Jump to content

Maxspect Razor Led Lighting System 160W


Aiolos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον παω για διαβασμα... ( τις οδηγιες ) :)

Link to comment
Share on other sites

ακομα να το αναψεις;

Μαλλον το κανει τεστ στο μπαλκονι να δει αν φεγγει καλα σε ολη την Αθηνα.. :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το κανει τεστ στο μπαλκονι να δει αν φεγγει καλα σε ολη την Αθηνα.. :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-64:

Οχι.....δε θελει να μας δειξει ακομα το στησιμο ;)

Link to comment
Share on other sites

Οχι.....δε θελει να μας δειξει ακομα το στησιμο ;)

γατακι.....

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον το κανει τεστ στο μπαλκονι να δει αν φεγγει καλα σε ολη την Αθηνα.. :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-64:

πιστευω πως οριακα στο 1.20μ σε καλυπτει ( οριακα παντα ) το εβαλα πανω στο ενυδρειο και απλωνει καμια 20αρια ποντους απο καθε μερια ..... φωτογραφιες μαλλον απο αυριο ...

βεβαια σε κουβεντα που εκανα ( απο εκει που το παρελαβα ) μου προτεινε 2 χ 120w να μπουν καθετα Η διαγωνια στο ενυδρειο σου μιας και οι βασεις ( ποδαρακια) εχουν την δυνατοτητα να παρουν κληση

δεν εισαι και απο αθηνα να το εφερνα να το καναμε μια δοκιμη στο ενυδρειο σου .....

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω Γιωργο ολοι προτεινουν 2 χ 120.. για να το λενε λοιπον δεν κανουν λαθος..

:bigemo_harabe_net-85: Thanks man!!!

Link to comment
Share on other sites

οι ντιζες ειναι εξτρα....

δεν βρισκονται στη συσκευασια

αλλα θα μου πεις εδω ολοκληρο hyperion και τις πληρωνεις που κανει και 1500 ευρω δεν θα τις πληρωσεις στο razor?

μην μου τη καρφωσει και το στηριξω με τιποτα σχοινια απλωματος και μανταλακια πλαστικα ( σαν μπουγαδα ) :P

Καλησπερα και Καλη Χρονια . η τιμη του HYPERIONA είναι στα 990 και όχι στα 1500 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και Καλη Χρονια . η τιμη του HYPERIONA είναι στα 990 και όχι στα 1500 ευρώ.

H τιμη των 990 ειχε χαρακτηριστει σαν τιμη προσφορας στην ελληνικη αγορα αν δεν κανω λαθος!

Link to comment
Share on other sites

H τιμη των 990 ειχε χαρακτηριστει σαν τιμη προσφορας στην ελληνικη αγορα αν δεν κανω λαθος!

H Τιμη πωλησης και για το 2013 θα ειναι στα 990 ευρω μονο . και σε αυτη την τιμη πωλειται και στην ευρωπη σημερα . καποια καταστηματα στην αγγλια το πουλανε στα

1045 ευρω .

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι ευχαριστο.

Ευχαριστουμε για την ενημερωση,και καλη χρονια :)

Link to comment
Share on other sites

geo καλοριζικο,απολαυσέ το!στην δύση με το B μόνο να δουλευει για κανα δυο ωρες θα χαζευουν τα κοράλια σου ακομη και τα ψαρια σου!Καλη χρονια σε ολους με υγεια και ελπιδα!

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο λίγο καιρό κάποιο κατάστημα που ήταν εδω μέσα είχε βγάλει προσφορά το φωτιστικο απο 1500 στα 1000 ευρώ , τότε πολλοί είπαν ότι ήταν σούπερ προσφορά και γλίτωσαν 500(και καλα) τώρα άραγε πως να αισθάνονται αυτοί που έτρεξαν και το πήραν νομίζοντας ότι ήταν μια καλή προσφορά - ευκαιρία

Στα ματιά τα δικά μου αυτα φαίνονται ως εμπορικά τρικ για να τραβήξουν κόσμο !!!!

Ας μην αναπτυξω περαιτέρω το θεμα ....

Οτι εχει να πει κάποιος για το υπεριων παρακαλώ να το πει στο θεμα του συγκεκριμένου φωτιστικου...

Link to comment
Share on other sites

να πω οτι δεν αισθανομαι το ιδιο..?και βεβαια το αισθανομαι.η κοροιδια εχει πολλες μορφες.

