Jump to content

Συνάντηση Αθήνας 12-01-2013


Mr_Zoo

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα....τελικα οστρια?κατα της 19.00?

Έγινε επεξεργασία - poet
Link to comment
Share on other sites

μεσα κ εγω....

ολο για το γιωργο λετε βρε σεις....εγω δεν εχω δει να κανει οργια!

κυριος ειναι! :bigemo_harabe_net-82:

εγω τον εχω δει.

Link to comment
Share on other sites

μεσα κ εγω....

ολο για το γιωργο λετε βρε σεις....εγω δεν εχω δει να κανει οργια!

κυριος ειναι! :bigemo_harabe_net-82:

Καλυτερα να τον ντυνεις παρα να τον ταιζεις!!!!!Γαργαντουας :D

Link to comment
Share on other sites

η μονη αληθεια ειναι οτι κανονισε ο ZOO στην ostria γιατι εχει καλυτερη ποικιλια για απο το ολυμπικο και ξερεις οτι ειναι μεγαλος κοιλιοδουλος.

μπά, είμαι σε δίαιτα....

άσε που στο Ολύμπικο με τρέλενε το κλάμπ σάντουιτς

μεσα κ εγω....

ολο για το γιωργο λετε βρε σεις....εγω δεν εχω δει να κανει οργια!

κυριος ειναι! :bigemo_harabe_net-82:

εγω τον εχω δει.

Καλυτερα να τον ντυνεις παρα να τον ταιζεις!!!!!Γαργαντουας :D

Mαίκ μην του ακούς ρε, ζηλεύουν...είδικά ο κύριος Ελιοτ ζηλεύει τον ενιαίο προκοιλιακό μύ μου, που με κόπο έχτυσα τόσα χρόνια πολυφαγίας

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Εγώ και ο Βασίλης Μακρίδης θα είμαστε παρώντες...το θέμα είναι οτι όσοι είπαν οτι θα έρθουν στο Olympico μάλλον δεν έχουν δει την αλλαγή της τοποθεσίας :/ θέλω να μαζυτούμε επιτέλους καμιά 40αριά άτομα να γίνει πανικός!!!

Link to comment
Share on other sites

απο τις πιο ωραιες συναντησεις!πολλα και καλα παιδια του χομπυ!

δεν ηξερες με ποιον να πρωτομιλησεις και τι να πρωτοπεις!

μου αρεσει πολυ που γινομαστε ολο και περισσοτεροι στα meetings! :bigemo_harabe_net-64:

οσο για τον γιωργο πολυ τον αδικειτε ρε παιδια,εγω τον ειδα να τρωει ενα light club sandwich τιποτα φοβερο!

κυριος και με τροπους...ειδικα ο τροπος που τρωει τις πατατες ειναι για σεμιναριο! :bigemo_harabe_net-146:

και απειρο γελιο....με 2-3 περιστατικα! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο φιλε Μιχαλη πολλοι φιλοι και πολλα νεα παιδια ,συνεχος αυξανομαστε στις συναντησεις.ρε μην πειραζετε τον Γιωργο . :P δεν θα ξαναδειτε ωραιες φωτο.

Link to comment
Share on other sites

απο τις πιο ωραιες συναντησεις!πολλα και καλα παιδια του χομπυ!

δεν ηξερες με ποιον να πρωτομιλησεις και τι να πρωτοπεις!

μου αρεσει πολυ που γινομαστε ολο και περισσοτεροι στα meetings! :bigemo_harabe_net-64:

οσο για τον γιωργο πολυ τον αδικειτε ρε παιδια,εγω τον ειδα να τρωει ενα light club sandwich τιποτα φοβερο!

κυριος και με τροπους...ειδικα ο τροπος που τρωει τις πατατες ειναι για σεμιναριο! :bigemo_harabe_net-146:

και απειρο γελιο....με 2-3 περιστατικα! :hysterical:

Το συγκεκριμένο club το χαρακτήριζες light?? xaxaxa!! :lol::P

Υ.Γ. τα καλύτερα ήταν προς το τέλος, που φεύγαν οι μπύρες 5-5 και 6-6 (φυσικά οι περισσότερες ήταν του Γιώργου... :hysterical: )

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ήταν υπέροχη και επικοδομητική η συνάντηση, περάσαμε πολύ ευχάριστα και οι συζητήσεις ήταν άκρως ενδιαφέρουσες! :D:P

ΑΤΑΚΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ - την έλεγε η κοπέλα του Αντώνη στον Αντώνη (Ankyv):

"Μπαίνει σπίτι, με φιλάει, τρέχει κατευθείαν στο μεγάλο ενυδρείο... μετά από λίγο πάει και στο δεύτερο... κάθετε πόση ώρα... με τα πολλά τελικά ξαπλώνουμε, με :censored: και αμέσως μετά και μέχρι αργά το βράδυ είναι κολλημένος στο AquaZone... διαβάζει διαβάζει... α βλέπει και εκείνο το θέμα και το άλλο... διαβάζει, και δε γράφει και τίποτα κιόλας!!! Μα τι είναι πια αυτό το AquaZone????"

:hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: έγραψες φίλε Αντωνη!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

απο τις πιο ωραιες συναντησεις!πολλα και καλα παιδια του χομπυ!

