Jump to content

Κοπή Της Πίτας 2013 (Θεσσαλονίκη)


Aiolos

Recommended Posts

Και στις δυο εκδηλώσεις θα διατεθούν λαχνοί με την συμβολική τιμή των 2.00 ευρώ ο καθένας και η κλήρωση θα γίνει ζωντανά μέσω skype.

Ευχαριστούμε όλα τα καταστήματα που μας υποστήριξαν.
Τα δώρα που θα κληρωθούν είναι:

1) Άβυσσος : 3 δωροεπιταγές των 30€ για αγορές ψαριών


2) Aqualife:1 Ενυδρείο ιδιοκατασκευή 150χ60χ60 με 15χλ τζαμί και υπερχείλιση.

3) Animalstation : 1 Ενυδρείο Aquael nano reef 30L

4) aquario : 1Ενυδρείο ιδιοκατασκευή 60χ60χ50, 15 δωροεπιταγές αξίας 20ευρω (με αγορές άνω των 100 ευρώ)

5) aquascape creation:1 σετ της AQUASCAPE LILLY PIPES

6) Cosmozoo:1 Εξωτερικό φίλτρο multican της Aquael, ένα πλήρες εξοπλισμένο ενυδρείο 60 λίτρων της Aquael

7) Discus.gr : Δωροεπιταγή αξίας 100 Ευρώ που αγορά αγορά ψαριών

8) Fish & Pet & R/C Planet: Βράχος 10kg άξιας 150 ευρώ, Δωροεπιταγή αξίας 70 ευρώ, Ένας δίσκος Stendker αξίας 80 ευρώ, Ένα τηλεκατευθυνόμενο ελικόπτερο αξίας 150 ευρώ,1 ACHILLES TANG αξιας 250 ευρώ

9) Ηouse of led : 2 εκπτωτικά κουπόνια έκπτωσης 20% για ενυδρειακό φωτισμό γενικά, 2 εκπτωτικά κουπόνια έκπτωσης 30% για ενυδρειακά προϊόντα, 1 εκπτωτικό κουπόνι έκπτωσης 35% για αγορά του Aqualum Celio.

10) Ζοο area (Ζωωφιλια περιστερι) : 2 δωροεπιταγες των 30 ευρώ

11) Reptilia Nostra: 2 δωροεπιταγές των 50 ευρώ για αγορά ερπετού ή αμφίβιου, 2 αμφίβια ζωάκια Axolotl (Ambystoma mexicanum)

12) ReeFish Business : 1 unifilter 750uv , 1 circulator 1500, 1 turbofilter 500, 1 MoonLight LED, 1 NeoHeater 150w, 1 orca superglue gel, 1orca construct, 1 Dr Bassleer Biofishfood acai 150g, 1 Dr Bassleer Biofishfood herbai 150g, 1 Dr Bassleer Biofishfood aloe 150g,1 DiscusVit 135g, 1 Acti Torture 47g, 1 ActiMin 46g, 1 GoldVit 46g, 1 ArteMin 17g, 3 tropical sanital 120g

13) Petcumulus : ένα πλήρες εξοπλισμένο ενυδρείο 60 λίτρων.

14) Pet supermarket: 3 εσωτερικά φίλτρα Fluval plus 4 αξίας 40 ευρώ έκαστο.

15) PAP.KO.Iks-aqua Hellas :1 IKS Computer basic system.

16) Waterinn : 5 εκπτωτικά κουπόνια 15% γα οποιαδήποτε αγορά από το κατάστημα

17)PETLine : 1 ενυδρειο siecce Mobydick 25L,1 Seachem αλατι salinity
450L,Sera aquatest box marine,Sera aquatest set,Tropica Co2
system,seachem stress quard 250ml,seachem reef zooplankton 250ml

18)10 συμμετοχές Paintball αξίας 15ευρο η μια από το www.pbvillage.gr για ένα παιχνίδι που θα σας μείνει αξέχαστο

