Jump to content

Εκπληξη!


Recommended Posts

Επισκέφτηκα το κατάστημα μετά από αρκετά χρόνια το Σάββατο 1/12. Ηθέλα να πάρω corrydoras rabauty και είχα δει ότι το συγκεκριμένο κατάστημα έχει. Η εντύπωση που μου άφησε είναι πολύ θετική γιατί αρχικά είδα περιποιημένα ενυδρεία χωρίς ψοφια ψάρια.Αφου επέλεξα τα ψάρια που ήθελα και πήγα στο ταμείο να πληρώσω με ΄ρωτησαν αν ανήκω σε κάποιο φόρουμ γιατί δικαιούμε κάποια έκπτωση!!!Η ευχάριστη έκπληξη ήταν ότι μου έκαναν έκπτωση 20%!!Να επισημάνω ότι στα είδη που πήρα ξέρω τις τιμές άλλων καταστημάτων και η έκπτωση ήταν πραγματικη στις ήδη καλές αρχικές τιμές του καταστήματος..Οπότε θεωρώ οτί για αυτό το λόγο αξίζει ένα μπράβο στο κατάστημα.Σίγουρα θα το ξναεπισκεφτώ στις επόμενες αγορές μου.

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο καταστημα προκειται?

Τωρα το ειδα!

Έγινε επεξεργασία - maikl
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Χαιρομαστε ιδιατερα που σας κρατησαμε ικανοποιημενο και σας ευχαριστουμε που μπηκατε στον κοπο να το μοιραστειτε με τα υπολοιπα μελη.

Την επομενη φορα καλο θα ειναι να μας ενημερωσετε και εσεις οτι ειστε απο το AZ , γιατι καμια φορα λογω τρεξιματος η δουλειας μας διαφευγει να ρωτησουμε και ειναι κριμα να χανετε τις εκπτωσεις αυτη την εποχη ;)

Ευχαριστουμε πολυ και παλι

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...