Jump to content

Aquazone Και Tapatalk Προβλημα


fmnstr

Recommended Posts

Εδω και πολυ καιρο είχα θέμα και δεν μπορούσα να συνδεθω στο account μου στο φορουμ μέσω του Tapatalk σε iPhone. Δοκίμασε και ένας φίλος και δεν μπορούσε να μπει ούτε αυτός με τους κωδικούς του. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή δεν υποστηρίζεται πια η εφαρμογη. Την θεωρώ πιο βολικη και γρηγόρη απο την mobile έκδοση του site.

Ευχαριστω.

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα με το tapatalk σου απαντώ από αυτό τώρα.Δες της ρυθμίσεις σου...

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι όπως βλέπεις

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε ορισμένα όμως θεματικά όπως αυτό δηλαδή, χρειάζεται έγκριση πριν εμφανιστεί το ποστ σου (όπως και στις αγγελίες)

Σε όλα τα άλλα η ανάρτηση γίνεται κανονικά.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω ρε παιδια.. Παλια ειμαι σιγουρος οτι δουλευε.. Το δουλευετε σε iphone 4 κανεις? Ξαναδοκιμασα και αλλαξα κωδικους, το ειχα κανει και παλαιοτερα και δεν μπηκε. Εκανα clear cache και reset settings στο tapatalk αλλα δεν δουλεψε.. Εχω προβλημα στο Login σαν να βαζω λαθους κωδικους.. Το εχω κανει απειρες φορες και εβαλα και φιλο να μπει με το account του αλλα τπτ.. Αλλα για να το λετε.. Θα βαλω το tapatalk σε κανα φιλο να το δοκιμασω.

Ευχαριστω, απλα ηθελα να επιβεβαιωσω οτι δεν εχει θεμα με το φορουμ..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σβηνοντας και ξαναπερνωντας το φορουμ στο tapatalk μου βγάζει ένα μήνυμα ότι το tapatalk plugin του φορουμ είναι πολυ παλιό και να επικοινωνήσω με τους administrators. Μήπως φταίει αυτο. Χρησιμοποιώ την τελευταία έκδοση του tapatalk για το iPhone. Βέβαια παλι δεν μπόρεσα να συνδεθω.

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Σε εμένα κάνει άλλο κουλό,σε θέματα που έχω διαβάσει ,όταν υπάρχει νέο μνμ και πατάω να το δω με πάει πάλι από την αρχή και όχι στο νέο.Οι ρυθμίσεις μου είναι στο πρώτο μη διαβασμένο.Σε άλλα φόρα δεν μου το κάνει εννοείται

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να κάνεις ξανά τις ρυθμίσεις προβολής του νέου μηνύματος. Μπορεί λόγο τις αναβάθμισης της πλατφόρμας, να έχει κάποια δυσλειτουργία

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα κάνει άλλο κουλό,σε θέματα που έχω διαβάσει ,όταν υπάρχει νέο μνμ και πατάω να το δω με πάει πάλι από την αρχή και όχι στο νέο.Οι ρυθμίσεις μου είναι στο πρώτο μη διαβασμένο.Σε άλλα φόρα δεν μου το κάνει εννοείται

Και σε μένα το κάνει αυτό..επίσης σήμερα όλη μερα δεν μου εμφάνιζε τα θέματά του φόρουμ (τώρα οκ) και επίσης στην παράθεσή δεν μου βγάζει τον κώδικα τύπου

εδώ και λίγες μέρες..

Rythor on the move via tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετα τις τελευταίες αλλαγες στο φορουμ δεν δουλεύει η παραθεση στο tapatalk. Ενω πατας κανονικά quote, στο εμφανιζει σαν απλο κείμενο που το εγραψες ο ιδιος.. το εχει παρατηρησει κανεις αλλος?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω παρατηρήσει, μιάς και δεν χρησιμοποιώ tapatalk, το μόνο σίγουρο είναι πως σιγά σιγά τα προβλήματα συμβατότητας που δημιουργήθηκαν από την αναβάθμιση, αποκαθιστούντε. Θα ενημερωθούν οι διαχειριστές γι αυτή την δυσλειτουργία για να τακτοποιηθεί. Οπότε περιμένουμε και ενημέρωση αν κάποια στιγμή δεις διόρθωση του θέματος σου.

Link to comment
Share on other sites

Μετα τις τελευταίες αλλαγες στο φορουμ δεν δουλεύει η παραθεση στο tapatalk. Ενω πατας κανονικά quote, στο εμφανιζει σαν απλο κείμενο που το εγραψες ο ιδιος.. το εχει παρατηρησει κανεις αλλος?

ναι και σε μενα το κανει, επισης γενικα ολες τις παραθεσεις απο ολα τα ποστ απο ολους τους χρηστες μου το κανει αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Και εδω ενα screenshot με το προβλημα..

Τα γραφόμενα μεχρι και 2 σειρες πριν το τελος στο ποστ του χρηστη ebenos ειναι κανονικά παραθεση απο προηγουμενο ποστ του χρηστη bababrilios,αλλα αυτο δε φαινεται πουθενα.. το ιδιο συμβαινει κ οταν πατας παράθεση για να απαντήσεις.

Πιθανολογώ οτι λείπει το

..

..

post-47746-1359459504,5819_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε κάποια μέλη τις ομάδας που είχαν την δυνατότητα χρήσης του προγράμματος δεν εμφάνισε κάποιο πρόβλημα και λειτούργησε κανονικά.... Το κοιτάμε πάντως

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Από προχθές πάντως ούτε και εγώ μπορώ να συνδεθώ μέσω tapatalk... Γράφει "login Failed ...or your administrator has restricted access via tapatalk".

Άλλαξα passwords, αλλά ούτε πάλι μ' αφήνει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπάρχει κανένα νεότερο με το πρόβλημα του tapatalk? Εάν δεν λύνεται, υπάρχει μήπως κάποιος που να ξέρει κάποια άλλου είδους εφαρμογή "tapatalk... style..."??

Link to comment
Share on other sites

μόνο την mobile version του φορουμ

υπάρχει και το ip boards αλλά δεν με ενθουσίασε

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα νεότερο με το πρόβλημα του tapatalk? Εάν δεν λύνεται, υπάρχει μήπως κάποιος που να ξέρει κάποια άλλου είδους εφαρμογή "tapatalk... style..."??

το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα και εγώ πριν καιρό, κάνε απεγκατάσταση το tapatalk και ξανά πέρασε το. εμένα έτσι διορθώθηκε. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Εμενα παλι μου κανει αλλο κουλο. Βαζω παρακολουθηση σε ενα θεμα και στα αγαπημενα μου εμφανιζει τελειως αλλο. Οπως επισης και με τα νεοτερα μηνυματα δεν μου τα εμφανιζει.

Στάλθηκε από το GT-I9100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Τεστ.....

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Και εδω ενα screenshot με το προβλημα..

Τα γραφόμενα μεχρι και 2 σειρες πριν το τελος στο ποστ του χρηστη ebenos ειναι κανονικά παραθεση απο προηγουμενο ποστ του χρηστη bababrilios,αλλα αυτο δε φαινεται πουθενα.. το ιδιο συμβαινει κ οταν πατας παράθεση για να απαντήσεις.

Πιθανολογώ οτι λείπει το ..

Τεστ

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΤΟ TAPATALK PLUGIN TOY FORUM ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΤΗΚΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΝΤΟΠΙΣΕΤΕ.

:P

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...