19)Η εταιρια Beluga προσφαιρει για την κοπή της πιτας

α) 1 σετ γλυκού-θαλασσινού (separator) αξίας 70 ευρώ + 1 T-Shirt
β) 2 σετ γλυκού νερού με προιόντα Ocean Nutricion Tropic marine Boyd αξίας 20 ευρώ + 1 T-Shirt

γ) 4 σετ θαλασσινού νερού με προιόντα Ocean Nutricion Tropic Marine αξίας 25 ευρώ + 1 T-Shirt



20) Η συντονιστική ομάδα του Aquazone αγόρασε και προσφέρει στην κοπή της πίτας μας για το 2013 ένα 80αρι ενυδρείο 115
λίτρων της Aquael πλήρως εξοπλισμένο.



Επίσης στις εκδηλώσεις θα παραβρίσκονται εταιρίες και καταστήματα για να μοιράσουν (εκτός κλήρωσης) στους παρευρισκόμενους διάφορα προϊόντα (τροφές κλπ)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 173
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η τιμή του λαχνού είναι 2.00 ευρώ και όχι 2.50 όπως αρχικά γράφτηκε από λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση για μια απορία μου, την οποία φαντάζομαι θα έχουν και αρκετοί άλλοι φίλοι....

Εγώ που είμαι του γλυκού νερού, υποθετικά μιλώντας αν κερδίσω κάποιο δώρο της κατηγορίας του θαλασσινού, θα υπάρχει η δυνατότητα να γίνει ανταλλαγή εκείνη τη στιγμή με κάποιον αντίστοιχο συνχομπίστα ο οποίος είναι του θαλασσινού ενυδρείου και έχει κερδίσει κάποιο δώρο του γλυκού νερού??

Προφανώς και θα μπορεί να γίνει μεταξύ μας, αλλά θα πρέπει ο κάθε "απογοητευμένος" να κυνηγάει να βρει κάποιον επίσης "απογοητευμένο".... δε θα μπορούσε να υπάρχει κάποιο άτομο πχ που να διαχειρίζεται αυτές τις ανταλλαγές εκείνη τη στιγμή ταυτόχρονα με την κλήρωση, έτσι ώστε να εξυπηρετηθούμε όλοι καλύτερα και με πιο άμεσο τρόπο χωρίς να επικρατήσει κάποια μικρο-ανακατωσούρα? :)

Έγινε επεξεργασία - nospanos
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπράβο βρε Πάνο και εγώ είχα την ίδια απορία!!

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση για μια απορία μου, την οποία φαντάζομαι θα έχουν και αρκετοί άλλοι φίλοι....

Εγώ που είμαι του γλυκού νερού, υποθετικά μιλώντας αν κερδίσω κάποιο δώρο της κατηγορίας του θαλασσινού, θα υπάρχει η δυνατότητα να γίνει ανταλλαγή εκείνη τη στιγμή με κάποιον αντίστοιχο συνχομπίστα ο οποίος είναι του θαλασσινού ενυδρείου και έχει κερδίσει κάποιο δώρο του γλυκού νερού??

Προφανώς και θα μπορεί να γίνει μεταξύ μας, αλλά θα πρέπει ο κάθε "απογοητευμένος" να κυνηγάει να βρει κάποιον επίσης "απογοητευμένο".... δε θα μπορούσε να υπάρχει κάποιο άτομο πχ που να διαχειρίζεται αυτές τις ανταλλαγές εκείνη τη στιγμή ταυτόχρονα με την κλήρωση, έτσι ώστε να εξυπηρετηθούμε όλοι καλύτερα και με πιο άμεσο τρόπο χωρίς να επικρατήσει κάποια μικρο-ανακατωσούρα? :)

απλα εαν κερδησεις δωρο θαλλασινου ενυδρειου....θα κανεις και ενα θαλλασινο ναχεις!! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

με τοσα δωρα αυριο,του κουτρουλη ο γαμος θα γινει.

