Jump to content

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ... ΦΩΤΟ!!!


alex23

Recommended Posts

ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΞΑΝΑ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΕΙΝΑΙ 1Μ Χ 29CM X 40CM ΥΨΟΣ, 120L. MOY TO ΕΔΩΣΕ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΠΡΙΝ 6 ΜΗΝΕΣ, ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΜΟΥΝ ΑΠΛΑ ΒΟΗΘΟΣ ΣΕ 3 ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΞΑΔΕΡΦΟ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ :bowdown:B) .TEST:PH-8 / KH-5 DKH / NH4-NH3-0 / NO2-0.5 MG/L / NO3-15 MG/L / PO4-0.5 MG/L. ΕΧΩ ΜΕΣΑ 6 ΑΦΡΙΚΑΝΕΣ ΚΙΧΛΙΔΕΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥΣ :):lol:... ΕΧΩ 2 MOORI IKOLA , 1 LABIDOCHROMIS CAERULEOS,1 MELANOCHLOMIS MAINGANO, 1 POZ (KOKKINA MATIA) ARBINO KAI ΤΟ ΜΩΒ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΕ ΕΧΩ ΚΑΙ 1 ΓΑΤΟΨΑΡΟ WHITE SPOTTED ORADID BEBAIA ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΝ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΙΔΗ ΜΕΣΑ, ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ. ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΑ 3 ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΙΑ ΘΑ ΔΙΩΞΩ :bowdown: .

Link to comment
Share on other sites

Σαν πολυ φορτωμένο το βλεπω!

Να εβγαζες κατι κατα τη γνωμη μου θα ηταν καλυτερα κανοντας και σπηλιες για τα ψαρακια σου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μία χαρα είναι και με αρκετές σπηλιές για τις κιχλίδες σου. Όμορφο αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά αποτέλεσμα!

Αν και με λιγότερα ξύλα θα ήταν ιδανικός ο διάκοσμος!

Δεν αναφέρεις τιμή gH. πόσο είναι;

Το ΝΟ2 είναι λίγο ανεβασμένο και σου προτείνω μια και έχεις μέσα ψάρια να βάζεις μέρα παρα μέρα βακτήρια για να ενισχύσεις τις αποικίες του φίλτρου σου!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

EYXAΡΙΣΤΩ για τα καλα λογια. :bowdown: . Την GH δεν την εχω μετριση, στην αρχη ηταν οκ. Θα κανω τεστ να δω ποσο ειναι. Τα ξυλα ειναι 2 αλλα το 1 ειναι λιγο μεγαλο :bowdown: αλλα το γουσταρουν τα ψαρια αραζουν απο κατω κρυβονται μεσα. post-2579-1170434682_thumb.jpg post-2579-1170435158_thumb.jpg post-2579-1170435315_thumb.jpg .Οι ασπρες πετρες εχουν αλγη απο το φως μαλλον και το φαγητο, λεω να μειωσω ωρες (τωρα ειναι 3μμ με 10μμ) μου ειπαν να το αφησω το ενυδρειο 2 η 3 μερες πριν αλλαξω το νερο χωρις φως και να μειωσω το φαγητο ωστε να φανε και αλγη.θα γινει τιποτα λετε ????????? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...