Jump to content

Υπερκαταστημαααα!


Recommended Posts

Το καλο πρεπει να λεγεται οπως εχει πει και καποιος φιλος πριν απο μενα και επειδη

εδω και καιρο ηθελα να σας ευχαριστησω δημοσια για τα οσα εχετε κανει,ειπα να πω μερικα ευχαριστω!

αρχικα σας ευχαριστω που μου φερατε το λογο για τον οποιο κ μπηκα στο θαλασσινο!

φυσικα οσα παιδια με γνωριζουν καταλαβαν οτι μιλαω για το acanthurus achilles!

και μαλιστα μεσα στον αυγουστο που ολοι ξερουμε οτι οι εισαγωγες ψαριων το καλοκαιρι κ ειδικα

τον αυγουστο ειναι πολυ λιγες αν οχι μηδαμινες.

ποσο μαλλον κ οταν προκειται για ενα πολυ δυσκολο ψαρι με αυξημενες πιθανοτητες απωλειας!

τοση χαρα κ ικανοποιηση ειχα καιρο να παρω απο τη "θαλασσα" ειδικα αφου ηταν κ σε παρα πολυ καλη τιμη!

ασε που το ψαρι ηταν σε αξαιρετικη κατασταση κ εφαγε απο την πρωτη μερα!

αλλα γενικα εχουν κανει κ αλλα οι αθεοφοβοι!

εχω παει βραδυ κ εχω μεινει με αμαξι(χρεπι) του αδερφου μου κ φωναξαν φιλο τους που δουλευει express service κ μου τα εφτιαξε εστω προσωρινα μεχρι να το παω αντιπροσωπεια κ να γλυτωσω τα χρηματα του γερανου

εχω μεινει απο αλατι σε αλλαγη στις 10 το βραδυ κ με εξυπηρετησαν τοσο αργα!

κ ακομα κ αυτη την ωρα προσφερθηκαν να το φερουν σπιτι αφου το καταστημα λειτουργει κ με delivery!

και το κορυφαιο ειναι οτι οταν νομιζα οτι ισως να χρειαστω καραντινα μου προσεφεραν ενυδρειο ωστε να νοιωσω

ασφαλεια!

το ενυδρειο αυτο παρεπιπτοντως οταν ησυχασω τελειως θα χαριστει εκ μερους φυσικα των παιδιων κ οχι εμενα!

ειναι και παντα εκει να ακουσουν την καθε χαζομαρα,απορεια,προβληματισμο προσπαθωντας να εξυπηρετησουν με οποιο τροπο μπορουν!

και ολα αυτα χωρις να εχω κανει λογαριασμους χιλιαδων ευρω!

εισαστε ενα καταστημα που πρωτα θελω να εχω φιλους κ μετα μαγαζι που θελω να ψωνιζω :bigemo_harabe_net-146:

φυσικα κ υπαρχουν κ αλλα καταστηματα με σωστο τροπο λειτουργειας κ εξαιρετικα παιδια που δουλευουν εκει,αλλα

τωρα ηθελα να αναφερθω σε εσας!

συγχαρητηρια κ ευχαριστω και παλι!

Link to comment
Share on other sites

αυτα να λεγονται! μπραβο στο καταστημα!

Link to comment
Share on other sites

χχαχαχαχαχαχαχα

Εισαι θεος Mike δεν το συζηταω!!

Ευχαριστουμε πολυ παντως για τα καλα σου λογια.

Χαιρομαι που εισαι ευχαριστημενος με το τουμπανο σου!! (φτου , φτου)

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο,αυτήν δεν είναι αντιμετώπιση...είναι υποστήριξη

Δεν ανοίγετε και ένα εδώ πάνω...

Συνεχίστε έτσι

Link to comment
Share on other sites

Για να ακούω τον mad23 να μιλάει έτσι πρέπει να τον πληρώνετε :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Πέραν της πλάκας πρέπει να είναι μεγάλη ευχαρίστηση να διαβάζετε τέτοια πόστ.

Μπράβο και απο μένα που κρατάτε τους πελάτες σας ικανοποιημένους.Ο καλός λόγος ταξιδεύει γρήγορα παντού!

Εύχομαι να συνεχίσετε έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Κύριε Ζαχαροπουλε όλο καλά λόγια ακούτε τελευταία οπότε μάλλον κάνετε καλή δουλειά !!! Συγχαρητήρια και συνεχιστε έτσι !!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα,α ρε αλεξ με ξεσκεπασες!!!!! :bigemo_harabe_net-64:

μου εχουν ταξει τη λουιζα :bigemo_harabe_net-82: χαχα

να κ ενα βιντεακι απο το ζωντανο που αγαπαω οσο λιγα πραγματα στη ζωη μου!

το χερι του το εμαθα εγω,αλλα βοηθησε πολυ το ζωντανο που εφεραν τα παιδια!

http://www.youtube.com/watch?v=S4itn6-Ko5o&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε τυχεροί που είστε οι Αθηναίοι!! Κώστα προτείνω να ανοίξεις και ένα κατάστημα εδώ πάνω και να είσαι έξι μήνες Αθήνα και έξι Θεσ/νίκη να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι, πέρα από την πλάκα είναι ένα πολύ σοβαρό κατάστημα με άψογη εξυπηρέτηση και ανθρώπους που γνωρίζουν πραγματικά το αντικείμενο που δεν θα σου πουλήσουν πρόλογο, μπράβο συνεχίστε έτσι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

χαχαχαχ δεν μπορω να πω οτι η Θεσ/νικη ηταν στα σχεδια μας , αλλα οκ βρε παιδια κατι θα κανουμε !!!

Πραγματι ειναι τρομερο να ακουμε καλα σχολια απο τους ανθρωπους με τους οποιους ειχαμε συναλλαγες. Δεν μπορειτε να φανταστειτε ποσο δυναμη μπορει να μας δωσουν τα καλα σχολια σας.

Ο Αχιλλεας του Mad23 Ειναι πραγματι απιστευτος (φτου φτου).

Σας ευχαριστουμε ολους και παλι για τα καλα σας λογια

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...