και δυστυχως (και μιλαω και λεω την δικη μου γνωμη),θα ερθουν και πολλοι αλεξιπτωτιστες λογω των δωρων καθαρα.και στις 2 κοπες......οι γνωστοι τζαμπατζηδες-τρομπιστες που εμφανιζονται σαν γκεστ σταρ και που καθε χρονο επωφελουνται απο τα δωρα μας.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε Κώστα, πήγαν αλλού φέτος! http://katadromeispierias.blogspot.gr/

Καλή καρδιά και όλοι ευπρόσδεκτοι. :)

Link to comment
Share on other sites

με τοσα δωρα αυριο,του κουτρουλη ο γαμος θα γινει.

και δυστυχως (και μιλαω και λεω την δικη μου γνωμη),θα ερθουν και πολλοι αλεξιπτωτιστες λογω των δωρων καθαρα.και στις 2 κοπες......οι γνωστοι τζαμπατζηδες-τρομπιστες που εμφανιζονται σαν γκεστ σταρ και που καθε χρονο επωφελουνται απο τα δωρα μας.

Γιατι και πως ζουν αναμεσα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-134: :bigemo_harabe_net-134: :bigemo_harabe_net-134:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=82625&p=769100

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά γιατί να μην γίνει το άλλο??

Καθένας που θα έρχεται να λέει το όνομα χρήστη και τον κωδικό του ώστε να ελεγχόμαστε!!! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Κατάσταση με το nick θα υπάρχει ούτως η άλλως, για όσους αγοράσουν λαχνούς που θα συμμετέχουν στην κλήρωση... αλλά δεν θα είναι με την έννοια του ελέγχου

Link to comment
Share on other sites

με τοσα δωρα αυριο,του κουτρουλη ο γαμος θα γινει.

και δυστυχως (και μιλαω και λεω την δικη μου γνωμη),θα ερθουν και πολλοι αλεξιπτωτιστες λογω των δωρων καθαρα.και στις 2 κοπες......οι γνωστοι τζαμπατζηδες-τρομπιστες που εμφανιζονται σαν γκεστ σταρ και που καθε χρονο επωφελουνται απο τα δωρα μας.

Φίλε Κώστα...τι να πω...τα είπες όλα.

Εγω μπαινω καθημερινα στο φόρουμ και ενημερώνομαι καθημερινά από τα θέματα που υπάρχουν, αλλά γράφω ελάχιστα.

Όμως στις συναντήσεις που κάνει το ΑΖ δεν έχω παραβρεθεί, παρά σε ελάχιστες.Στις πίτες όμως έρχομαι τα τελευταία τρία χρόνια...όχι βέβαια για να επωφεληθώ κ αι να σας πάρω τα δώρα, αλλά για να τιμήσω την πρόσκληση που κάνετε.

Δόξα τον καλό Θεό κρατιέμαι θαυμάσια οικονομικά και δεν έχω καμία ανάγκη να έρθω για τα δώρα...και να θεωρηθώ τζαμπατζής και τρομπετίστας....και για του λόγου το αληθές, πέρσυ χάρισα ότι δωροεπιταγες κέρδισα, εκείνη την στιγμή.

Κώστα λυπάμαι, εσύ με έβαλες στα φόρουμ, από τότε που σε γνώρισα στο μαγαζί του Κωστή και ειλικρινά θεωρώ πολύ άτυχη την τοποθέτησή σου.

Καλά να περάσετε και να είστε γεροί και του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κώστα...τι να πω...τα είπες όλα.

Εγω μπαινω καθημερινα στο φόρουμ και ενημερώνομαι καθημερινά από τα θέματα που υπάρχουν, αλλά γράφω ελάχιστα.

Όμως στις συναντήσεις που κάνει το ΑΖ δεν έχω παραβρεθεί, παρά σε ελάχιστες.Στις πίτες όμως έρχομαι τα τελευταία τρία χρόνια...όχι βέβαια για να επωφεληθώ κ αι να σας πάρω τα δώρα, αλλά για να τιμήσω την πρόσκληση που κάνετε.

