Jump to content

Βαση Για Λαμπα Φθοριου Τ8 30W 90C


Recommended Posts

μηπως θα μπορουσε καποιος να μου πει καποιο καταστημα οπου θα μπορουσα να βρω μια βαση για την λαμπα αυτη ? εψαξα σε ηλεκτρολογεια αλλα μου ειπαν οτι δεν υπαρχει στις διαστασεις που θελω .

ετσι εψαξα και στο google και βρηκα το forum σας ! εκει ειδα μια συζητηση και σκεφτηκα οτι ως ενυδρειαδες λογικα θα ξερετε να με βοηθησετε σε τετοια θεματα ! επισης αμα μπορειτε να μου πειτε και καποιο καταστημα να πουλαει 1X40 καπακι με βαση για λαμπες φθοριου θα σας ημουν υπόχρεος !

PT2163 Repti Glo 5.0/T8 36” 90cm 30W

υπαρχει και σε T10 , τι να προτιμησω ?

ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει απλό φωτιστικό για 90cm λάμπα φθορίου σου είπανε; προφανώς δεν είχαν απόθεμα και βαριόντουσαν να παραγγείλουν.Μήπως τους ζήτησες για τ10; πάντως η τ8 είναι πιο συνηθισμένη διάσταση.

Link to comment
Share on other sites

αρα υπαρχει ? δεν τους ειπα τ8 η τ10 . μπορει καποιος να μου δωσει καποιο link να παραγγειλω online αμα γινεται ?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας φίλε vidali . Το φόρουμ μας επικεντρώνεται σε ενυδρειακου είδους αντικείμενα , αλλα υπαρχουν παρα πολλα "παιδια" οπου μπορουν να σε βοηθήσουν σε αυτό που ζητάς ! Ελπίζω να βρεις την κατάλληλη βοήθεια που θες και βέβαια να μας χρειαστείς και σε άλλα θέματα!

Μετέφερα το θέμα σου γιατί ήταν σε λάθος τομέα!

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρίσκω On line αλλά αν ψάξεις σε συνεταιρισμό ηλεκτρολόγων ή σε κατάστημα ηλεκτρολογικού υλικού σίγουρα θα βρεις!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μεταφέρθηκε στην κατάλληλη κατηγορία (μιας και είναι ποιο κοντά στα αμφίβια )

Φίλε Vidalis, καλός ήρθες στην παρέα μας. κάνε μια τηλεφωνική αναζήτηση στα μαγαζιά που έχουν βήμα εδώ μέσα και σίγουρα θα βρείς...

Γιατί ζώο την θέλεις????

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Μετέφερα το θέμα σου γιατί ήταν σε λάθος τομέα!

Το θέμα μεταφέρθηκε στην κατάλληλη κατηγορία (μιας και είναι ποιο κοντά στα αμφίβια )

τι έγινε παίδες, μεταθέσεις θεμάτων κάνετε?? xexexe :P :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...