Jump to content

Παίζεται Μπάλα;


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους σκέφτηκα οτι πέρα απο τις συναντήσεις που τα λέμε έλεγα μήπως μαζευομασταν να παίξουμε και μπάλα!! ετσι για το χαβαλέ μας για να έχουμε να λέμε και πολυ περισσότερα και στις συναντήσεις τι λέτε;;; περιμένω συμμετοχές και ανάλογα το αποτέλεσμα τον συμμετοχων θα κανονισουμε που θα παίζουμε και πως!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σε όλους σκέφτηκα οτι πέρα απο τις συναντήσεις που τα λέμε έλεγα μήπως μαζευομασταν να παίξουμε και μπάλα!! ετσι για το χαβαλέ μας για να έχουμε να λέμε και πολυ περισσότερα και στις συναντήσεις τι λέτε;;; περιμένω συμμετοχές και ανάλογα το αποτέλεσμα τον συμμετοχων θα κανονισουμε που θα παίζουμε και πως!

εγω μεσα αν και τα εχω παρατησει χρονια τωρα...θα ξεσκουριασω λιγακι....... :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

καλή ιδέα και αυτή!! περιμένω συμμετοχές και φυσικά είσαι η πρώτη...............σου δίνω και το 10!!

Η πρωτη στο pro η στο fifa ναι,γιατι στο 5χ5 ουτε 10 μετρα δεν θα μπορω να τρεξω με τοσα τσιγαρα που καπνιζω!

Θα χρειαστουμε και φορειο με μπουκαλες οξυγονου να με παρουν!αχαχαχαχχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Kαλό θεματάκι, αν και δύσκολο να έρθω λόγω απόστασης!

Πάντως αν θέλετε να δείτε συμμετοχές, καλό είναι να αλλαξει ο τίτλος σε <<συνατηση ενυδρειόφιλων για ποδοσφαιρο>>

Έτσι ίσως να μπουν περισσότερα άτομα για να δηλώσουν συμμετοχή!

Link to comment
Share on other sites

το βραδυ θα βγαλουμε συμμετοχες και εχουμε συνεχεια!

Παιδιά αν το κανονίσετε, θέλουμε υλικό! Είτε βίντεο είτε φωτογραφικο υλικό. Αυτό το γεγονός πρέπει να υπάρχει στο αρχείο!

Τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη αν σκουριασες εσυ νεο παιδι τι να πουμε και εμεις? :bigemo_harabe_net-101:

Το ρίξαμε στα γυμναστήρια και γίναμε μονοκόμματοι..έλα,μια χαρά είσαι και εσύ για μπαλίτσα...

Link to comment
Share on other sites

Το ρίξαμε στα γυμναστήρια και γίναμε μονοκόμματοι..έλα,μια χαρά είσαι και εσύ για μπαλίτσα...

φετες λεμε :bigemo_harabe_net-122: .αν ερθω εγω με την κοιλια μου θα νομιζουν οτι καταπια την μπαλα.

Link to comment
Share on other sites

καλη ιδεα!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν το κανονίσετε, θέλουμε υλικό! Είτε βίντεο είτε φωτογραφικο υλικό. Αυτό το γεγονός πρέπει να υπάρχει στο αρχείο!

Τι λέτε?

υλικο θα εχουμε πολυ θα υπαρχει πλανο απο την αρχη εμφανίσεις,φωτογραφιες βιντεο συνεντευξεις κ.α......

Link to comment
Share on other sites

έλα εσύ και DIY co2 σου φέρνω!

http://www.aquazone....showtopic=64857

χαχαχα

Και εγω ενα τετοιο θα το χρειαστω!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...