Jump to content

Ψάρια Που Θα Πρέπει Να Αποφεύγουμε


Recommended Posts

Αυτα ειναι τα pacu?

Έγινε επεξεργασία - georgerocks
Link to comment
Share on other sites

Ειδα και ενα βιντεακι στο you tube με ενα τυπο ο οποιος ειχε tiger shark ( 2 ) με χρυσοψαρα και αγγελοψαρα ! ! !

Καλα τους αρεσει αυτο που ειναι το ενα πανω στο αλλο?

Link to comment
Share on other sites

Θα παραλεσω να μη ξεφευγουμε απο το θεμα!Το θεμα δημιουργηθικε για να δουμε ψαρια που δεν πρεπει να αγοραζουμε,τα σχολια περι μαγαζιων και ψαροσυνθεσεων δεν εχουν να κανουν με το παρων θεμα και θα διαγραφονται για να μεινει το θεμα καθαρο για τον λογο που δημιουργηθικε!

Link to comment
Share on other sites

Θα παραλεσω να μη ξεφευγουμε απο το θεμα!Το θεμα δημιουργηθικε για να δουμε ψαρια που δεν πρεπει να αγοραζουμε,τα σχολια περι μαγαζιων και ψαροσυνθεσεων δεν εχουν να κανουν με το παρων θεμα και θα διαγραφονται για να μεινει το θεμα καθαρο για τον λογο που δημιουργηθικε!

Σωστα....εχεις δικιο!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω και γω που εκανα εγκληματα!! ειχα πανγκασιους μαχαιροψαρα πλεκο και παπαγαλοψαρα σε 300αρι ενυδρειο. πραγματι μεγαλη βλακεια. ευτυχως τωρα τα εδωσα σε πετσοπ αλλα τι να καμω τα λυπαμαι. η ελλειψη γνωσης οντας αρχαριος εκει οδηγησε....

Έγινε επεξεργασία - giokarakannas
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια ποσο θα ηθελα να τα εβλεπα και να τα διαβαζα ολα αυτα 14χρονια πριν οταν

πηγα στο σπιτι ενος φιλου και ειδα το ενυδρειο του και ειπα να παρω και εγω και ετσι εκανα

αλλα που μυαλο τοτε :headonwall:

τα περησσοτερα απο τα ψαρακια εδω μεσα τα ειχα μεγαλωσει και ηταν αδυνατο να τα κρατησω

στο ενυδρειο μου με αποτελεσμα να τα παω σε ενα petsop και η ελικρινα να του τα χαρισω

και μου εκανε και τον δυσκολο για να τα παρει αφου ποιος θα τα επερνε μετα?

και σε τι τιμη?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...