Jump to content

Ποιον Θερμοστατη;


polyagkistro

Recommended Posts

καλησπερα θα ηθελα να μου προτεινετε παιδια καποιον θερμοστατη(οικονομικο) που προφανως τον εχετε δοκιμασει και μπορει να δουλευει και σε πλαγια θεση χωρις προβληματα πλην του jagger που τσιμπαει λιγο η τιμη του! :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θα ηθελα να μου προτεινετε παιδια καποιον θερμοστατη(οικονομικο) που προφανως τον εχετε δοκιμασει και μπορει να δουλευει και σε πλαγια θεση χωρις προβληματα πλην του jagger που τσιμπαει λιγο η τιμη του! :bigemo_harabe_net-111:

Δαγκωτό σου προτείνω τον Jager, αλλά από αγγελίες εδώ στο site που θα βρεις πολύ οικονομικές λύσεις :thumbup:

Πόσα λίτρα ενυδρείο θες να καλύψεις??

Link to comment
Share on other sites

...κι αν έχεις και controller στο ενυδρείο ακόμα καλύτερα αφού θα έχεις πλήρη και καλύτερο έλεγχο της θερμοκρασίας

Link to comment
Share on other sites

controller δεν παιζει ψαχνω κατι οικονομικο που να ειναι οσο γινεται αξιοπιστο και δοκιμασμενο!

Link to comment
Share on other sites

50 λιτρα αλλα το δωματιο ειναι πολυ κρυο λογο του οτι για τους γνωστους λογους δεν παιζει θερμανση

Link to comment
Share on other sites

το πιο ενεργοβορο εξαρτημα στο γλυκο νερο ειναι ο θερμοστατης, μην τσιγγουνευτεις να παρεις εναν καλο για μικρη διαφορα χρηματων.

Link to comment
Share on other sites

δεν γνωρίζω αν βγαίνουν σε 75W, αλλιώς θα βρεις πάρα πολλές αγγελίες με φθηνούς 100W και μάλιστα επώνυμους

Link to comment
Share on other sites

το πιο ενεργοβορο εξαρτημα στο γλυκο νερο ειναι ο θερμοστατης, μην τσιγγουνευτεις να παρεις εναν καλο για μικρη διαφορα χρηματων.

θα συνφωνησω απολυτα αλλα αν εισαι στην κατασταση μου(ανεργος) μετρας και το λεπτο του ευρω που λεει ο λογος!!

Link to comment
Share on other sites

θα συνφωνησω απολυτα αλλα αν εισαι στην κατασταση μου(ανεργος) μετρας και το λεπτο του ευρω που λεει ο λογος!!

Θα συμφωνήσω και με το παραπάνω φίλε μου, αλλά για σκέψου την περίπτωση να πάρεις κάποιον οικονομικό αντί κάποιου πιο επαγγελματικού και λίγο ακριβότερου και να σου χαλάσει.... εκεί έχεις σπαταλήσει πολλά περισσότερα χρήματα...

Κοίταξε στις αγγελίες και λήγουν οι όποιες αμφιβολίες σου ;)

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Με κλειστά μάτια θα σου έλεγα jagger. Θα τον πληρώσεις μία φορά και θα σου κρατήσει όντας αξιόπιστος για χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Με κλειστά μάτια θα σου έλεγα jagger. Θα τον πληρώσεις μία φορά και θα σου κρατήσει όντας αξιόπιστος για χρόνια.

αυτό του λέω κι εγώ :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Με έναν jager 75αρι θα είσαι υπέρ καλά.....

Link to comment
Share on other sites

Με έναν jager 75αρι θα είσαι υπέρ καλά.....

Συμφωνω απολυτα.

Link to comment
Share on other sites

Η ποιότητα..έχει την τιμή της

Link to comment
Share on other sites

συνφωνω παιδια οτι πληρωνεις περνεις σιγουρα! :bigemo_harabe_net-64: σας ευχαριστω :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Αν ειχες καποιον κοντρολλερ στυλ ελιγουελ ας πουμε θα μπορουσες να δεις και τουσ αθραυστους shego εκ γερμανιας.

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Για τα λίτρα σου επέλεξε έναν 75αρι όποιον σε βολεύει στην τιμή αλλά σε καμιά περίπτωση ΚΙΝΕΖΙΚΟ!

Link to comment
Share on other sites

για εκει λεω και εγω για αυτο ρωταω παιδια να μου προτεινετε εταιριες περα απο τη jagger που τη ξερω οτι ειναι καλη σαν εταιρια,αν ειναι ευκολο θα ειμουν υποχρεως.ξεχασα να σημειωσω οτι η διαφορα θερμοκρασιας εξωτερικου χωρου με τη θερμοκρασια ενυδρειου(26 βαθμους) ειναι 8-10 βαθμους

Έγινε επεξεργασία - polyagkistro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου παρε jagger που σου λενε ολοι να μην εχεις προβληματα κριμα ειναι να παθεις καμια ζημια Ευχαριστω καλο βραδυ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οι sera,sicce λενε κατι παιδια τους δουλευει κανεις;;

Έγινε επεξεργασία - polyagkistro
Link to comment
Share on other sites

ελα ντε..τους δουλευει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε..τους δουλευει κανεις?

:bigemo_harabe_net-111: καταλαβα οποτε ο γερμανικος ειναι μονοδρομος :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

το πιο σημαντικο ειναι να καταλαβεις πως ορισμενα αξεσουαρ δεν εχουν κανει τυχαια ονομα.ειναι οντως μονοδρομος.

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-64:να εισαι καλα φιλε μου ενα ευχαριστω σε ολους για τις συνβουλες :bigemo_harabe_net-134:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...