Jump to content

Ps3 - Pes2013 Ενυδρειακο Τουρνουα !!!


Zacharopoulos

Recommended Posts

Καλησπερα

Ειμαι σιγουρος οτι πολλοι απο εσας θα αναρωτιεστε τι ειναι αυτο??

Προκειται για το δημοφιλες "ποδοσφαιρακι" Pro Evolution Soccer (PES) 2013 Στην πλατφορμα PS3 (PlayStation 3)

post-49551-0-95573300-1351083340_thumb.jpg

Ενα "πουλακι" μας ειπε οτι υπαρχει ενδιαφερον αναμεσα σε πολλα μελη του Forum και ειπαμε να σας ρωτησουμε.

Δεν ξερουμε ακομα , τι , πως , που , γιατι ή ποτε?? Δεν εχουμε σκφτει και δεν εχουμε κανονισει τιποτα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι εφ'οσον κανονιστει θα εχει δωρα !!! :bigemo_harabe_net-134:

Αυτο το θεμα εχει ως σκοπο να παρουμε την γνωμη του κοσμου και να δουμε αν υπαρχει ενδιαφερον.

Θελω λοιπον οποιος εχει σκοπο να συμμετεχει να δηλωσει επισημα την συμμετοχη του εδω.

Αν υπαρξει ενδιαφερον , τοτε θα συζητησουμε και θα κανονισουμε τα υπολοιπα.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Πρωτος πρωτος λοιπον !!!

ΕΓΩ!!!!!

Μιας και ηδη εχω ανοιχτη κοντρα με καποιον Κυριο , κυριος τροπος του λεγειν!! :P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

πιο μεσα δεν γινεται!!!

count me in!!! :bigemo_harabe_net-82:

ειμαι λιγο σκουριασμενος αλλα θα προπονηθω!! :bigemo_harabe_net-192:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

πιο μεσα δεν γινεται!!!

count me in!!! :bigemo_harabe_net-82:

ειμαι λιγο σκουριασμενος αλλα θα προπονηθω!! :bigemo_harabe_net-192:

Μια απο τα ιδια!

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνιεστε , γιατι πρεπει να συζητησουμε τροπο διεξαγωγης και ημερες!!

Για δηλωστε οσοι ενδιαφερεστε για να βγουν και οι κανονισμοι , και αναλογα τις συμμετοχες να δουμε και τα δωρα των νικητων ;)

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Πωωω και μόλις το Σάββατο νοίκιασα το 13, μάλλον θα πρέπει να το κρατήσω για προπόνηση... Εννοείται πως είμαι μέσα....

Για να βλέπουμε συμμετοχές...!!

Link to comment
Share on other sites

κωστα καλησπερα δεν μου ειχες πει οτι το κατεχεις?μεσα και εγω εννοειται!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Μιχάλη (mad23) ετοιμάσου να χάσεις! Μέσα.

Link to comment
Share on other sites

χχαχαχαχαχα , πηραμε φωτια εεε???

Με 6 ατομα νομιζω οτι κανουμε τουρνουα , με κανα 2-3 ακομα , θα γινει παρτυ ;);)!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το είχα και εγώ στο μυαλό μου να δημιουργήσουμε κάποιο τουρνουά pro μπορούμε να το οργανώσουμε με μία αγωνιστική ο καθένας την εβδομάδα, να βρούμε ένα κεντρικό μέρος που να τους βολεύει όλους ώστε να έχουμε περισσότερες συμμετοχές τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Ας δουμε πρωτα συμμετοχες και βλεπουμε.

Εχω σκεφτει διαφορα. Εχει να κανει τι εννοεις με το μια αγωνιστικη την εβδομαδα ο καθενας?? αυτο που ειχα στο μυαλο μου ειναι ας πουμε την Χ ημερα την Χ ωρα (συγκεκριμενη για ολο το τουρνουα , αρα μια την εβδομαδα) , μαζευομαστε ολοι καπου, και παιζουμε μια σειρα αγωνων (αν ειμαστε 6 συμμετοχες , 2 αγωνες την φορα , περιπου δηλαδη 3 ωρες ) αν ειμαστε περισσοτεροι ισως και ενας αγωνας την φορα , ή αν καποιος δεν μπορει παντα , καποιος να παιζει και δευτερη φορα και καπως ετσι να παει , να μπορουμε δηλαδη να συννενοηθουμε)

