Jump to content

3Η Γεννα Σε Μια Εβδομάδα


DevilFish

Recommended Posts

8ελω να μοιραστω μαζι σας μια ακομη χαρα που περνει κανεις απο αυτα τα υπεροχα ψαρια.Μεσα σε μια εβδομαδα απο το 3 μ ζευγαρι betta εχω γυρω στα 40 μικρα συνολικα κ απο τις 3 γεννες γυρο στα 130 ψαρακια....και μετραμε ακομα..

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ωραιος!

Βλε καμια φωτο στον λαο και πες μας την μεθοδο που ακολουθεις καθως και τη ταιζεις και ολα τα σχετικα!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και να σου ζησουν...θα ηθελα μια μονομαχινα μολις μεγαλωσουνε τα μικρα σου :-)

Link to comment
Share on other sites

το μόνο που μπορούμε να πούμε είναι να σου ζήσουν !!

Link to comment
Share on other sites

για την με8οδο... μν ακουτε τουσ διαφορους πετ σοπιστες να λενε ακατορ9ωτο διοτι μου ειχαν πει για τα gappu πως ειναι πλ δ'υσκολα ψαρια οτι να ναι.........

απλα 8α πρεπει να βαλετε τα ψαρια σε μια φαση προετημασιας πριν το ζευγαρωμα....δλδ πλ κοντα το ενα στο αλλο αλλα χωρις να εχουν αμεσση επαφη το ενα με το αλλο....τοτε 8α κρινεται εσεις ποτε πρεπει να τα αφησετε επισης οι μονομαχοι 8ελουν ¨'βεωμικο¨' νερο για να αναπαραχ8ουν απαραιτητα λοποιν τα φυλλα cattapa

Link to comment
Share on other sites

για την με8οδο... μν ακουτε τουσ διαφορους πετ σοπιστες να λενε ακατορ9ωτο διοτι μου ειχαν πει για τα gappu πως ειναι πλ δ'υσκολα ψαρια οτι να ναι.........

απλα 8α πρεπει να βαλετε τα ψαρια σε μια φαση προετημασιας πριν το ζευγαρωμα....δλδ πλ κοντα το ενα στο αλλο αλλα χωρις να εχουν αμεσση επαφη το ενα με το αλλο....τοτε 8α κρινεται εσεις ποτε πρεπει να τα αφησετε επισης οι μονομαχοι 8ελουν ¨'βεωμικο¨' νερο για να αναπαραχ8ουν απαραιτητα λοποιν τα φυλλα cattapa

Κυριακο εννοεις οτι θελουν blackwater?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...