Jump to content

Μεταχειρισμένο Ενυδρείο, Την Βοήθειά Σας


n_vergopoulos

Recommended Posts

Ενταξει, μην το παιρνεις προσωπικα. Καποιοι μπορει να το θεωρουν υπερβολη καποιοι αλλοι οχι, μην χαλιεσαι!

Οπως και να εχει πιστευω εχεις τις απαντησεις και απο εκει και περα πρατεις οπως θεωρεις εσυ καλυτερα και τελιωνει εκει το ολο θεμα.

Καλη συνεχεια και καλο σου βραδυ................

Link to comment
Share on other sites

η βαζελινη ειναι για αλλη δουλεια :P με την αλουμινογωνια οτι και να εχει ή βγαλει στο μελλον θα κανει φοβερη δουλεια (θα το δεσει εξωτερικα δηλαδη) μπορεις να βρεις του ενος εκατοστου για να ειναι πιο ομορφη.

Link to comment
Share on other sites

όταν άνοιξε ένα προηγούμενο ενυδρείο μου και χύθηκε μέσα στο σπίτι μου 120 λίτρα νερό μάλλον θα το είχα δει σε ταινία επιστημονικής φαντασίας !!!!!! ευχαριστώ για τις συμβουλές σας και με συγχωρείτε που σας κούρασα με λάθος σενάριο !!!!!!!!

ο τροπος που απαντας ειναι αγενης, σεβασου αυτους που μπηκαν στον κοπο και σου εγραψαν, δεν ειναι απαραιτητο ολες οι αποψεις να συμφωνουν μεταξυ τους, οπως και το να συμφωνεις εσυ μαζι τους. εχεις υλικο για να διαλεξεις πιο δρομο εσυ θελεις να ακολουθησεις.

Link to comment
Share on other sites

ο τροπος που απαντας ειναι αγενης, σεβασου αυτους που μπηκαν στον κοπο και σου εγραψαν, δεν ειναι απαραιτητο ολες οι αποψεις να συμφωνουν μεταξυ τους, οπως και το να συμφωνεις εσυ μαζι τους. εχεις υλικο για να διαλεξεις πιο δρομο εσυ θελεις να ακολουθησεις.

Ελιοτ ,θα ειχες δικιο αν γραφοταν κατι τετοιο σε εναν αγνωστο,αλλα ειμαστε φιλαρακια,και κανουμε χιουμορ μεταξυ μας.Και ο βεργοπουλος ,και ο Σακης,και εγω τα εχουμε πει πολλες φορες μεταξυ μας,και δεν παρεξηγομαστε.Αλλα αν σε ενοχλη ,παρακαλω να το διαγραψουν οι συντονιστες,και το δικο μου σχολειο.Συγνωμη φιλε

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδες ολα οκ! καλημερα και απο μενα (λιγο σπαμ δεν κανει κακο!)

Link to comment
Share on other sites

ο τροπος που απαντας ειναι αγενης, σεβασου αυτους που μπηκαν στον κοπο και σου εγραψαν, δεν ειναι απαραιτητο ολες οι αποψεις να συμφωνουν μεταξυ τους, οπως και το να συμφωνεις εσυ μαζι τους. εχεις υλικο για να διαλεξεις πιο δρομο εσυ θελεις να ακολουθησεις.

καλημέρα. εξήγησε μου που είναι η αγένεια ? από εκεί και πέρα εγώ και σέβομαι και ακούω τις γνώμες όλων αυτόν που μπαίνουν στον κόπο να μου απαντήσουν και τους ευχαριστώ για αυτό. επίσης να σου πω ότι οι απαντήσεις μου σίγουρα είναι ανάλογες με το ύφος και αυτόν που μου απαντάνε.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, μην το παιρνεις προσωπικα. Καποιοι μπορει να το θεωρουν υπερβολη καποιοι αλλοι οχι, μην χαλιεσαι!

Οπως και να εχει πιστευω εχεις τις απαντησεις και απο εκει και περα πρατεις οπως θεωρεις εσυ καλυτερα και τελιωνει εκει το ολο θεμα.

Καλη συνεχεια και καλο σου βραδυ................

rik σε ευχαριστώ πολύ, οι λύσεις που μου είπες και εσυ και οι υπόλοιποι μου είναι πολύ χρήσιμες και έδωσαν λύση στο πρόβλημα μου.

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρινιση.

Η απαντηση μου στον ελιοτ ηταν για το σχολιο που εκανε ο Σακης περι βαζελινης.Ετσι το ειδα,και νομισα οτι σε αυτο αναφεροταν.Στην απαντηση του Βεργοπουλου,δεν διακρινω καμια αγενεια.

Link to comment
Share on other sites

φίλοι μου από την στιγμή που βρέθηκαν κάποιοι που μου δώσαν ιδέες και λύσεις για θέμα που άνοιξα, και τους ευχαριστώ γι αυτό δεν χρειάζεται να το συνεχίζουμε, πήρα τις απαντήσεις που χρειαζόμουν.

φιλικά Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...