Jump to content

Reef Tank


Recommended Posts

Σας ευχαριστω. Οπως σας εχω αναφερει ειμαι απο τη Κυπρο. Θα ηθελα την βοηθεια σας να μου προτεινετε sites η γενικοτερα εταιριες με αξιοπιστα προιοντα οι οποιες εκτελουν παραγγελιες και στην Κυπρο. Συγκεκριμενα εχω υποψην μου ενα προιον ( Percula860 3feet Reef Stage) η παρομοιο προιον γιa σταθερη τοποθετηση των live rocks και των corals. Η βοηθεια σας θα μου ειναι πολυτιμη. Σας ευχαριστω.

post-3184-1169636498_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω. Οπως σας εχω αναφερει ειμαι απο τη Κυπρο. Θα ηθελα την βοηθεια σας να μου προτεινετε sites η γενικοτερα εταιριες με αξιοπιστα προιοντα οι οποιες εκτελουν παραγγελιες και στην Κυπρο. Συγκεκριμενα εχω υποψην μου ενα προιον ( Percula860 3feet Reef Stage) η παρομοιο προιον γιa σταθερη τοποθετηση των live rocks και των corals. Η βοηθεια σας θα μου ειναι πολυτιμη. Σας ευχαριστω.

Αγαπητέ Φίλε, καλωσόρισες στη θαλασσινή μας παρέα.

Μετέφερα το θέμα σου εδώ, γιατί αναφέρεται στην κατηγορία του θαλασσινού.

Υπάρχουν καταστήματα, που στέλνουν παντού τα προϊόντα τους, που εύκολα μπορείς να τα βρεις ψάχνοντας στο διαδίκτυο. Μπορείς να βρεις μερικά από αυτά στην κατηγορία των e-shops του forum μας, όπως και πολλά Ελληνικά καταστήματα, που θα μπορούσαν να σε εξυπηρετήσουν.

Το συγκεκριμένο προϊόν, που ψάχνεις, πιστεύω ότι θα μπορούσες να το κατασκευάσεις μόνος σου με υλικά, τα οποία θα βρεις στο εμπόριο.

Μια DIY κατασκευή, θεωρώ ότι θα ταιριάξει καλύτερα στις διαστάσεις του ενυδρείου σου και θα σου εξοικονομήσει χρήματα για κάποια άλλη αγορά.

Αυτά βέβαια, είναι προσωπικές εκτιμήσεις.

Καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για τι βοηθεια σου. Αυτο θα κανω.

Link to comment
Share on other sites

..καλώς ορίσατε στα αλμυρά νερά.. :lol:

.. η <κερκίδα > είναι ένας πολύ εύκολος και καλός τρόπος να στήσεις το βράχο στο ενυδρείο …μπορείς με σωλήνες pvc να κάνεις κάτι που ταιριάζει καλύτερα στις ανάγκες σου ..

.. θα ήθελα μόνο να σου θυμίσω ότι μπορείς ακόμα να φτιάξεις ωραίους σχηματισμούς απλά δένοντας τα βράχια μεταξύ τους … έτσι νομίζω ότι το αποτέλεσμα θα έχει περισσότερη φυσικότητα..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...