Jump to content

Λεξη #5


Recommended Posts

ΠΡΟΣΟΧΗ , ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ (ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟΥΣ) ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ.

Εχουν γινει και αλλες αλλαγες εκτος απο αυτες στην αρχη του μηνα.

Κανονισμοι και τροπος διεξαγωγης (http://www.aquazone....showtopic=76868 , http://www.aquazone....showtopic=77541).

Σ _ _ κ _ η ρ α ς (κενο) Σ ω λ η _ ω σ ε ω _

π ,

Καλη Επιτυχια σε ολους

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Έγινε επεξεργασία - Zacharopoulos
Link to comment
Share on other sites

Καποιοι δεν διαβασαν τoυς κανονισμους. :P:P:P

Τα 3 πρωτα γραμματα που ερωτηθηκαν , συμπληρωθηκαν :):):)

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

π?

ΥΓ.κυριε ζαχαροπουλε επειδη λιγουλακι μπερδευτηκα(αν και ξαναδιαβασα τους κανονισμους),τι εννοειτε οταν λετε τα 3 πρωτα γραμματα συμπληρωθηκαν..?δεν τα βλεπω ουτε πανω στις λεξεις,ουτε οτι δεν υπαρχουν.....μια διευκρυνηση παρακαλω?

Link to comment
Share on other sites

π?

ΥΓ.κυριε ζαχαροπουλε επειδη λιγουλακι μπερδευτηκα(αν και ξαναδιαβασα τους κανονισμους),τι εννοειτε οταν λετε τα 3 πρωτα γραμματα συμπληρωθηκαν..?δεν τα βλεπω ουτε πανω στις λεξεις,ουτε οτι δεν υπαρχουν.....μια διευκρυνηση παρακαλω?

Αυτό που καταλαβαίνω εγώ είναι ότι τα τρία πρώτα γράμματα έχουν ερωτηθεί, οπότε μέχρι να δώσει απάντηση δεν μπορούν να ερωτηθούν άλλα γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

λες αυτο να ειναι..??

Link to comment
Share on other sites

λες αυτο να ειναι..??

τι απάντηση ρε παιδιά, αφού αν ήταν δεν έπρεπε να βάλει τα 3 πρώτα γράμματα? Αφού στους κανονισμούς λέει ότι αν ρωτηθουν πανω απο 3 γράμματα την φορά τοτε τα παραπανίσια δεν θα συμπληρώνονται. Οπότε λογικά έπρεπε να συμπληρώσει τα 3 πρώτα. Έστω αν δεν ήταν στις λέξεις έπρεπε να τα βάλει απο κάτω.

Link to comment
Share on other sites

ντεν ξερει καρντια μου.....εχω καταμπερδευτει.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο ο κύριος Ζαχαρόπουλος ξέρει, ας περιμένουμε για διευκρινίσεις.. και γράμματα :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

εχετε δικιο , εγω φταιω , ενω επεξεργαστικα το θεμα δεν εκανα ποτε την τροποποιηση και ετσι δεν φανηκαν ποτε οι αλλαγες.

Οχι καλα το καταλαβατε στην αρχη. ρωτατε 5 γραμματα ας πουμε , γιατι καποιος δεν διαβασε τους κανονισμους ή γιατι ποσταρε την ιδια ωρα με καποιον αλλο . Μονο τα γραμματα που ειπαν οι 3 πρωτοι (οπως φαινονται στο Forum )συμπληρωνονται στην λεξη και μετα αφου δειτε το ποστ μου συνεχιζετε!!

Επισης απαγορευεται η επεξεργασια των ποστ για οποιονδηποτε λογο.

Ευχαριστω πολυ

Κωστας Ζαχαροπουλος

Link to comment
Share on other sites

πω ρε συ! Το βρηκα! Αλλά δεν μπορώ να το πώ!

κρύβε λόγιααααα..... κυκλοφορούν μεγάλα αρπακτικά και σε ηλικία και σε εμπειρία ανάμεσά μας.. :P:D

Link to comment
Share on other sites

πω ρε συ! Το βρηκα! Αλλά δεν μπορώ να το πώ!

ω?

και την προηγουμενη που βιαστικα ειπες την ειχα βρει,αλλα οπως και αυτη τη λεξη,επισης την ξερω αλλα παμε με τους κανονισμους...χεχεχε
Link to comment
Share on other sites

και την προηγουμενη που βιαστικα ειπες την ειχα βρει,αλλα οπως και αυτη τη λεξη,επισης την ξερω αλλα παμε με τους κανονισμους...χεχεχε

δηλαδή όποιος προλάβει πρώτος!

Έγινε επεξεργασία - ΠαναγιώτηςCR7
Link to comment
Share on other sites

καπως ετσι.....χεχεε....νομιζω πως περισσοτερη τυχη χρειαζεται πλεον εκτος απο γνωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...