Jump to content

Ebenos Goldfish Planted Tank


ebenos

Recommended Posts

Ότι και να πω Νίκο είναι λίγο....και το προηγούμενο μου άρεσε,αλλά αυτό είναι στολίδι.....χίλια μπράβο (αλλά δεν είχα αμφιβολία ότι έτσι τέλειο θα σου γινόταν.... )

Και να ομολογήσω κάτι εντόπιο όλων??? ακόμα και την σπασμένη ρίζα βόλεψες στην δεξιά γωνία

IMG_2438_zpsbbc26e78.jpg

την οποία έσπασα εγώ από τα νεύρα μου που δεν χώραγε στο κουτί :bigemo_harabe_net-74:

Για την θέα πραγματικά δεν μπορώ να πώ λέξη......όλα τα λεφτά

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να πω Νίκο είναι λίγο....και το προηγούμενο μου άρεσε,αλλά αυτό είναι στολίδι.....χίλια μπράβο (αλλά δεν είχα αμφιβολία ότι έτσι τέλειο θα σου γινόταν.... )

Και να ομολογήσω κάτι εντόπιο όλων??? ακόμα και την σπασμένη ρίζα βόλεψες στην δεξιά γωνία

την οποία έσπασα εγώ από τα νεύρα μου που δεν χώραγε στο κουτί :bigemo_harabe_net-74:

Για την θέα πραγματικά δεν μπορώ να πώ λέξη......όλα τα λεφτά

Κοίτα να σπάσεις και τα επόμενα που θα φέρεις να έχουμε άλλα… ξέρεις εσύ! :bigemo_harabe_net-69:

Υ.Γ. ευτυχώς σου έκοψε το μυαλό και έριξες το κομμάτι μέσα στο κουτί…

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το χριστουγεννιάτικο δωράκι μου το πήρα….

Η σαλιγκαρινα μου ήταν φορτωμένη με αυγά και αποφάσισε να τα εναποθέσει στο καπάκι του ενυδρείου μου…

Η στιγμή που έχει ξεκινήσει η διαδικασία. Φαίνονται τα αυγά που κατεβαίνουν ένα ένα από το σώμα…

Link to comment
Share on other sites

ματακια.... :P

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια ματάκια?

163070-blue_eye.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο ενυδρείο! Θα μπορούσε να είναι υπόδειγμα για όποιον θέλει να ασχοληθεί σοβαρά με τα χρυσόψαρα! Όλα είναι υπέρ των ψαριών σου: λίτρα, διακόσμιση, εξοπλισμός. Εύχομαι να το χαρείς μέχρι να αποφασίσεις να φτιάξεις ένα καλύτερο!!! :D

Εκείνο βέβαια που με σκότωσε είναι η θέα από το μπαλκόνι... Δίνει πολλά επιπλέον χρόνια ζωής!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε Θοδωρή….

Χρειαζόμασταν και εγώ και τα χρυσόψαρα μου μια ανακαινισουλα… :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ τυχερά ζωντανά και πολύ ωραίο το σπίτι τους να τα χαίρεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε Μάνο! Να χαίρεσαι και εσύ το δικό σου!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πω υπέροχο... !!! Φαντάσου μέσα να έχεις και τίποτα SPS ε????

Υγ: πολύ προσεγμένο πολύ όμορφο κ με πολύ μεράκι! Στο νέο σου ξεκινημα θα κάνεις παπάδες!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε γιαννακο!

Τα χρυσόψαρα μου είναι αυτά που με μύησαν στο χόμπι και προσπαθώ να τους προσφέρω ότι καλύτερο μπορώ!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι... όλοι από κάπου ξεκινήσαμε και καταλήξαμε στα αλάτια... :) χεχεχε. ..

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να πω υπέροχο... !!! Φαντάσου μέσα να έχεις και τίποτα SPS ε????

Υγ: πολύ προσεγμένο πολύ όμορφο κ με πολύ μεράκι! Στο νέο σου ξεκινημα θα κάνεις παπάδες!!!

αχ αχ τροφή μου έδωσες πρωί πρωί ....

... κάτι τέτοιο εννοείς ή στο ποιο φυσικό? χαχαχααχαχαχ

post-13206-0-77070000-1356685022_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χααχχαχαχαχααααα είσαι θεός λέμε!!!!!!! Χαχαχαχαχαχαχα λιωνωωωωωωωω βαγγεληηηη βάλε κιάλλα βάλε κιαλλα! !!!!

Link to comment
Share on other sites

σιγά σιγά βρε.. το θαλασσινό δεν θέλει μπούκωμα με την πρώτη.... άσε που δεν έχει ακόμη περισταλτικές !!!!

Link to comment
Share on other sites

ααα και κάτι που δεν το γνωρίζετε... το νερό δικτύου στην Κεφαλλονιά είναι υφάλμυρο !!! .. με μια χούφτα αλάτι ακόμη και έτοιμο το θαλασσινό, τα ψάρια το συνήθισαν άλλωστε !!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιώς θαλασσινό είναι το ενυδρείο μου με τέτοιο νερό δικτύου…. Fish only όμως…

Χαχαχαχα… βαγγελη θεός!

Link to comment
Share on other sites

Να τι έπαθαν τα ψαράκια του Νίκου την πρώτη φορά που τους έβαλε νερό της Κεφαλλονιάς !!!

Funny_wallpapers_Dancing_fish_025700_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νίκο πανέμορφο το ενυδρείο σου.Ένα πραγματικό στολίδι :bigemo_harabe_net-64: .

Και οι ψαρούκλες σου σίγουρα θα αισθάνονται άρχοντες :bigemo_harabe_net-117: .Να το χαίρεσαι!!!!!!

EDIT:Η θέα από το μπαλκόνι σου είναι άπαιχτη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να τι έπαθαν τα ψαράκια του Νίκου την πρώτη φορά που τους έβαλε νερό της Κεφαλλονιάς !!!

Funny_wallpapers_Dancing_fish_025700_.jpg

χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Νίκο πανέμορφο το ενυδρείο σου.Ένα πραγματικό στολίδι :bigemo_harabe_net-64: .

Και οι ψαρούκλες σου σίγουρα θα αισθάνονται άρχοντες :bigemo_harabe_net-117: .Να το χαίρεσαι!!!!!!

EDIT:Η θέα από το μπαλκόνι σου είναι άπαιχτη!!!!!

Ευχαριστώ ρε Μάνο! Να είσαι καλά αγόρι μου!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο το ενυδρειο! :bigemo_harabe_net-64:

παρεχεις την απαραιτητη φροντιδα σε ενα ειδος ψαριου που δυστυχως εχει παρεξηγηθει :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι όλα τα χρυσόψαρα να ζούσαν σε συνθήκες διαβίωσης παρόμοιες με αυτές που παρέχει απλόχερα ο Ebenos :bowdown: (συμπεριλαμβανομένης και της θέας!)

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...