Jump to content

Μεταφoρα Θεματων Στην Αντιστoιχη Κατηγoρια


Road Tail

Recommended Posts

Εγώ από όλα αυτά τα μισολογα που ακούω το μόνο που μπορώ να συμπεράνω είναι ότι κάποιο προσωπικό πρόβλημα έχεις με κάποιον από εμάς, αλλά λυπάμαι γιατί δεν θα μπω στην διαδικασία να ψυχαναλύσω κανέναν.

Και επειδη αρχισα να νιωθω ως εξιλαστηριo θυμα πoυ ψαχνoυν καπoιoι να εκδηλωσoυν την κυριαρχια τoυς με τις "ευλoγιες" καπoιων αλλων, απoχωρω απ την παρεα.

Όλα αυτά περί τηρήσεις του κανονισμού τα ακούω βερεσέ αλλά δεν θα ανεχτώ από κανέναν κουβέντα περί “αμεροληψίας” από την πλευρά της συντονιστικής ομάδας και ας γίνω εγώ ο κακός.

Όταν βρεις το σθένος να εκφραστείς δημόσια τότε πολύ ευχαρίστως να σε ακούσω και πιθανόν να δώσεις και στον άλλον την ευκαιρία να τοποθετηθεί.

Μέχρι τότε καλή συνέχεια….

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα δεν μου πεφτη λογος γιατι δεν ειμαι συντονιστης...θα σου ευχηθω καλη αναρωσει στην υγεια σου και μακαρι ολα τα προβληματα σου να λυθουν...παρακαλω εγω απ την μερια μου τους συντονιστες να κλειση το θεμα γιατι δεν ειναι σωστο να συνεχειστη αυτο και επισης δεν ξερω σε τι κατασταση βρισκεται ο φιλος,αλλα βλεπω να την πεφτουνε 5 σε εναν που δεν θελει να μιλησει,οποτε σας θερμοπαρακαλω,κλειστε το θεμα ή ακομα και διαγραψτε το και σεβαστητε τον εστω και τωρα...στους δυσκολους καιρους ολοι μας πρεπει να δειχνουμε ανεχτηκοτιτα ακομα και στα ακραια των περιπτωσεων...δεν περνω κανενος το μερος αλλα ας ληξει...δεν με ενδιαφεροι τι εκανε τι σε ποιον και δεν εχει να κανει με το φορουμ πιστευω....οποτε ριχτε κρασι στο νερο σας και ληξτε το σαν πολισμενοι ενιληκες οπως εισαστε...ευχαριστω εκ τον προταιρων γιατι ξερω οτι θα κανετε το σωστο μολις ηρεμισετε....

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου πεφτη λογος γιατι δεν ειμαι συντονιστης...θα σου ευχηθω καλη αναρωσει στην υγεια σου και μακαρι ολα τα προβληματα σου να λυθουν...παρακαλω εγω απ την μερια μου τους συντονιστες να κλειση το θεμα γιατι δεν ειναι σωστο να συνεχειστη αυτο και επισης δεν ξερω σε τι κατασταση βρισκεται ο φιλος αλλα βλεπω ,να την πεφτουνε 5 σε εναν που δεν θελει να μιλησει,οποτε σας θερμοπαρακαλω,κλειστε το θεμα ή ακομα και διαγραψτε το και σεβαστητε τον εστω και τωρα...στους δυσκολους καιρους ολοι μας πρεπει να δειχνουμε ανεχτηκοτιτα ακομα και στα ακραια των περιπτωσεων...δεν περνω κανενος το μερος αλλα ας ληξει...δεν με ενδιαφεροι τι εκανε τι σε ποιον και δεν εχει να κανει με το φορουμ πιστευω....οποτε ριχτε κρασι στο νερο σας και ληξτε το σαν πολισμενοι ενιληκες οπως εισαστε...ευχαριστω εκ τον προταιρων γιατι ξερω οτι θα κανετε το σωστο μολις ηρεμισετε....

Που είδες κάτι τέτοιο, μήπως μας την έπεσε αυτός?

Link to comment
Share on other sites

Ebenos και ολοι σας...μην πιανεστε απ τα λογια μου για να συνεχεισετε να μαθαιτε τι και πως εγινε...δωστε τοπο στην οργη,γιατι μονο το φορουμ επιρεαζεται...τροποι να παιξουμε με τια λεξεις ολοι ξερουμε και κανεις μας δεν γεννηθηκε εχτες,οποτε οταν σαν λενε να κανετε πισω καντε και δειχτε ανωτεροτιτα,ετσι και αλλιως ο road αμα θελει θα πει σε οποιον θελει τι τον απασχολη...απο 'κει και περα διαγραψτε ολο το θα οπως ζητηθηκε(πρωτα απο εκεινον και μετα απο εμενα) γιατι εδω ηρθαμε να διαβασουμε για ενυδρεια και ψαρακια και οχι να κανουμε κουβεντες του μπαρ...ελπιζω να γινομαι κατανοητος,ευγενης αμιλα ειναι ενα θεσμος που περναμε στους αλλου εφαρμοζωντας τον,οχι οταν το επιβαλουμε....