Δόξα τον καλό Θεό κρατιέμαι θαυμάσια οικονομικά και δεν έχω καμία ανάγκη να έρθω για τα δώρα...και να θεωρηθώ τζαμπατζής και τρομπετίστας....και για του λόγου το αληθές, πέρσυ χάρισα ότι δωροεπιταγες κέρδισα, εκείνη την στιγμή.

Κώστα λυπάμαι, εσύ με έβαλες στα φόρουμ, από τότε που σε γνώρισα στο μαγαζί του Κωστή και ειλικρινά θεωρώ πολύ άτυχη την τοποθέτησή σου.

Καλά να περάσετε και να είστε γεροί και του χρόνου.

Χρηστο εγω παντως θα ηθελα να σε δω και να σε γνωρισω αυριο... :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Είναι κρίμα κάθε χρόνο να γίνεται η ίδια ιστορία για αλεξιπτωτιστές κλπ. Το ΑΖ δεν κάλεσε μόνο όσους είναι ενεργούς και γράφουν στο φόρουμ!

Τους κάλεσε ΟΛΟΥΣ! Όσους είναι νέα μέλη, όσους δε γράφουν συχνά ή όσο θα ήθελαν, όσους μόνο διαβάζουν για να ενημερώνονται, όσους έχουν γράψει πάνω από 10.000 ποστ... Δεν μπορούμε να κρίνουμε εμείς για ποιό λόγο έρχεται ο καθένας στην κοπή της πίτας μας. Εγώ θέλω να πιστεύω ότι όσοι θα έρθουν το κάνουν από αγάπη και σεβασμό στο ΑΖ και θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους. Δε θέλω να νοιώθει κανείς πως είναι ανεπιθύμητος στην εκδήλωση μας... :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως όλες οι συναντήσεις, έτσι και αυτή είναι ανοιχτό κάλεσμα για όλους....και είναι πέρα από διαφορές και αντιπαραθέσεις

Link to comment
Share on other sites

Όπως όλες οι συναντήσεις, έτσι και αυτή είναι ανοιχτό κάλεσμα για όλους....και είναι πέρα από διαφορές και αντιπαραθέσεις

:bigemo_harabe_net-122::thaman:

Link to comment
Share on other sites

γιατι οταν πω την αποψη μου πρεπει μονιμως να δικαιολογουμαι...?ειλικρινα δεν το καταλαβαινω.

παρεξηγηθηκε ο φιλος παραπανω λες και του εγινε προσωπικη επιθεση.

γιατι εχετε τη μυγα και μυγιαζεστε ρε γμτ?

οσο θυμαμαι το εαυτο μου εδω μεσα και με τα κοψιματα των πιτων παντα ημουν καθετα αντιθετος στα δωρα.στα πολλα ανευ ουσιας δωρα.και το ελεγα και στους διαχειριστες οσο καιρο ημουν συντονιστης...

συνεχιζω να το πιστευω.

ενα δωρο ανα φλουρι.τιποτε αλλο.

τεσπα,αυτο ηθελα να πω ,αυτο ειπα.

τωρα αγαπητε χρηστο πραγματικα γιατι εβαλες την θεση σου στους τρομπιστες,δεν το καταλαβαινω.

παω για νανι.αρκετα με τις πιτες.

Link to comment
Share on other sites

Όπως όλες οι συναντήσεις, έτσι και αυτή είναι ανοιχτό κάλεσμα για όλους....και είναι πέρα από διαφορές και αντιπαραθέσεις

:bigemo_harabe_net-64: Σωστός.

Προσπαθώ και γω να προλάβω να έρθω, μιας και έλειψα στις τελευταίες συναντήσεις και σας πεθύμησα.

Κ

Link to comment
Share on other sites

γιατι οταν πω την αποψη μου πρεπει μονιμως να δικαιολογουμαι...?ειλικρινα δεν το καταλαβαινω.

παρεξηγηθηκε ο φιλος παραπανω λες και του εγινε προσωπικη επιθεση.

