Jump to content

Recommended Posts

βοηθαει,αλλα ρε παιδια απο χθες το βραδι γιατι γρυλιζει....η δικια μου?τι διαολο συμβαινει..?στο κρεστ την τρεχω καπου στο 70%.συντονιστηκε μονη της απο χθες το βραδι και μου εχει σπασει τα νευρα....

Link to comment
Share on other sites

Πιάσε απαλά το wet side και κουνα το ελαφρώς πάνω κάτω δεξιά αριστερά κ ίσως σταματήσει ο θόρυβος.. τουλάχιστον θα είναι λιγότερος.. να πάψει να υπάρχει δε παίζει...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Κωστα αν ειναι θεμα συντονισμου δεν ειναι τιποτα.

Οπως ειπε κι ο φιλος μας κουνησε τη λιγο :)

Link to comment
Share on other sites

μωρε το εκανα,αλλα παλι γρυλιζει......(φαντασου να βαλω και δευτερη...)

Link to comment
Share on other sites

Μην μπερδευεσε με τον ήχο που κάνει ο μαγνήτης από την έξω μεριά.. εκείνο δεν το αποφεύγεις..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βραδυ βαζω νυχτερινη λειτουργια και ολα καλα.Μηπως δεν μαγνητησες καλα την αντλια στο τζαμι?

Link to comment
Share on other sites

οχι γιαννη δεν μιλαω γιαυτο...μιλαω για εντονο γρυλισμα(εχεις ερθει σπιτι μου) να καθεσαι στο καναπε τερμα ακρη και να την ακους αρκετα εντονα.

Link to comment
Share on other sites

το κουμπωμα του γουετ λες σταθη..?

μπορει δηλ να συντονισει και να χαλαρωνει τοσο συντομα..?

ναι,νομιζω πως αυτο ηταν....θα συμβαινει συχνα κατι τετοιο..?καπως ησυχασε τωρα.μονο οταν μπουσταρει το καταλαβαινω

Link to comment
Share on other sites

το κουμπωμα του γουετ λες σταθη..?

μπορει δηλ να συντονισει και να χαλαρωνει τοσο συντομα..?

ναι,νομιζω πως αυτο ηταν....θα συμβαινει συχνα κατι τετοιο..?καπως ησυχασε τωρα.μονο οταν μπουσταρει το καταλαβαινω

Οχι μαλλον δεν ηταν καλα κουμπωμενο και χαλαρωσε

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση.μπορεις πχ ενω δουλευεις κανονικα το κρεστ προγραμμα να βαλεις αλλο προγραμμα για το βραδι πχ lagoon σε(night mode),και πως γινεται αυτο αν γινεται;;

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Οχι, δεν μπορεις αποσο εχω ψαξει, να αλλαζεις προγραμμα αυτοματα... Το εψαχνα οταν ηθελα να αλλαζω καθε 3-4 μερες προγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

αντιμετωπιζω το εξης θεμα βαβουρας.βρισκω το απολυτο ησυχο κεντραρισμα της αντλιας αλλα αυτο μετα απο 6-7 ωρες λειτουργιας.....χανεται και ξαναρχιζει ο θορυβος απο το εσωτερικο.....

τι συμβαινει..?

Link to comment
Share on other sites

Στο wet side εκεί που εφαπτει με το τζαμι υπάρχει το μαύρο σφουγγαρι που είναι για την απορρόφηση των κραδασμων?

Έγινε επεξεργασία - Johnlaz
Link to comment
Share on other sites

Στο wet side εκεί που εφαπτει με το τζαμι υπάρχει το μαύρο σφουγγαρι που είναι για την απορρόφηση των κραδασμων?

μαυρο σφουγγαρι..???δεν εχω τετοιο πραγμα.το στρογγυλο μαυρο πλαστικο ειναι....λαι εχω και 2 γουετ,αλλα σφουγγαρι δεν εχω.
Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιτάξω το βράδυ κ θα σου πω για σίγουρα..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα μαύρο σαν λεπτό σφουγγάρι σαν στρογγυλο αντιολισθητικο πέλμα εκεί που εφάπτεται με το τζαμι αν δεν κάνω λάθος..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις μαυρο σφουγγαρι, το μαυρο πλαστικο ευκαμπτο καπακι,ναι το εχω.οταν το βγαλω βλεπω τη βιδα απο κατω.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα μαύρο σαν λεπτό σφουγγάρι σαν στρογγυλο αντιολισθητικο πέλμα εκεί που εφάπτεται με το τζαμι αν δεν κάνω λάθος..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

αυτο που λες ειναι απο την εξω πλευρα.
Link to comment
Share on other sites

Θα το τσεκάρω το βράδυ να δω κ θα σε πω.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Λεω εγω τωρα... Δεν ξερω αν πιασει γιατι εχω 10αρα και δεν ακουγεται καθολου. Αν βγαλεις το χτενακι με τις ιντσες απο την εξω πλευρα και το βαλεις στην θεση που ειναι για λεπτοτερο τζαμθ, ωστε οι μαγνητες να ερθουν πιο κοντα και να μην γυριζει το wet side?....νομιζω θα πιασει. Βαλτο στο αμεσως μικροτερο παψος τζαμιου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...