Jump to content

Ati Powercone 200I Ή Nyos Zen Compact Cone 160


dionisis

Recommended Posts

Καλησπέρα. Πρόκειται να ξεκινήσω ένα reef με συνολικό όγκο νερού γύρω στα 550 λίτρα και είμαι στην φάση που ψάχνομαι για τον εξοπλισμό.

Σχετικά με την επιλογή του skimmer ποιο από τα δύο θα μου προτείνατε?

Έχω διαβάσει καλά πράγματα και για τα δύο. Το ΑΤΙ κοστίζει 100 ευρώ παραπάνω. Κάνει τόσο καλύτερη δουλειά ώστε να αξίζει να διαθέσω αυτά τα παραπάνω χρήματα?

Link to comment
Share on other sites

ναι κανει.κανενα μετρο συγκρισης.

Link to comment
Share on other sites

και ειναι 200is..πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Για τα ίδια λίτρα κ εγώ το ΑΤΙ προτίμησα..

ζουλιαρη
Link to comment
Share on other sites

Απάτη..

:ban::censored::spam: ουρτ
Link to comment
Share on other sites

Το 200ι ειχε προβλημα στην αντλια το οποιο το διορθωσε η εταιρια με το νεο μοντελο ιs που εχει κανουργια αντλια με νεα φτερωτη.

Το nyos επισης παρουσιασε σε πολλους κατοχους του προβλημα στην αντλία του, αλλά δεν γνωρίζω εαν αναγνωριστηκε απο την εταιρια και διορθωθηκε.

Και εγω αναμεσα σε αυτα τα 2 σκιμερ ημουν πριν καποιους μηνες και τελικα προτιμησα το ΑΤΙ 200is. Μεχρι στιγμης ειμαι παρα πολύ ικανοποιημένος. Το μέλλον θα δειξει......

Link to comment
Share on other sites

Το 200ι ειχε προβλημα στην αντλια το οποιο το διορθωσε η εταιρια με το νεο μοντελο ιs που εχει κανουργια αντλια με νεα φτερωτη.

Το nyos επισης παρουσιασε σε πολλους κατοχους του προβλημα στην αντλία του, αλλά δεν γνωρίζω εαν αναγνωριστηκε απο την εταιρια και διορθωθηκε.

Και εγω αναμεσα σε αυτα τα 2 σκιμερ ημουν πριν καποιους μηνες και τελικα προτιμησα το ΑΤΙ 200is. Μεχρι στιγμης ειμαι παρα πολύ ικανοποιημένος. Το μέλλον θα δειξει......

Αντε να δουμε ποτε θα παραλαβω κ γω.. η υπομονη για αναμονη με σκωτονει!

Link to comment
Share on other sites

Το 200ι ειχε προβλημα στην αντλια το οποιο το διορθωσε η εταιρια με το νεο μοντελο ιs που εχει κανουργια αντλια με νεα φτερωτη.

Το nyos επισης παρουσιασε σε πολλους κατοχους του προβλημα στην αντλία του, αλλά δεν γνωρίζω εαν αναγνωριστηκε απο την εταιρια και διορθωθηκε.

Και εγω αναμεσα σε αυτα τα 2 σκιμερ ημουν πριν καποιους μηνες και τελικα προτιμησα το ΑΤΙ 200is. Μεχρι στιγμης ειμαι παρα πολύ ικανοποιημένος. Το μέλλον θα δειξει......

θωμα το προβλημα δεν το ειχε το Ι,αλλα το σκετο 200.το ι φοραει ακριβως τα ιδια με το νεο.μονο το ψηφιακο εχει σαν εξτρα το is.
Link to comment
Share on other sites

χεχε.και αργησες....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...