γιατι εχετε τη μυγα και μυγιαζεστε ρε γμτ?

οσο θυμαμαι το εαυτο μου εδω μεσα και με τα κοψιματα των πιτων παντα ημουν καθετα αντιθετος στα δωρα.στα πολλα ανευ ουσιας δωρα.και το ελεγα και στους διαχειριστες οσο καιρο ημουν συντονιστης...

συνεχιζω να το πιστευω.

ενα δωρο ανα φλουρι.τιποτε αλλο.

τεσπα,αυτο ηθελα να πω ,αυτο ειπα.

τωρα αγαπητε χρηστο πραγματικα γιατι εβαλες την θεση σου στους τρομπιστες,δεν το καταλαβαινω.

παω για νανι.αρκετα με τις πιτες.

Κώστα...άτιμο πράγμα η μύγα...και θέλει σκότωμα η άτιμη.Είμαι και εγώ της ιδίας άποψης με αυτά που είπες περι ενός δώρου ανα φλουρί, αλλά σίγουρα τα παιδιά που διοργανώνουν την εκδήλωση της πίτας έχουν τον τελευταίο λόγο και πρέπει να τον σεβαστούμε.

Φυσικά και δεν έχω κανένα θέμα και καμία αντιπαράθεση, και ίσως να παρεξήγησα τα λεγόμενά σου Κώστα φίλε μου.Θα είμαι κανονικά το απόγευμα στην εκδήλωση.

Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια να εισαι.ακου να δεις,χεχε.αμα ηταν οι αλεξιπτωτιστες σαν εσενα βρε χρηστο δεν θα ειχαμε μνημονια και δντ..

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

αφηστε τις @@@ για αλεξηπτωτηστες λες και τα δωρα απο την τσεπη σου τα βγαζεις....και στο κατω κατω εαν υπηρχε καπιο ενδιαφερων στις συναντησεις θα ερχομασταν...εγω προσωπικα οσες φορες πατησα ποδι ολοι με κοιτουσαν περιεργα λες και κατεβηκα απο τον αρη μονο με ενα δυο ατομα μιλουσα.και μην λεμε μ@@@ για τα δωρα ερχομαστε..και γω διαβασω καθε μερα στο φορουμ αλλα εαν ανηξω θεμα ζητημα να απαντησει κανεις διοτι σου λεει δεν σε ξερω δεν με νιαζεις.ορισμενοι δουλευουν με κλικες αλοι παλοι ειναι πολυ ενταξη πχ,πανος βαγγελης,θοδορος,χριστος,λασαλ και αλοι τρεις τεσσερης που βλεπω σε αλες συναντησεις του φορουμ.

Έγινε επεξεργασία - vasilios
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω και ελπίζω ότι αντιπροσωπεύεις μια μειοψηφία Vasilios.

Τα περισσότερα μας μέλη έρχονται τακτικά στις συναντήσεις...έτσι θα έρθουν και στην πίτα για την ψαροκουβέντα και όχι για τα δώρα...

Σε όλο το ΑΖ δεν βλέπω θέματα να λιμνάζουν...εκτός αν εσύ νιώθεις έτσι...Δεν τρώμε ανθρώπους...και φυσικά απαντάμε σε κάθε θέμα...μην γενικεύεις...για κάθε συνάντηση και πόσο μάλλον για τέτοιες συντονισμένες κινήσεις όλη η συντονιστική ομάδα πασχίζει για το καλύτερο πολλές ημέρες ίσως και μήνες πριν..είναι άσχημο να μιλάς έτσι...και πόσο μάλλον μέσα σε αυτό το θέμα...

