Jump to content

Ancistrus!


IliasZL

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Πόσα Ancistrus να βάλω σε ένα ενυδρείο 180l? Δεν έχω ασχοληθεί πάλι με αυτα τα ψαρακια καια δεν έχω εικόνα....! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

6 με 8 ancistrus sp3 πίστεύω είναι μια χαρά φίλε μου! είναι καταπληκτικά ψαράκια, θα ξετρελαθείς μαζί τους :thumbup:

διάβασε κι εδώ για πληροφορίες http://www.aquazone....showtopic=36765

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση πως ναι (συμπεριλαμβάνονται στα 6-8 ψάρια) αλλά καλύτερα να περιμένεις να στο επιβεβαιώσει και κάποιος πιο έμπειρος

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θα σου ελεγα να βρεις ενα ζευγαρακι και να βαλεις και θα εχεις και δικες σου αναπαραγωγες.Δεν βρισκω τον λογο να βαλεις τοσα πολλα ψαρακια :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι θα σου ελεγα να βρεις ενα ζευγαρακι και να βαλεις και θα εχεις και δικες σου αναπαραγωγες.Δεν βρισκω τον λογο να βαλεις τοσα πολλα ψαρακια :)

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Για τα λίτρα σου βάζεις ένα (1) ζευγάρι, τους δίνεις τις συνθήκες που χρειάζονται και μια σπηλίτσα

και σύντομα θα έχεις πληθώρα... :D

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάς για το ίδιο ενυδρείο που θέλεις να βάλεις τους δίσκους , καλύτερα να μην προσθέσεις κάποιον άλλο συγκάτοικο. :)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς βυθοψαρα?! Αλγη και βυθό ποιος θα την αναλάβει? Πάλι την καθαρίστρια θα κάνω? :-p

Αν τα θελεις γι αυτο το λογο,τοτε καλητερα να μην τα παρεις.Ψαρια ειναι φιλε μου,οχι δουλοι...:)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...