Link to comment
Share on other sites

Ebenos και ολοι σας...μην πιανεστε απ τα λογια μου για να συνεχεισετε να μαθαιτε τι και πως εγινε...δωστε τοπο στην οργη,γιατι μονο το φορουμ επιρεαζεται...τροποι να παιξουμε με τια λεξεις ολοι ξερουμε και κανεις μας δεν γεννηθηκε εχτες,οποτε οταν σαν λενε να κανετε πισω καντε και δειχτε ανωτεροτιτα,ετσι και αλλιως ο road αμα θελει θα πει σε οποιον θελει τι τον απασχολη...απο 'κει και περα διαγραψτε ολο το θα οπως ζητηθηκε(πρωτα απο εκεινον και μετα απο εμενα) γιατι εδω ηρθαμε να διαβασουμε για ενυδρεια και ψαρακια και οχι να κανουμε κουβεντες του μπαρ...ελπιζω να γινομαι κατανοητος,ευγενης αμιλα ειναι ενα θεσμος που περναμε στους αλλου εφαρμοζωντας τον,οχι οταν το επιβαλουμε....

Λες πράγματα που δεν συμβαίνουν όμως και θα σε παρακαλούσα να σταματήσεις.

Κανένας δεν πιάστηκε από αυτά που λες και δεν έχει όρεξη να μάθει τίποτα από την στιγμή που το μέλος δεν το επιθυμεί παρά τις εκκλήσεις μας, γιαυτο και του ευχηθήκαμε καλή συνέχεια και όποτε θελήσει να τοποθετηθεί να το κάνει!

Εγώ πάτησα σε εσένα και αυτό που λες ότι του την πέσαμε γι’αυτο σε παρακαλώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Και οχι δεν ψηνεσαι για να "μαλωσεις" καποιον που λεει κατι που δεν σου κσνει καλα στο ματι...ελα αφησε το ποστ ανοιχτο και διωξε και αλλους με την συμπεριφορα σου....πως αλλιως να εκφρασω δηλαδη το ποσο ασχημα χτυπαει και φαινετε αυτο το θεμα;;;επισης μην με παρακαλας,γιατι απλα ειναι δημοσιο θεμα και θα πω την Φνωμη μου...καποιος υα καταλαβει τι θελω να πω σε 3 απλες γραμμες...τωρα αμα εσυ θυχτικες τοοοσο πολυ τι να σου πω....ηρεμισε και σκεψου αν αξιζει να χαλαει το φορουμ και να περνανε εντυπωσεις,εμενα προσωπικα το ολο αυτο μου θυμηζει και λιγο τις συζητησεις για τον "συλογο"....τι να πω....καλη συνεχεια,μπααααα!!!

Link to comment
Share on other sites

Και οχι δεν ψηνεσαι για να "μαλωσεις" καποιον που λεει κατι που δεν σου κσνει καλα στο ματι...ελα αφησε το ποστ ανοιχτο και διωξε και αλλους με την συμπεριφορα σου....πως αλλιως να εκφρασω δηλαδη το ποσο ασχημα χτυπαει και φαινετε αυτο το θεμα;;;επισης μην με παρακαλας,γιατι απλα ειναι δημοσιο θεμα και θα πω την Φνωμη μου...καποιος υα καταλαβει τι θελω να πω σε 3 απλες γραμμες...τωρα αμα εσυ θυχτικες τοοοσο πολυ τι να σου πω....ηρεμισε και σκεψου αν αξιζει να χαλαει το φορουμ και να περνανε εντυπωσεις,εμενα προσωπικα το ολο αυτο μου θυμηζει και λιγο τις συζητησεις για τον "συλογο"....τι να πω....καλη συνεχεια,μπααααα!!!

Πραγματικά απορώ με αυτά που γράφεις και επειδή θεωρώ τον εαυτό μου πιο πολιτισμένο από αυτό που προσπαθείς να με χαρακτηρίσεις και αυτό το δείχνει ξεκάθαρα η μέχρι τώρα πορεία μου στο φόρουμ θα βάλω μια άνω τελεία εδώ αλλά αν διαβάσεις και εσύ τις δυο κόκκινες γραμμές στα παραπάνω ποστ θα καταλάβεις ότι λες πράγματα που δεν ισχύουν!

