Jump to content

Ηλεκτροδιο Για Ph Controller


Recommended Posts

Εχει κανείς το παρακατω ηλεκτρόδιο?

http://www.petcumulus.gr/index.asp?page=product&pid=2804

θελω να αγορασω ενα... εχετε να μου προτεινετε καλτι άλλο?

Ευχαριστώ,

Link to comment
Share on other sites

σε κουμπωμα bnc,δες και για marine pintpoint.

Link to comment
Share on other sites

ναι σε bnc κουμπωμα...

ξερω ότι ειναι κορυφη τα pinpoint αλλα και πιο ακριβα...

Για το ηλεκτροδιο του λινκ , τι λες?

Link to comment
Share on other sites

δεν το ξερω,δεν το εχω δοκιμασει.αν κρινω απο την μαρκα ,την γνωριζω απο τα πολυ καλα και αξιοπιστα ρεφρακτομετρα αν και...κινεζουλα.

Link to comment
Share on other sites

δεν το ξερω,δεν το εχω δοκιμασει.αν κρινω απο την μαρκα ,την γνωριζω απο τα πολυ καλα και αξιοπιστα ρεφρακτομετρα αν και...κινεζουλα.

γραφει στην περιγραφη... προελευση γερμανια

Link to comment
Share on other sites

οκ,τοτε.για να λεει γερμανια,κατι παραπανω θα ξερει απο τον γερο-κλαζ.προσωπικα παντως και επειδη παντα ειχα τα ψυχολογικα μου με τα ηλεκτροδια θα εκανα λιγη υπομονη στα οικονομικα μου και θα πηγαινα σε δοκιμασμενη λυση....αλλα αυτο θα το εκανα..εγω. :rolleyes::)

Link to comment
Share on other sites

οκ καταλαβα... για να μην αποκτησω και εγω ψυχολογικα με τα ηλεκτροδια... θα περιμενω λίγο για το pintpoint :bigemo_harabe_net-55:

Link to comment
Share on other sites

και καλα θα κανεις νομιζω.εδω ολοκληρη eheim και σχεδον τα παντα πλεον στην κινα γινονται....πανε οι παλιες αξιες πλεον...

αιντε καλο βραδι.

Link to comment
Share on other sites

Τα pinpoint τα θεωρώ πιό αξιόπιστα και το βασικό (από την εμπειρία μου, τα χρησιμοποιώ σε 3 όργανα εδώ και χρόνια) μεγαλύτερη αντοχή στο χρόνο.

Και να μην ξεχνάμε βέβαια ότι τα τοπ είναι τα Hanna αλλά σε τιμή από 80 ευρώ και πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν βγαίνει το λίνκ δεν ξέρω αν είναι το sybon...το αγόρασα πρίν μερικούς μήνες.Μέχρι τώρα είναι καλό και δεν έχει αποκλείσεις σε κάθε καλιμπράρισμα(2 διαλύματα Ph 4&Ph 10) στην πορεία θα δείξει όμως.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...