Jump to content

Βρηκα Χελωνα


elena86

Recommended Posts

νομίζω πως ναι .αν δεις τα μαγουλα της είναι κόκκινα .πολύ γνωστό είδος .θα σουν πουν και η υπόλοιποι και πιο έμπειροι στην συνέχεια .\και αν την κρατήσεις καλή συνέχεια .τι μέγεθος έχει?

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ...ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΧΩΡΟ!!!

τοτε βαλε μια αγγελια......οτι χαριζετε!!! ειναι Red Ear Slider!!.......φαινετε να χρειαζετε νερο........γεμισε μια λεκανη με λιγο νερο ισα που να κολυμπαει κ λιγο αντιχλωριο!

Έγινε επεξεργασία - buelligan75
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ...ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΩ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΧΩΡΟ!!!

Θα σε παρακαλουσα μονο να γραφεις με μικρα Ελληνικα γιατι ειναι κανονας του φορουμ. :)

Link to comment
Share on other sites

μπορειται να μου δωσετε καποιες συμβουλες μεχρι να βρω να την χαρισω? να την βαλω σε λεκανη με λιγο νερο?πρεπει να βρεχεται συνεχεια? τι να την ταισω?

Link to comment
Share on other sites

κανονικα πρεπει να εχει χωρο και να βγαινει και να βρεχεται,αλλα ειναι δυσκολο με μια λεκανι για το μεγεθος της....οποτε φροντισε να εχει νερο μεχρη την μεση του καβουκιολυ της....Τροφη κανονικα θελει γαριδες ή πελετς για χελωνες

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τι πας στο αττικο παρκο εκει τις περνουν εχει λιμνη. ειχε παει ενας γνωστος μου τι νεροχελωνα του και την εδωσε

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...