Το θεμα με το κεντρικο σημειο ειναι λιγο περιεργο. δεν προκειται να βολευτουμε ολοι ο καθενας για τους λογους του , οποτε η προταση μου ειναι να γινει στον χωρο του διοργανωτη , δηλαδη στο καταστημα μας ωστε να μην υπαρχουν και προβληματα τυπου " γιατι κοντα στο σπιτι , γιατι οχι κοντα στο δικο μου " και τετοια.

ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα αν τελικά είμαστε πολλα άτομα να το κάναμε πρωτάθλημα με 2 αγωνιστικές με κάθε ομάδα εντός και εκτός έδρας και κάθε εβδομάδα να υπάρχει π.χ η 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Link to comment
Share on other sites

Σωστα , καπως ετσι το σκεφτομουν και εγω , βεβαια αν παιζουμε ενα παιχνιδι την καθε φορα που βρισκομαστε , τοτε με 10 συμμετοχες , ισωσς να τραβηξει πανω απο 2 μηνο το καθε τουρνουα. αλλα ας δηλωσουμε συμμετοχη , να παιξουμε κανα φιλικο , να εχουμε παιχνιδια στα ποδια μας !! χαχαχαχα και βλεπουμε μετα!!

Link to comment
Share on other sites

Για κάνα φιλικό όλο και κάτι δεν μπορούμε να κάνουμε μέσω διαδικτύου;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι σιγουρα , αλλα καλυτερα δεν θα ειναι να παιζουμε και να γελαμε απο κοντα ;) ;)!!

Ναι για αρχη παντως μπορουμε και μεσω internet!

Link to comment
Share on other sites

Καλά, εννοείται ότι δεν έχει σχέση ο χαβαλές που θα κάνουμε από κοντά...

Εγώ το είπα για να παίξουμε κάνα.matchάκι μέχρι να το οργανώσουμε...

Link to comment
Share on other sites

οχι ιντερνετικα ρε παιδια!

τι αξια εχει αν δεν μπορεις να κλωτσησεις κ να κανεις τακλιν στον αντιπαλο σου

επιτοπου επειδη σου εβαλε γκολ? :bigemo_harabe_net-87:

πλακα κανω ε!

μανο μου,σ'αγαπαω,σε εκτιμαω αλλα αυτο ειναι πολεμος φιλε μου!!! :bigemo_harabe_net-111:

μακαρι να εισαι καλος κ να εχει λιγο ενδιαφερον γιατι ετσι ελεγαν κ καποιοι αλλοι

κ τελικα εφτασα να τους παιζω με κλειστο το ενα ματι κ δεμενο το ενα χερι!! :pirate:

εγω παντως λεω ρε παιδια να το κανουμε σαββατο μεσημερακι που δεν δουλευουμε κ θα μπορουμε κα να φαμε κ κατι οσο

δεν παιζουμε κ στα διαλειματα να λεμε κ τα ενυδρειακα μας.

αυτο που ειπε ο μανος δεν ειναι ασχημη ιδεα!

αναλογα βεβαια κ ποσα ατομα θα ειμαστε!!

οσο περισσοτεροι τοσος περισσοτερος κ ο χαβαλες!!! :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως γουστάρω πολύ πρωτάθλημα μεταξύ ενυδρείοφιλον!

Link to comment
Share on other sites

παντως πολυ καλη η ιδεα για κανενα φιλικο μεσω ιντερνετ μεχρι να το κανονισουμε απο κοντα!οχι τιποτα αλλο ειναι και ευκαιρια να κανουμε και κανενα σκαουτ μεχρι τα επισημα για το τι θα υπαρχει γυρω μας :bigemo_harabe_net-88: ......... :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα σε ολους τους "ποδοσφαιριστες" του Forum.

Οι ημερες για τα πρωτα Live φιλικα ερχονται , οποτε οποιος ακομα δεν εχει δηλωσει την συμμετοχη του καλο θα ειναι να το κανει ωστε να ξεκινησουμε.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...