Jump to content

Ο Ποιητης


Recommended Posts

Λοιπον το δηλωνω δημοσια !!!!

Ειναι μεγαλο ταλεντο το παλικαρι !!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα εκανα ενα σχολιο για το φυλλο του και το ποοοοοοσο του λειπει ο ερωτας,αλλα...δεν το κανω. :bigemo_harabe_net-72:

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλεσω να κρατησουμε ενα επιπεδο.Εδω προκειται για τεχνη που αγκαλιαζει τις ψυχες και τις καρδιες μας,και μας κανει να νιωθουμε ηρεμοι και γαληνιοι.Ας ταξιδεψουμε λοιπον μεσα απο τα λογια του νεου καλλιτεχνη,κι ας βαλουμε ενα μανταλακι στη μυτη γιατι αυτο ψοφιμι πολυ βρωμαει ρε πο@#@η μου!!!!!! :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ειναι φιλος του παρακατω...

αχαχαχαχαχαχαχχχχα

που το ξέθαψες αυτό ρε φίλε!!!! :o

Link to comment
Share on other sites

Ειδες,ειδες?

Φιλαρακια πρεπει να ειναι,για να μη σου πω οτι εχει κλεψει και περουκA απο το Αμαν :P

Link to comment
Share on other sites

1ον ) Η μηχανή που περνάει στην αρχή πόσα κυβικά είναι ; Είναι παπάκι ; Είναι street ; Τι είναι ;

2ον) Γιώργο , θέλω να μας εξηγήσεις αν μπορείς , που τα βρίσκεις όλα αυτά τα θεϊκά που ανεβάζεις κατά καιρούς.

Link to comment
Share on other sites

1ον ) Η μηχανή που περνάει στην αρχή πόσα κυβικά είναι ; Είναι παπάκι ; Είναι street ; Τι είναι ;

2ον) Γιώργο , θέλω να μας εξηγήσεις αν μπορείς , που τα βρίσκεις όλα αυτά τα θεϊκά που ανεβάζεις κατά καιρούς.

εκτος τοy οτι @#$%@#ιζομαι στο youtube συνηθως τα βραδια

υπαρχει και μια ομαδα στο facebook οπου σηκωνει τα ''κουλα'' που δεν βρισκω στο youtube :P

Link to comment
Share on other sites

εκτος τοy οτι @#$%@#ιζομαι στο youtube συνηθως τα βραδια

υπαρχει και μια ομαδα στο facebook οπου σηκωνει τα ''κουλα'' που δεν βρισκω στο youtube :P

:P Αυτά είναι τα καλά του facebook !!

Υ.Γ. Ο τύπος έχει τρομερά βίντεο πάντως , έκλεισα το youtube γιατί θα κολλήσω... :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...