμμένα/ τοξικά μπιχλιμπίδια ε κάτι θα τρέχει δεν νομίζεις!

Επίσης και λίγος σεβασμός δεν θα έβλαπτε, ψυχές είναι και αυτές, μην τα ξεφτιλίζουμε!

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Εκτός αν πιστεύεις ότι και εδώ το μόνο ρόλο παίζουν οι σωστές τιμές!

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=69190

Link to comment
Share on other sites

Είτε καλός γίνεις Νίκο είτε κακος θα σου απαντήσω!

Με όλα αυτά τα πλαστικά/ βαμμένα/ τοξικά μπιχλιμπίδια ε κάτι θα τρέχει δεν νομίζεις!

Επίσης και λίγος σεβασμός δεν θα έβλαπτε, ψυχές είναι και αυτές, μην τα ξεφτιλίζουμε!

Αρα μου λές οτι το μοαδικό πρόβλημα είναι το αν θα "ξερασουν" τιποτα τα μπιχλιμπιδια??

Αν εγω το είχα το ενυδρείο αυτό και μάλιστα στο σαλόνι μου, και σου έλεγα οτι ολα είναι απο καταλληλα για ενυδρείο και αγορασμένα απο pet shop, πιο θα ήταν το πρόβλημα??

Link to comment
Share on other sites

Ε τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.... σε όποιον αρέσουν αυτά τα "καραγκιοζλίκια" τα κάνει.... είπαμε είναι θέμα γούστου του καθενός! :bigemo_harabe_net-75:

Link to comment
Share on other sites

Αρα μου λές οτι το μοαδικό πρόβλημα είναι το αν θα "ξερασουν" τιποτα τα μπιχλιμπιδια??

Αν εγω το είχα το ενυδρείο αυτό και μάλιστα στο σαλόνι μου, και σου έλεγα οτι ολα είναι απο καταλληλα για ενυδρείο και αγορασμένα απο pet shop, πιο θα ήταν το πρόβλημα??

Τώρα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί διυλίζουμε των κώνωπα?

Τι νόημα έχει?

Και αν το θέλεις και αλλιώς είναι και θέμα σεβασμού και αξιοπρέπειας προς τα ζώα!

Αυτά από μένα, αν εχεις κατι να προσθεσεις κανε το!

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα για μένα είναι οτι οταν καποιος παρουσιαζει το ενυδρείο του, καποιοι του λενε βγάλε το ναυαγιο, βγάλε το δυτη κλπ, γιατι δεν ταιριάζει ή γιατί δεν είναι βιοτοπικο κλπ.

Εφοσον στον κάτοχο του αρέσει αυτο που βλεπει τι σας νοιαζει τους υπολοιπους το αν πάει ο superman με τα πιρανια??

Τι ενοχλεί??

Και αναφέρομαι παντα στο διακοσμο, μην παρεξηγηθουμε.

Επισης, αν θελεις να μιλησουμε για αξιοπρέπεια και σεβασμό στα ζώα, καλό είναι να μην τα έχουμε στα ενυδρεία, αλλα αυτό είναι αλλο θέμα.!!

Σεβασμό όμως δεν δείχνεις στο ψαρι όταν του έχεις πέτρα διακοσμιτική πλαστική ή πετρα φυσική ή το batman για παρεα!!!

Ο καθένας στήνει το ενυδρείο του έτσι οπως αρεσει σε αυτόν!!! Αυτος το βλέπει, αυτός το χαίρεται!!!!

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...