Έγινε επεξεργασία - Alexpsycho
Link to comment
Share on other sites

Τους κάλεσε ΟΛΟΥΣ! Όσους είναι νέα μέλη, όσους δε γράφουν συχνά ή όσο θα ήθελαν, όσους μόνο διαβάζουν για να ενημερώνονται, όσους έχουν γράψει πάνω από 10.000 ποστ... Δεν μπορούμε να κρίνουμε εμείς για ποιό λόγο έρχεται ο καθένας στην κοπή της πίτας μας. Εγώ θέλω να πιστεύω ότι όσοι θα έρθουν το κάνουν από αγάπη και σεβασμό στο ΑΖ και θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους. Δε θέλω να νοιώθει κανείς πως είναι ανεπιθύμητος στην εκδήλωση μας... :)

Τα περισσότερα μας μέλη έρχονται τακτικά στις συναντήσεις...έτσι θα έρθουν και στην πίτα για την ψαροκουβέντα και όχι για τα δώρα...

Σε όλο το ΑΖ δεν βλέπω θέματα να λιμνάζουν...εκτός αν εσύ νιώθεις έτσι...Δεν τρώμε ανθρώπους...και φυσικά απαντάμε σε κάθε θέμα...μην γενικεύεις...για κάθε συνάντηση και πόσο μάλλον για τέτοιες συντονισμένες κινήσεις όλη η συντονιστική ομάδα πασχίζει για το καλύτερο πολλές ημέρες ίσως και μήνες πριν..είναι άσχημο να μιλάς έτσι...και πόσο μάλλον μέσα σε αυτό το θέμα...

Αυτές νομίζω είναι οι επίσημες θέσεις του ΑΖ, σας παρακαλώ να μη συνεχιστεί η συζήτηση... Αν αγάπατε το ΑΖ :)

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάμε όμως πως υπάρχουν και τα καινούρια μέλη του φόρουμ, όπως είμαι και εγώ, που δεν θα έρθου τόσο για τα δώρα, όσο για την παρέα και το χαβαλέ!! :bigemo_harabe_net-72:

Και εγώ θέλω να σας γνωρίσω και να λύσουμε μαζί απορίες και να συζητήσουμε πάνω σε διάφορα θέματα!! :bigemo_harabe_net-64:

Το μόνο που ελπίζω είναι να μην μιλάμε μόνο για reef διότι εγώ δεν έχω όπως και πολλοί άλλοι αλλά να αναφερθούμε και στου γλυκού νερού ενυδρεία.. :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Όλοι όσοι κολλήσαμε με τα θαλασσινά είχαμε πολυετή εμπειρία πάνω σε αυτά του γλυκού...

Μην κοιτάς ότι ειδικά στην τελευταία συνάντηση πάνω από 50 κοράλλια αλλάξανε χέρια...αυτή είναι η εξέλιξη...και είναι μόνο η αρχή...δεν έχει ζήσει αυτή η πόλη κάτι παρόμοιο....

:bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Προσωπικά εγώ θα έρθω για την πίτα...που απ ότι άκουσα είναι και φρέσκια αλλά και μεγάλη :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74: !άσε που στο lascala έχει και καλό καφέ...και ο καιρός είναι καλός...

ελπίζω όλοι οι γνωστοί και μη εξαιρετέοι να είναι παρών...να πάρουν και τα κοράλλια τους που πιάνουν και τσάμπα χώρο στην φραγκιέρα τόσο καιρό...

:bigemo_harabe_net-55:

Link to comment
Share on other sites

καλημερες σε ολους τους φιλους.....

μια ωραια μερα σημερα μπροστα μας και πολυ ορεξη για την πιτα μας..!!!

πιανομαι απο τα λογια του φιλου αλεξ,και σας καλοσοριζω και εγω ΟΛΟΥΣ στην κοπη της πιτας μας.

οσοι περισσοτεροι τοσο το καλυτερο.να ξενερωσουμε λιγο τους νοτιους φιλους μας..!!!

ολοι σημερα στο λα σκαλα στις 18.οο.

να περασουμε ολοι καλα και τις καλυτερες ευχες μου σε ολους τους ψαροφιλους.

ΥΓ.θα κουβαλαω μαζι μου χαετο για τον θοδωρο και μερικα γ=φραγκς για οσους μου ζητησανε....

τα υπολοιπα απο κοντα.

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...