Jump to content

Aκούτε Rock?


Recommended Posts

Σ'αγαπησα τωρα φωτεινη!!!

Απιστευτη συγκροτηματαρα και ο eddie vedder απλα ειναι απιστευτος!

Ταπεινος,φωναρα,προσγειωμενος,με συνεχομενα χρονια στη κορυφη...οσα και να πω ειναι λιγα!

Το συγκροτημα απλα διαστημικο και το ten ειναι ισως το κορυφαιο αμπουμ του ειδους!

Απειρες ωρες στα ηχεια μου :bigemo_harabe_net-143:  :bigemo_harabe_net-143:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πλάκα κάνεις!!! τώρα (μόλις) σ'αγάπησα κ εγώ!!! :P  έχεις ανεβάσει σχεδόν όλα τα αγαπημένα μου  :bigemo_harabe_net-161:  :bigemo_harabe_net-161:  :bigemo_harabe_net-161:

Link to comment
Share on other sites

Τυπαρα και πολυυυυυυυυυ μπροστα!!!!

 

Είναι από τους λατρεμένους μου!!!!!!!!!!

Κ γενικά τα blues southern κλπ κλπ

Link to comment
Share on other sites

πλάκα κάνεις!!! τώρα (μόλις) σ'αγάπησα κ εγώ!!! :P  έχεις ανεβάσει σχεδόν όλα τα αγαπημένα μου  :bigemo_harabe_net-161:  :bigemo_harabe_net-161:  :bigemo_harabe_net-161:

χαχαχα,ειναι τεραστιο συγκροτημα και εχω ξοδεψει ολη την εφηβεια μου μουσικα σε αυτους :jig:

Ειχε και αλλα καλα grunge συγκροτηματα(nirvana,alice in chains,stone temple pilots κτλ) αλλα παντα για μενα αυτοι θα ειναι το πιο ξεχωριστο! :bigemo_harabe_net-143:

 

Είναι από τους λατρεμένους μου!!!!!!!!!!

Κ γενικά τα blues southern κλπ κλπ

Ε αφου απο εκει ξεκινησαν σχεδον ολα τα ειδη της μουσικης,ολα χρωστανε κατι εκει :bigemo_harabe_net-141:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γκρουπαρα αγαπημενη και για μενα οι Pearl Jam!!!

Αλλα δεν εβαλες και ενα τραγουδι απο το φανταστικο MTV Unplugged που κανανε.... :) :) :) 

 

https://youtu.be/VpHIuvltRnM

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιωργαρε μου αν καταφερες να διαλεξεις εσυ αγαπημενο απο αυτο το unplugged θα σου βγαλω το καπελο φιλε :usd:

Αυτο και των nirvana ειναι τα μονα που τ'ακους απο την αρχη μεχρι το τελος χωρις να διαλεξεις κομματι :jig:  :jig:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα,ειναι τεραστιο συγκροτημα και εχω ξοδεψει ολη την εφηβεια μου μουσικα σε αυτους :jig:

Ειχε και αλλα καλα grunge συγκροτηματα(nirvana,alice in chains,stone temple pilots κτλ) αλλα παντα για μενα αυτοι θα ειναι το πιο ξεχωριστο! :bigemo_harabe_net-143:

 

Ε αφου απο εκει ξεκινησαν σχεδον ολα τα ειδη της μουσικης,ολα χρωστανε κατι εκει :bigemo_harabe_net-141:

 

Τα πάντα χρωστάνε εκεί μετά βγήκαν οοοοοοοοοοοοοόλες αυτές οι παραλλαγές που ακούμε έως κ σήμερα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Τώρα ότι κ να πούμε δεν χωράνε λόγια..................ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ BB KING

:bye2:  :bye2:  :bye2:  :bye2:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

https://youtu.be/MCOrtJMQmVs

Έγινε επεξεργασία - Spartan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...