Καλό σου βράδυ λοιπόν και να συνεχίζεις να λες την γνώμη σου ορθά μιας και είμαστε μια ανοιχτή συζήτηση αλλά να είσαι πιο προσεκτικός όταν χρησιμοποιείς κουβέντες που δεν έχουν ειπωθεί από κανέναν!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αν θεωρείς ότι εγώ προσωπικά και η συμπεριφορά μου έχει διώξει κάποιον από το χόμπι μόλις μου τον βρεις θα το γυρίσω πίσω και θα αποχωρίσω εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Την πορεια σου στο φορουμ θα την καθιερωσαν οι πραξοις σου....αμα δεν θεωρεις το να πεις καποιον ανανδρο και διαφορα αλλα απο πιο πανω,ξερωντας σαν ανθρωπος πως εχει ενα προβλημα υγειας και ισως οχι μονο και μπορει να την βλεπει διαφορετικα...δεν με νοιαζει ποιος το ειπε γιατι κανεναν δεν ειδα να τον βαζει στην θεση του και να του λεει"ωπα ρε 'συ"...οκ τοτε πειτε οτι και εγω λεω αλουρμπες οταν σας παρακαλω και δεν απαιτω να διαγραφη το θεμα και οποιος το διαβαση πειτε τον βλακα αμα νομιζει οτι αυτος ειναι ο λαθος τροπος εκφρασεις,ειδηκα οταν βλεπει συντονιστες να γραφουνε ετσι,γιατι οπως οοοολοι ξερουμε οτι γραπτως λογος παρεξηγητε ευκολα.....επισης κουβεντες δεν βαζω σε κανεναν,μονος του ο καθενας δινει αιχμες για σχολια οταν αντι να παρει τα μετρα του και να μην αφησει μια αντιπαραθεση να ξεκινησει,την ενυσχειη προκαλωντας......γιατι αυτα που εχουν γραφτη εδω ο καθενας θα τα παρει οπως νομιζει...if you catch my drift....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σου βράδυ αγαπητέ φίλε….

Link to comment
Share on other sites

Ακριδα,ακους τι λες?Καλο θα ηταν παντως, πριν απο το πατημα του πληκτρου της αποστολης μηνυματος, να διαβαζεις πρωτα αυτα που γραφεις...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι λαθος να πιστευω οτι το συγκεκριμενο θεμα εφοσον δεν προχωραει να διαγραφτη γιατι δεν βοηθαει πουθενα και αφηνει ασχημες εντυπωσεις;;;εγω αυτο προσπαθω να πω....

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι λαθος να πιστευω οτι το συγκεκριμενο θεμα εφοσον δεν προχωραει να διαγραφτη γιατι δεν βοηθαει πουθενα και αφηνει ασχημες εντυπωσεις;;;εγω αυτο προσπαθω να πω....

Ναι αλλα δεν λες αυτο τελικα....Αυτο προσπαθω να σου πω και εγω :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ααα δηλαδη τι λεω;;;πειτε μου οχι με παραθεση αλλα με δικα σας λογια πως καταλαβαινετε αυτα που γραφω να τα διορθωσω αν ειναι....

Έγινε επεξεργασία - Akridas66
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα καταλαβαινουμε,η μαλλον καλυτερα... εγω οχι

ΥΓ Και με παραθεση δικα μας λογια ειναι βρε ακριδα :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

μια εύθυμη νότα στο θέμα

Link to comment
Share on other sites

Τοτε τι απαντας;;για να σπασεις πλακα;;δεν την καταλαβαινω αυτην την τακτικη...σε σοββαρα θεματα μπαινουμε,κανουμε πλακα,κανουμε υπογραμισεις(και οχι φιλε μου,ειναι μια απλη αντιγραφη και οχι επεξηγισει που να βγαζει καποιο νοημα)και φευγουμε....οταν καποιος μπαινει στο φορουμ που διαφορες κινησεις ολοι προσπαθουμε να παμε μπροστα,να μενουν τετοια θεματα.....μπραβο μας...να τα διαβαζει κανενας αυτα και λεει "σε τι ουγκα ουγκα επεσα)....

