Jump to content

30 Lt Pico Reef


Δίας

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 110
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωραίος ο Δίας, όλα εν σοφία εποίησε

Το κολοψαρο τι το ήθελες και το έβαλες μέσα;

Μην με ρωτήσεις ποιο...... Ξες εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε πολύποδες και κακό!

Φτου φτου…..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιο μου αρέσει πιο πολύ...

Αυτό ή το άλλο....βάλε φωτο να το βρω :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παει καλα ε??? :)

Ομορφα ζωντανα να τα χαιρεσαι Στραταρε!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παει καλα ε??? :)

Ομορφα ζωντανα να τα χαιρεσαι Στραταρε!!

Πολύ καλό Στράτο!

Nα'στε καλα :)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα…ωραίος ο Κώστας!

Link to comment
Share on other sites

Νικολα συνηθως το αφιερωνω σε αιθεριες τρυφερες υπαρξεις αλλα ειπα να κανω μια εξαιρεση για το <<μωρο>> του αρχηγου. :D :D νομιζω το αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

στρατο θα ηθελα να μας πεις τις σκεψεις σου αν θες φυσικα, για ποιο λογο δεν εχεις ανθρακα και αντιφως.οπως εχω διαβασει και σε ποστ αλλου φιλου στη θαλασσα δεν υπαρχει ουτε ανθρακας ουτε αντιφως φυσικα και οτι τα κοραλλια ΄΄ΠΑΙΖΟΥΝ" χημικο πολεμο μεταξυ τους.σε τοσα λιτρα ομως πως κραταμε τελειες ισορροπιες?τι κερδιζουμε τοποθετοντας ενα μικρο κομματι βραχου μεσα?αποριες ενος νεονανοριφα!!

Link to comment
Share on other sites

Αντιφωσφορο δεν εχω γιατι δεν εχω καθολου μετρησιμα φωσφορικα.Και δεν προκειται να αποκτησω,διοτι υπαρχει μεσα μονο ενα ψαρακι που ταιζεται ελαχιστα.Τα κοραλια καθολου.Οι αλγες που φαινονται στα βραχακια υπηρχαν εξ'αρχης.Τα βραχακια ηταν απο γεννησιμιου προβληματικα :D,οποτε και δεν με ενδιαφερει να τις καταπολεμησω.

Ανθρακα δεν εχω,διοτι απορροφα τα παντα απο το νερο,συστατικα και στοιχεια που ειτε χρειαζονται ειτε οχι.Τα φραγκακια που εχω ειναι μονο σκληρα,οποτε και η πιθανοτητα χημικων αλληλεπιδρασεων ειναι πολυ συγκεκριμενη,και μικρη θα ελεγα.

Τα δυο τρια κομματακια βραχου στο φιλτρο,τα εβαλα απλα για να μην τρεχει σκετο,και σαν μια μικρη προσθηκη για παραπανω βιολογια.

:)

Link to comment
Share on other sites

οποτε παιζει μεγαλο ρολλο το τι εχεις μεσα στο ενυδρειο σου.δε παει να πει οτι αφου ο στρατος και ο χ στρατος δεν εχει ανθρακα κατι θα ξερει παραπανω ,αρα δε βαζω ουτε εγω ο αρχαριος.ευχαριστω για το χρονο σου στραταρε.

Link to comment
Share on other sites

οποτε παιζει μεγαλο ρολλο το τι εχεις μεσα στο ενυδρειο σου.δε παει να πει οτι αφου ο στρατος και ο χ στρατος δεν εχει ανθρακα κατι θα ξερει παραπανω ,αρα δε βαζω ουτε εγω ο αρχαριος.ευχαριστω για το χρονο σου στραταρε.

Διαβασε προσεκτικα τι εγραψα πριν.Εγραψα τι εχω κανει εγω στο συγκεκριμενο ενυδρειο με τις συγκεκριμενες προυποθεσεις.

Δεν μπορω να σε συμβουλεψω να μη βαλεις αντιφωσφορο και ανθρακα.Θα ηταν λαθος αν το εκανα :)

Link to comment
Share on other sites

ανθρακα και αντιφως εβαζα και θα βαζω.απλα ειχα απορια και ειπα να τη μοιραστω μαζι σας.

Link to comment
Share on other sites

ανθρακα και αντιφως εβαζα και θα βαζω.απλα ειχα απορια και ειπα να τη μοιραστω μαζι σας.

Και πολυ καλα εκανες.Για να κουβεντιαζουμε,να βοηθιομαστε και να ανταλλαζουμε αποψεις ειμαστε εδω :)

Link to comment
Share on other sites

Και πολυ καλα εκανες.Για να κουβεντιαζουμε,να βοηθιομαστε και να ανταλλαζουμε αποψεις ειμαστε εδω :)

+1000

Link to comment
Share on other sites

Στρατο στο μεγαλο χρησιμοποιεις ανθρακα και αντιφωσφορο;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...