Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης 14/10/2012


Aiolos

Recommended Posts

Η προηγούμενη "ανεπίσημη" συνάντηση μου άρεσε πολύ... γλυκάθηκα στην κυριολεξία.

Άντε να μαζευτούμε και σ αυτήν να περάσουμε εξ ίσου ωραία !!!

Κυριακή 14 Οκτωβρίου κατά τις 6-7 στο καφέ La scala.

(Ψάχνοντας το ημερολόγιο διαπίστωσα ότι κανείς Θεσσαλονικιός δεν έχει γενέθλια εκείνη την ημέρα... τι κρίμα!!!)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν πειράζει Βαγγέλη, φέρε εσύ γλυκά για να σου ευχηθούμε για του χρόνου χαχαχαχα, εκτός απροόπτου θα είμαι εκει!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να μαι εκει

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να μαι εκει

Αν δεν έρθεις θα έχεις ένα μήνα αποκλεισμό από τις ερωτήσεις σου :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έρθεις θα έχεις ένα μήνα αποκλεισμό από τις ερωτήσεις σου :bigemo_harabe_net-74:

Τότε δεν γίνεται να το χάσω! χιχι

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν θα μπορεσω!λυπαμαι γιατι η τελευταια συναντηση ηταν σουπερ!! καλα να περασετε παιδες!

Link to comment
Share on other sites

:spidy: .......θα ειμαι κ εγω εκει!!!!
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν γιορτάσει κανείς γενέθλια εγώ δεν έρχομαι.

Βαγγέλη (Aiolos) δες το σε παρακαλώ σαν συντονιστής... :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή δυστυχώς είναι πλέον μια δύσκολη μέρα για μένα και

για άλλη μια φορά (αλλά και για όσο το κανονίζετε Κυριακή)

δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ.

Καλά να περάσετε .....

Link to comment
Share on other sites

:ballistic: Θα σας πάρει και θα σας σηκώσει όλους !!!

Το θέμα ανοίχτηκε για να δηλώνετε συμμετοχή... όχι για να τονίσετε την απουσία σας... άντε απ εκεί!!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ανοίχτηκε για να δηλώνετε συμμετοχή... όχι για να τονίσετε την απουσία σας... άντε απ εκεί!!! :bigemo_harabe_net-74:

Σκέφτηκε κανείς μήπως θα βόλευε μια καθημερινή Δευτέρα ή Τετάρτη που είναι και τα μαγαζιά κλειστά ή

ακόμα και μια άλλη καθημερινή αργά κατά τις 21:00+ για αυτούς που εργάζονται (λέμε τώρα) ή είναι νυχτερινοί τύποι ?

Λέμε τώρα για να κάνουμε κουβέντα.

Κ

ps Παρακάτω παρακαλώ συνεχίστε να δηλώνετε την αδυναμία παρουσίας σας την προγραμματισμένη Κυριακή ! :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

Η ημέρα της Κυριακής επιλέχτηκε ύστερα από προτάσεις των μελών ως η πιο κατάλληλη ....

Αν νομίζεται ότι δεν βολεύει ούτε η Κυριακή ας αποφασίσουμε όλοι μαζί να διαλέξουμε μια άλλη ημέρα και μια άλλη ώρα.

Στο κάτω κάτω μια φορά τον μήνα γίνεται η συνάντηση και θα μπορούσε ο καθένας να την προγραμματίσει.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ειδα ημερομηνία,αυτην την Κυριακή με τπτ δεν γίνεται

Σόρρυ

Sent from my iPhone

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ειδα ημερομηνία,αυτην την Κυριακή με τπτ δεν γίνεται

Σόρρυ

Sent from my iPhone

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Σόρρυ Βαγγέλη ........... σβήστο μόλις το δεις !! ρίξε και ένα banάκι ..... :bigemo_harabe_net-76:

Link to comment
Share on other sites

αχ ... να δω αν αλλάξει η μέρα (αλήθεια τι προτείνεις εσύ?) και να μην μπορείς πάλι να έρχεσαι να δεις τότε !!! θα φας το κράξιμο της ζωή σου :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Με το συμπάθειο εγώ θα πρότεινα μια δημοσκόπηση σχετικά με την επιλογή της ημέρας, άνοιξε μια έτσι στο φτερό να ψηφίσουμε.

Δημοκρατικά, βάλε όλες τις ημέρες της επόμενης εβδομάδος και όποια επιλεγεί μέχρι την Κυριακή το βράδυ θα πραγματοποιηθεί η συνάντηση.

ια να μην πω ποιά με βολεύει εμένα ή τον άλλον ......

Link to comment
Share on other sites

μα αυτό δεν είπα παραπάνω.. ότι έγινε αυτή δημοσκόπηση και το αποτέλεσμα έβγαλε νικήτρια την Κυριακή...

...δεν έκλεισε 4ετια ακόμη, μην κάνουμε και πάλι εκλογές !!!

Ας πει ο καθένας εδώ αν δεν τον βολεύει η Κυριακή και από εκεί και πέρα κάνουμε νέο δημοψήφισμα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα για Κυριακή εκτός απροόπτου

Link to comment
Share on other sites

μεσα κι εγω κυριοι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μαλλον σε αυτη την συναντηση θα κανω πρωτη εμφανιση. :bigemo_harabe_net-78: :bigemo_harabe_net-78: :bigemo_harabe_net-78:

Ε αν έρθει και ο clooyn θα έρθω και γώ... :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

εγω μαλλον παλι απων....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...