Jump to content

Εξωτερικοs Θερμαντηραs-Sos


Τοληs

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολουs.Αγορασα εναν μεταχειρισμενο θερμαντηρα (hydor ETH 200) και το προβλημα που εχω ειναι οτι εγινε μπερδεμα με το παιδι που τον αγορασα και δεν ταιριαζει στον σωληνα του φιλτρου μου.Οι σωληνεs του φιλτρου ειναι 16mm και ο θερμαντηραs εχει υποδοχη για 12mm.

1.Yπαρχει περιπτωση να κανω καποια παντεντα για να τον τταιριαξω?

2.Αν κανω πατεντα θα δουλευει σωστα το φιλτρο η' ο θερμαντηραs??Kαπου ειχα διαβασει οτι o ETH 200 εχει υποδοχη και για τουs δυο σωληνεs αλλα αυτοs δεν......!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολουs.Αγορασα εναν μεταχειρισμενο θερμαντηρα (hydor ETH 200) και το προβλημα που εχω ειναι οτι εγινε μπερδεμα με το παιδι που τον αγορασα και δεν ταιριαζει στον σωληνα του φιλτρου μου.Οι σωληνεs του φιλτρου ειναι 16mm και ο θερμαντηραs εχει υποδοχη για 12mm.

1.Yπαρχει περιπτωση να κανω καποια παντεντα για να τον τταιριαξω?ναι.υπαρχουν συστολες που μπορεις να τα συνδεσεις..

2.Αν κανω πατεντα θα δουλευει σωστα το φιλτρο η' ο θερμαντηραs??Kαπου ειχα διαβασει οτι o ETH 200 εχει υποδοχη και για τουs δυο σωληνεs αλλα αυτοs δεν......!!!

δεν εχω ιδεα αν θα δουλεψει.δεν τον ειχα ποτε μου αυτο το θερμοστατη.
Link to comment
Share on other sites

Λεs να μην εχω προβλημα με την ροη του φιλτρου??

Επειδή έχω τέτοιο σύνδεσμο και τον δουλεύω,θα πω πως δεν έχω παρατηρήσει μείωση στην ροή.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...