Jump to content

Giovanni's 600L Rimless Reef


Giovanni

Recommended Posts

αν καθησετε να αναρωτιεστε γιατι πεθανε ενα κοραλι ενω τα αλλα πανε σφαιρα,πιο πολυ σας βλεπω να φορατε ζουρλομανδυα,παρα να βρειτε ακρη χαχαχαχααααααααα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣ(εκτος αν κουβαλανε κατι κ γι'αυτο δεν πανε καλα)...παντα θα υπαρχουν τα αυτα τα "παλιοκοραλια" και συνηθως ειναι αυτα που γουσταρουμε πολυ! :bigemo_harabe_net-111:

Οσο για τα υπολοιπα... :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: ...κατουρηθηκα και εγω..με λιωσατε στα γελια!

Link to comment
Share on other sites

ΣΩΣΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣ(εκτος αν κουβαλανε κατι κ γι'αυτο δεν πανε καλα)...παντα θα υπαρχουν τα αυτα τα "παλιοκοραλια" και συνηθως ειναι αυτα που γουσταρουμε πολυ! :bigemo_harabe_net-111:

Οσο για τα υπολοιπα... :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: ...κατουρηθηκα και εγω..με λιωσατε στα γελια!

Και εσυ "αερατος"?? :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να προσεχετε τα μπαλατζα και τη μετατοπιση ογκου και βαρους και τουμπαρετε!!!!! μουαχαχαχαχααχαχαχααχαχααχαχαχααχαχααχαχαχαχααχαχαχαχαχααχαααααα

ααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Τρολιαστε οσο θελετε ρε...

Μιχαλη τι θα μου στειλεις στο swap?

Ελιπζω να μην ειναι αυτα κατω απο το "αερινο"!!!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχααα

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Τα "αερινα" του 8ball.... :( εχει κ 8 πανάθεμα τον!!!!!!!

Χαχαχαχαχαχχαχααααα

Link to comment
Share on other sites

αεεεερινος γιανναρε!! :lol2: :lol2:

Ααα γεια σου..... ο σωστός όρος είναι αυτός :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το ενυδρείο το είδα προχτές .

Αυτό το ενυδρείο είναι για να δίνει μαθήματα !!!

Μιλάμε για πολύ μεράκι ο Γιάννης που δεν έχει αφήσει τίποτα στη τύχη !!!

Μπράβο Γιάννη !!!

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο το είδα προχτές .

Αυτό το ενυδρείο είναι για να δίνει μαθήματα !!!

Μιλάμε για πολύ μεράκι ο Γιάννης που δεν έχει αφήσει τίποτα στη τύχη !!!

Μπράβο Γιάννη !!!

Νομιζω τα παραλες Σταμάτη, ομως ειλικρινά και εγω αν δεν ειχα καλους φιλους να μου δειξουν το σωστο το δρομο δεν θα ειχα φτασει ουτε στα μισα απο αυτα τα ελάχιστα που εχω καταφέρει μέχρι τωρα.

Η μελέτη στο στησιμο ειναι οντος δεδομενη.... την γυναικα μου ρωτα που επι 15 μερες υπηρχαν μεσα στο σπίτι παντου βαρέλια και κουβαδες με νερα και βράχια και φωτιστικα και καλωδια και οοοτι αλλο φανταστείς συν τα πιτσιρίκια να πειραζουν μονιμα κ απο κατι... και μόνο για αυτο ενα μεγαλο ευχαριστώ απο μενα στην γυναίκα μου που ολες εκεινες τις μέρες δεν είπε κουβέντα και βοηθησε και στο καθάρισμα στο τελος.

Ευχομαι με το καλο οταν ξανανεβειτε Θεσσαλονίκη να εχουμε περισσότερο χρόνο και να πιουμε και καφε-τουρνε σε ολα τα θαλασσινα ενυδρεια της πολης μπας και αλλαξοπιστησεις... :)

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου έλειπε να κάνω τουρνέ να δω τα ενυδρεία σας!!Τι θες;;;να γυρίσω Αθήνα και να στείλω τον κύβο από το μπαλκόνι;;;;; :P

Link to comment
Share on other sites

Εε αμα ειναι να πεταξεις το κυβο απο το μπαλκόνι, εσενα δε θα σε πάρουμε μαζι μας.Θα σε αφήσουμε εξω απο το Ναο να πινεις Toumba Libre... :)

Link to comment
Share on other sites

Ο ναος ειναι ενας και ειναι στο Φαληρο :D:buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Ο ναος ειναι ενας και ειναι στο Φαληρο :D:buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

ψευτοπροφητη ναος ειναι του φαληρου... :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Εεεεε εδω ειναι το θεμα μου ρε. Θα ζητησω απο τον γενικο να διαγραψει ολα τα σπαμ!!!!!! Αν αντεξει..... :)

Link to comment
Share on other sites

Ετσι το άφησα 15 μερες πριν... ας ελπισω αρχες Σεπτεμβρίου που θα γυρίσω να τα βρω ολα καλα και διπλασια..

Καλο καλοκαίρι σε όλους!

Υγ: Το σαρκοφυτο μαλλον θα παρει ποδι... μεγαλώνει απειλητικά!!!

post-47746-1371554487,8779_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gio το ενυδρεο ειναι κουκλι μπραβο .το σαρκοφυτο ειναι πανεμορφο μην το βγαλεις ομορφαινει με την κινηση του.η ακρο nasty πανεμορφη μην ανησυχεις δεν θα γινει τιποτα το μονο που θα γινει ειναι να εχουν γινει διπλασια.μην σταματας.γεμισετο και καντο τουμπανο

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο ειναι online στο Skype με

Skype name: live:johnlaz4

Οποιος θελει μπορεί να μπαίνει να το βλεπει,έχει αυτόματη απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρείο ειναι online στο Skype με

Skype name: live:johnlaz4

Οποιος θελει μπορεί να μπαίνει να το βλεπει,έχει αυτόματη απάντηση.

εγω που θελω να μιλαμε?
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα δεν παίζει να μιλάμε μιας καο δεν είναι κανένας σπιτι... :)

Ααααα επίσης να ξέρετε ότι το κλιματιστικο πανω απο το ενυδρειο πρέπει να δουλεύει (ανοιχτές περσιδες) απο τις 20:10 μέχρι τις 21:20... :)

Link to comment
Share on other sites

γιανναρε σου ευχομαι να το δεις με το καλο τον σεπτεμβρη τουμπανο!!!!!Καλο καλοκαιρι............

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα δεν παίζει να μιλάμε μιας καο δεν είναι κανένας σπιτι... :)

Ααααα επίσης να ξέρετε ότι το κλιματιστικο πανω απο το ενυδρειο πρέπει να δουλεύει (ανοιχτές περσιδες) απο τις 20:10 μέχρι τις 21:20... :)

Πως το έκανες να ανοίγει μονο του ρε θηρίο?

Link to comment
Share on other sites

Ένα πουλάκι του το είπε :)

Γιάννη .... Ταϊστρα έβαλες η θα κάνουν νηστεία τα ψαράκια;

Εύχομαι να πανε ολα καλα χωρίς προβλήματα.

Καλο καλοκαίρι και πολλα παιχνίδια με τα παιδάκια σου στο χωριό φιλαρακι.

Link to comment
Share on other sites

Εκείνο με το ρελε που μου είπες; Ξέρω το πουλάκι που του το ειπε τοτες...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...