οχι οτι ειμαι δυσαρεστημενος απο το φωτιστικο αλλα πως να το κανουμε .οταν αλλοιωνεται η αρχικη τιμη με την τιμη ''προσφορας''

αλλοιωνεται και η τιμη μεταπωλησης κλπ.....να τρεξω να το παρω σε περιοδο κρισης και να αδειαζω μετα μαθαινοντας οτι ελα μωρε θα μεινει αυτη η τιμη 4 εβερ...

γιωργακη αγορι μου καλα ξηγηθηκες με την φωτιστικαρα σου.καλοφωτιστο σου ευχομαι για αλλη μια φορα.

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να εκφρασω και την δικη μου γνωμη για το συγκεκριμενο φωτιστηκο

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σε χρηση απο τον Αυγουστο, σε ενυδρειο 1,5τονου

Το αποτελεσμα μεχρι στιγμης που μιλαμε ειναι...ΑΨΟΓΟ!

Πολυ καλος φωτισμος,καλη αναπτυξη και το χρωμα που ηθελα!

Ειναι μια πολυ τιμια αγορα για τα λεφτα του!

Δεν θα σταθω στο design και τα καλουδια!

Δεν εχει τον controller του hyperion αλλα απο φωτισμο απλα ειναι τελειο

Συντομα θα το δειτε σε μελλοντικη παρουσιαση!Live!

Link to comment
Share on other sites

Δουλευουν 3 Razor σε ενυδρειο 1,70χ1,30χ65

Θα χρειαστει ακομα ενα ομως!Για πληρη καλυψη του ενυδρειου!

Καλοδουλευτο Γιωργη-΄)

Link to comment
Share on other sites

Larry,.. κατ αρχήν καλή χρονιά και σαν τα χιόνια !!!!

Υπάρχει μελέτη για συνδεσιμότητα μεταξύ τους ή είναι το καθένα αυτόνομο?

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα Βαγγελη!Καλωσηρθα

Δεν το κοιταξα αυτο αλλα εγω τα δουλευω αυτονομα

Το καθενα κανει τη δικη του ανατολη/δυση αλλα με την ιδια ωρα γινεται ταυτοχρονα!

Link to comment
Share on other sites

Larry παρουσίασε ρε συ το θηρίο να μας πεταχτούν τα μάτια έξω!

Πρόταση για δοκιμή ...

Δεν ξέρω κατά πόσο πάσχει από παρόμοια σύνδρομα με εμένα και σε ενδιαφέρει, αλλά γιατί δεν βάζεις τα ρολόγια με κάνα τέταρτο-μισάωρο διαφορά να πετύχεις ανατολή - δύση τύπου Vetrex illumina!

Αν είσαι παρών εκείνες τις ώρες παίζει να δίνει ωραίο εφέ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λαρρυ δεν εξαφανιζονται ετσι ρε......(σχετικο ειναι αυτο:D).

Καλη χρονια:)

Link to comment
Share on other sites

Larry παρουσίασε ρε συ το θηρίο να μας πεταχτούν τα μάτια έξω!

Πρόταση για δοκιμή ...

Δεν ξέρω κατά πόσο πάσχει από παρόμοια σύνδρομα με εμένα και σε ενδιαφέρει, αλλά γιατί δεν βάζεις τα ρολόγια με κάνα τέταρτο-μισάωρο διαφορά να πετύχεις ανατολή - δύση τύπου Vetrex illumina!

Αν είσαι παρών εκείνες τις ώρες παίζει να δίνει ωραίο εφέ!!!!

καλημερα,το μηχανακι εχει ανατολη δυση,boyz

Δεν νομιζω να χρειαζεται αυτο....

Συντομα παλικαρε οταν θα γινει η μεταφορα απο το ενα στο αλλο.. :)

Λαρρυ δεν εξαφανιζονται ετσι ρε......(σχετικο ειναι αυτο :D).

Καλη χρονια :)

Καλη χρονια φιλε Στρατο

Λιγο η δουλεια και λιγο οτι βαρεθηκα τα ιδια και τα ιδια μου εκαναν να τα παρατησω...

Πλεον στο ενυδρειο της παρουσιασης τα κοραλια ειναι ενα χιλιοστο κατω απο τη σταθμη του νερου :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...