Jump to content

Προσωπικά μηνύματα


george hmmy

Recommended Posts

Έχω την αίσθηση ότι υπάρχει πρόβλημα με τα προσωπικά μηνύματα, ότι "χάνονται" δηλαδή και ο παραλήπτης δεν ενημερώνεται για αυτά. :bowdown: Έχω αποστείλει κάποια τα οποία δεν έχουν διαβαστεί από το παραλήπτη (παρά το ότι αυτός επισκέπτεται το φόρουμ σχεδόν καθημερινά) και έστειλα κάποια πριν λίγο, με το ίδιο πρόβλημα μάλλον. Θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί αυτό και στο παρελθόν αλλά παρουσιάζονταν κυρίως στον ΙΕ και σαν προσωρινό μέτρο αντιμετώπισης είχε προταθεί FF. Θεωρητικά μετά το update αντιμετωπίστηκε, αλλά έστειλα πμ στον εαυτό μου και δεν το έλαβα. :lol: Παρακαλώ τους κους υπεύθυνους να επιληφθούν σχετικά. :bowdown:

Ευχαριστώ,

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο μετά το upgrade δέν έχει παρουσιαστεί ξανά αυτό το πρόβλημα.

Θα κάνω όμως δοκιμές για να το ελέγξω.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ τώρα τελευταία δεν έχω παρατηρήσει απώλεια μηνυμάτων, όπως γινόταν παλιά.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, έχετε δίκιο όλοι μάλλον. :bowdown: Τώρα το πρωί που άνοιξα πάλι το φόρουμ μου είχε έρθει και το δικό μου πμ. Να ρωτήσω κάτι άλλο τότε, υπάρχει η δυνατότητα (στο vbulletin υπάρχει) να μην στείλει το ΙΡΒ αναφορά ανάγνωσης του μηνύματος στον αποστολέα? Μήπως συμβαίνει κάτι τέτοιο δηλαδή...

Συγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστώ για τις απαντήσεις. :lol:

Link to comment
Share on other sites

....αλλά έστειλα πμ στον εαυτό μου και δεν το έλαβα. :lol:

....

Φίλε μου μήπως έχεις και κάποιο πρόβλημα στην αίσθηση της

θερμοκρασίας? δλδ κρύο - ζέστη?

Γιατί εάν δεν είναι έτσι μπορεί να φταίει κάτι άλλο:

:):bowdown::bowdown:B):rasp:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο μετά το upgrade δέν έχει παρουσιαστεί ξανά αυτό το πρόβλημα.

Θα κάνω όμως δοκιμές για να το ελέγξω.

Οκ, τότε δες Δημήτρη τι άλλο συμβαίνει γιατί στέλνω πμ σε σένα εδώ και καιρό (έχω αναφορές από τις 27/1 βέβαια) και δείχνει ότι δεν τα έχεις διαβάσει. Άρα ή που δεν τα έχεις λάβει ή που συμβαίνει κάτι άλλο.

Ευχαριστώ,

Γιώργος

Έγινε επεξεργασία - george hmmy
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...