Jump to content

Πάμε Να Το Κάνουμε Κουρείο ;


Recommended Posts

Τι λέτε , τωρα που είναι απασχολημένοι οι συντονιστές με τη πίτα , να το κάνουμε κουρείο το ΑΖ ;

Link to comment
Share on other sites

χα χα... νομίζεις !!! τα μάτια μας εδώ είναι..... απλά είμαστε πιο χαλαροί !!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω λεμε να ησυχασουμε.......................Ρε Σταματη να σου πω,τα χαπια σου τα παιρνεις;Μην παιζεις μ'αυτα τα πραματα παληκαρι μου :D

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ τους Θεσσαλονικείς μόλις εντοπίσουν το Βαγγέλη να είναι εκτός ΑΖ , να μας ενημερώσουν για να προχωρήσουμε έστω και χωρίς το Στράτο ............... Δεν τον έχουμε και ανάγκη !!!

Υγ. Στράτο !!! Κάτι έμαθα σήμερα για σένα που είπε ο Βαγγέλης ........... σοβαρό .......... οχι ότι είναι τίποτα .......... δεν το περίμενα όμως απ το Βαγγέλη να μιλήσει έτσι για σένα ................... έγω βέβαια το διέψευσα αμέσως .......... το είπα του Έβενου .... αν και ο ρασταφάριαν τα έκανε όλα , με το ανακάτεμα για το Ζοο και το Σάουθ που είχαν πεί για το Θανάση , οτι λέει τους είχε πεί ........ λέει ............... ξέρεις ;) γι αυτό ..... με .................................. τα γυαλιά !!! :bleh:

:bigemo_harabe_net-181::bigemo_harabe_net-181::bigemo_harabe_net-181::bigemo_harabe_net-181::bigemo_harabe_net-181::bigemo_harabe_net-181::bigemo_harabe_net-181::bigemo_harabe_net-181:

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ησουν τυχερος.Να ειναι καλα η φιλη μου η Τζινια.Για χαρη της τη γλυτωσες.

Την επομενη φορα ομως που θα σε δω μπροστα μου,θα νιωσεις τι σημαινει "φονικα δαχτυλα"!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα λες όπως είναι.... ο μπατζανακης της κουμπάρας της πρώτης ξαδέλφης του θείου μου, μίλησε με την κουνιάδα του δεύτερου ξαδέλφου του του έβενου, αλλά ο έβενος δεν ήταν εκεί... και εκεί έγινε το μπέρδεμα γιατί η γιαγιά του δεν ακούει καλά !!!...

να τα λέμε με το όνομα τους !!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

όχι΄ότι ναναι !!!!

Link to comment
Share on other sites

χτες κουρεύτηκα μετά από πολύ καιρό... σαν κατσίκι ήμουν !!!

Link to comment
Share on other sites

Ησουν Η τωρα εγινες;; Αλλα τι ρωταω; Λιγοτερο απο 24 ωριτσες για να το δω..χεχεχε

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

μη μιλάς και εσύ γιατί έμαθα τι είπες στον Σταμάτη....

Link to comment
Share on other sites

Ησουν Η τωρα εγινες;; Αλλα τι ρωταω; Λιγοτερο απο 24 ωριτσες για να το δω..χεχεχε Mobile klaz speaking...

9740835.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εππππ….πουλάκια μου….. τι έχουμε εδώ….

Αμερικαν μπαρ το κάναμε……


Πάντως εμένα η γιαγιά μου, μου το είπε να προσέχω τις κακές παρέες….

:bigemo_harabe_net-134:





Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...