δεν ηξερες με ποιον να πρωτομιλησεις και τι να πρωτοπεις!

μου αρεσει πολυ που γινομαστε ολο και περισσοτεροι στα meetings! :bigemo_harabe_net-64:

οσο για τον γιωργο πολυ τον αδικειτε ρε παιδια,εγω τον ειδα να τρωει ενα light club sandwich τιποτα φοβερο!

κυριος και με τροπους...ειδικα ο τροπος που τρωει τις πατατες ειναι για σεμιναριο! :bigemo_harabe_net-146:

και απειρο γελιο....με 2-3 περιστατικα! :hysterical:

Μαζι με το πιατο αλλα και το τραπεζακι που ακουμπουσε το πιατο.Ο σερβιτορος τη γλυτωσε.Θα τον φαει αλλη φορα. :bigemo_harabe_net-74:

Γεια σου ΜΙχαλη φιλαρακι :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά από τις πιο ωραίες συναντήσεις μας...περάσαμε πάρα πολύ ωραία,με άφθονο γέλιο και διάφορες συζητήσεις

IMG_7019_zpseac48189.jpg

IMG_7020_zpsb902bdbe.jpg

IMG_7023_zpsd854002c.jpg

IMG_7024_zps207a8b3f.jpg

IMG_7025_zps8b399115.jpg

IMG_7026_zps1194a86a.jpg

IMG_7028_zpsf53ca28d.jpg

απο τις πιο ωραιες συναντησεις!πολλα και καλα παιδια του χομπυ!

δεν ηξερες με ποιον να πρωτομιλησεις και τι να πρωτοπεις!

μου αρεσει πολυ που γινομαστε ολο και περισσοτεροι στα meetings! :bigemo_harabe_net-64:

οσο για τον γιωργο πολυ τον αδικειτε ρε παιδια,εγω τον ειδα να τρωει ενα light club sandwich τιποτα φοβερο!

κυριος και με τροπους...ειδικα ο τροπος που τρωει τις πατατες ειναι για σεμιναριο! :bigemo_harabe_net-146:

και απειρο γελιο....με 2-3 περιστατικα!

Εχεις δικιο φιλε Μιχαλη πολλοι φιλοι και πολλα νεα παιδια ,συνεχος αυξανομαστε στις συναντησεις.ρε μην πειραζετε τον Γιωργο . δεν θα ξαναδειτε ωραιες φωτο.

ευχαριστώ Μιχάλη και κύριε Νίκο για την υποστήριξη, πολύ δεν πιστεύουν ότι είμαι λιτοδίαιτος....

και ιδού η απόδειξη

IMG_7029_zps1a1edb55.jpg

με έβαλαν και ανάμεσα σε δύο πειρασμούς (το club από την μία και η Irinichan από την άλλη) αλλά νίκησε το club.. σορρυ Ειρήνη, αλλά ήταν απίστευτο....

IMG_7030_zps978cb4ac.jpg

Όσοι ήρθατε αργά, συγνώμη που δεν είστε στις φωτό, αλλά μετά ήταν δύσκολο να σηκωθώ , να έρχεστε νωρίτερα....

Όσοι δεν ήρθατε...απλά, χάσατε.

Θα χαρούμε να σας δούμε ξανά στην επόμενη συνάντηση, με περισσότερα μέλη και περισσότερο γέλιο

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

εεεεεε εεεεεεε οι μπύρες που είναι??? :P :P :D

Υ.Γ. μην τον πιστεύετε... έχει κάνει επεξεργασία στο club και φαίνεται μικρότερο :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας το εγγυώνται πάντως όση ώρα ήμουν εγω δηλαδη απο τις 9 κ μισή μέχρι σχεδόν 2 ο zoo δεν έφαγε ούτε ένα φυστικι κ δεν ήπιε πάνω απο μισή μπύρα......( γιωργο κρατά γερά)μιλά ρε πανο(nospanos) πες ο εσυ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδεια το παληκαρι το αδηκειτε, 2 μπυρες ηπειε και εφαγε ενα κλαπ.

Οι αλλοι τη να πουμε που ρουφιξαμε κατι παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα!!χαχαχαχαα!!!

ελα ρε στρατο μου,εγω δεν ειχα δει καμια απο τις παλιες!! :bigemo_harabe_net-146:

οντως απο τις καλυτερες συναντησεις!και μεσα σε τοσο ομορφο κλιμα!

μπορει για παραδειγμα να διαφωνησουμε για κατι και να γινεται με απειρο γελιο και πειραγματα!

και ανθρωπος απο το μαγαζι μου ειπε..τι εγινε σημερα?εισασταν πιο πολλοι απο την προηγουμενη φορα ε?

πολυ ομορφο να ερχονται καινουργια παιδια καθε φορα!

ρε αντωνη ελεος ρε παιδακι μου,παλι μετα τις 9 ηρθες???χαχα

μην το πειραζετε βρε το γιωργο,ζηλευετε που μπορει να τρωει και να πινει τοσο πολυ και ταυτοχρονα να ειναι φετες!!!

γιωργαρεεεεε :bigemo_harabe_net-146:

τι ωραια που θα ηταν στην επομενη να ερθουν 5-10 καινουργια προσωπα και παιδια απο θεσσαλονικη :bigemo_harabe_net-64:

να γεμισουμε ολο το μαγαζι!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...