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχα.Αυτος με το κιτρινο μπλουζακι στο 2:00 λεπτο του βιντεο τι σας θυμιζει? :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Τοτε τι απαντας;;για να σπασεις πλακα;;δεν την καταλαβαινω αυτην την τακτικη...σε σοββαρα θεματα μπαινουμε,κανουμε πλακα,κανουμε υπογραμισεις(και οχι φιλε μου,ειναι μια απλη αντιγραφη και οχι επεξηγισει που να βγαζει καποιο νοημα)και φευγουμε....οταν καποιος μπαινει στο φορουμ που διαφορες κινησεις ολοι προσπαθουμε να παμε μπροστα,να μενουν τετοια θεματα.....μπραβο μας...να τα διαβαζει κανενας αυτα και λεει "σε τι ουγκα ουγκα επεσα)....

Διαβασε το ξανα και πες τι καταλαβες...Εγω τιποτα ρε φιλε

Link to comment
Share on other sites

Καποιον που δεν ξερει ποτε σταματαει η πλακα και δειχνη ποσο ανωριμος μπορει να γινει πανω σε λεπτα θεματα...δεν πειραζη καλη καρδια....

Link to comment
Share on other sites

να πω την γνωμη μου ( ως απλο μελος )

Μην ψαχνετε το παραμικρο για να φαγωθουμε μεταξυ μας !!!

Ο καθενας εχει τα προβληματα του , ο γραπτος λογος τις περισσοτερες φορες παρεξηγείτε .

Αλλαχτε θεμα ( διαβαστε καποιο αλλο τοπικ ) και ολα θα ειναι ωραια και καλα

Link to comment
Share on other sites

Θα μπαινει κανεις να διαβαζει αυτο το φορουμ,που με διαφορες κινησεις ολοι μας προσπαθουμε να παμε μπροστα και θα λεει "σε τι ουγκα ουγκα επεσα"...μπραβο μας...καλητερα τωρα κλοουν;;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπαινει κανεις να διαβαζει αυτο το φορουμ,που με διαφορες κινησεις ολοι μας προσπαθουμε να παμε μπροστα και θα λεει "σε τι ουγκα ουγκα επεσα"...μπραβο μας...καλητερα τωρα κλοουν;;

το γυρνας επι προσωπικου το θεμα και δεν ειναι σωστο.....

Link to comment
Share on other sites

Οχι...αμα κανω παρεθεση μου τα βγαζει αλμπουρνεζικα και ετσι απαντησα σε εκεινον που με ρωτισε...τεσπα κανω πισω γιατι εχει δικιο ο geosid....

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ειναι λαθος να πιστευω οτι το συγκεκριμενο θεμα εφοσον δεν προχωραει να διαγραφτη γιατι δεν βοηθαει πουθενα και αφηνει ασχημες εντυπωσεις;;;εγω αυτο προσπαθω να πω....

Και βέβαια προχωράει, αλλά σε άλλα μονοπάτια.Από τη στιγμή που δε σε αφορά το θέμα απορώ γιατί παίρνεις μέρος.

Δεν επέμενε κανείς στο θέμα για να το παίξει ανώτερος.Δεν έχει κανείς στη ζωή του ανάγκη να το παίξει ανώτερος γράφοντας.Ανάγκη έχει να προσφέρει όσα μπορεί στη μικρή κοινωνία του φόρουμ μας.

Όταν κάποιος πετάει μια "σπόντα" δημόσια, οφείλει να την αναλύσει και δημόσια αν του ζητηθεί.

Αν εγώ σου απαντήσω οτι είσαι απατεώνας και αποχωρήσω, τι γνώμη θα βγάλουν όσοι διαβάζουν;

Κλειδώνει εκεί;Τελείωσε; Πολύ ωραία,πάμε παρακάτω με έναν απατεώνα στην παρέα μας.

Είμαστε απόλυτα χαλαροί,δεν την πέφτουμε σε κανέναν, αλλά τα πράγματα πρέπει να μπαίνουν στη θέση τους.

Σαφώς όποιος διαβάζει βγάζει τα συμπεράσματα του, όμως δε θα επιτρέψω σε κανέναν να αμφισβητήσει ανθρώπους που τρέχουν, που αφιερώνουν χρόνο,που ταλαιπωρούνται,που αφήνουν πίσω την προσωπική τους ζωή,από τον αρχαιότερο συντονιστή μέχρι το νεότερο μέλος, για να προχωρήσει αυτό το φόρουμ μπροστά και να δίνει καθημερινά κάτι παραπάνω στα μέλη του. Έχουμε μάθει να παραδεχόμαστε τα λάθη μας,να τα διορθώνουμε,να προχωράμε και να λέμε κι ευχαριστώ.

Όταν όμως τα παραδεχόμαστε κοιτάμε ψηλά.Κοιτάμε ψηλά γιατί εκεί πρέπει να φτάσουμε όσες "σπόντες" κι αν δεχτούμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...