Jump to content

Χρωμα Για Το Πισω Τζαμι Ενυδρειου.


Recommended Posts

Καλησπερα στην παρεα!

Ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει καποιο ειδικο χρωμα που μπορω να χρησιμοποιησω για να βαψω το πισω τζαμι απο το reef ενυδρειο μου!

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικο χρωμα που βαφουμε τους τοιχους,ωστε να βγαινει και ευκολα σε περιπτωση που θελησεις να το αλλαξεις :)

Link to comment
Share on other sites

Πλαστικο χρωμα που βαφουμε τους τοιχους,ωστε να βγαινει και ευκολα σε περιπτωση που θελησεις να το αλλαξεις :)

+1 :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

αυτοκολλητο!

Ποιο φτηνό ειναι ένα κιλό πλαστικό χρωμα και δεν έχεις το κίνδυνο του αυτοκολλητου να σου κάνει φουσκαλες :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια!εχω βαλει αυτοκολλητο και μου κανει φουσκαλες!ειδα σε καποια παρουσιαση ενος συγχομπιστα οτι εβαψε το πισω τζαμι και για αυτον τον λογο ρωτησα και εγω.ευχαριστω και παλι!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε αυτούς που έχουν βαψει το τζαμί ειμαι και εγώ . Μην σε φωτίζει καθόλου βαφετε εύκολα και βγαίνει εύκολα με μια ξυστρα όταν θες

Link to comment
Share on other sites

Ωραία λύση για το πίσω τζάμι!!

Όταν γεμίζει όμως το τζάμι κοραλλινη,τι χρειάζονται όλα αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε αυτούς που έχουν βάλει αυτοκόλλητο είμαι και εγώ. Το πήρα 6 ευρώ το μέτρο και με λίγο σαπουνόνερο και μια σπάτουλα δεν υπάρχει κανένας απολύτως κίνδυνος να σου κάνει φουσκάλες! :)

Και οι δυο λύσης υπάρχουν… διαλέγεις και παίρνεις!

Link to comment
Share on other sites

Μέσα σε αυτούς που έχουν βάλει αυτοκόλλητο είμαι και εγώ. Το πήρα 6 ευρώ το μέτρο και με λίγο σαπουνόνερο και μια σπάτουλα δεν υπάρχει κανένας απολύτως κίνδυνος να σου κάνει φουσκάλες! :)

Και οι δυο λύσης υπάρχουν… διαλέγεις και παίρνεις!

εσυ τωρα που σε περιλαβαμε ''εμεις'' θα κανεις οτι σου λεμε :P ξεκινα και ξεκολα τα αυτοκολητο και παρε ρολακι και ενα κιλο πλαστικο χρωμα :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...