Jump to content

Συνάντηση Μαρτίου Θεσσαλονίκης (10/03)


Aiolos

Recommended Posts

Μην ξεφεύγουμε παιδιά.

Εδώ είναι το πόστ της συνάντησης του Aquazone.

Μια ακόμα όμορφη συνάντηση και πολύ πολύ αλμύρα...Τους γλυκούς τους ψάχνουμε με το κιάλι πλέων...μόνο ο Γιώργος ήταν παρών...

Οι γνωστοί ύποπτοι σκληρός πυρήνας αυτής της πόλης,μαζευτήκαμε και πάλι,στήσαμε ένα τραπέζι με φραγκς Algae Scrubber,φίλτρα,Vortech... και μιλήσαμε επί του πιεστηρίου για διάφορα reef-θέματα και το"Aquazone Frag&Plant Swap"....

Οργανώνουμε την μεγάλη κάθοδο...με τους ουροσυλέκτες και τα αφρολέξ κουτάκια...

Link to comment
Share on other sites

απο το σεπτεμβριο που γραφτικες στο φορουμ και μετα μιλας , ετσι δεν ειναι ?

φιλικη συμβουλη

επειδη εισαι ''νεος'' στα φορουμ καλο ειναι να προσπαθεις να μην ''μπλεκεις'' το ενα φορουμ με το αλλο .

Δεν σου αρεσει κατι δεν το παρακολουθεις , οχι ομως να το σχολιαζεις αρνητικα που στο κατω κατω δεν ξερεις και τι ''ιστορια'' εχουν τα φορουμ μεταξυ τους ....

Πρώτον: Από που κι ως που είσαι εσύ σε θέση να ξέρεις τι ακριβώς διαβάζω εγώ στα φόρουμ (αναφέρομαι για όλα τα φόρουμ), πόσα ακριβώς πράγματα γνωρίζω και κυρίως σε τι βαθμό είμαι γνώστης της συγκεκριμένης ιστορίας και των γεγονότων αυτών?? (δεν είναι δα και τα μυστικά του κράτους.. πανεύκολα ο καθένας μπορεί να μάθει περισσότερα από όσα φαντάζεσαι, ασχέτως τον πόσο καιρό είναι "νέος" στο χόμπι ή εγγεγραμένος σε μια ενυδρειακή κοινότητα, κι επίσης να σου γνωστοποιήσω ότι έχω επικοινωνία με πολλά άτομα-χομπίστες και στην κοινωνική μου ζωή)

Δεύτερον: Εξέφρασα απλά τη γνώμη μου (και μη μου πεις ότι δεν είναι αλήθεια αυτό που ανέφερα?? (καλό είναι να λέμε τα πράγματα με τ' όνομά τους...)

Τρίτον: Εσένα δεν κατάλαβα το λόγο της παρέμβασής σου?? Έθιξα εσένα προσωπικά χωρίς να το ξέρω? (το αν εσύ τοποθετείς τον εαυτό σου στους "προσβεβλημένους" από τα λεγόμενά μου ειλικρινά δε μπορώ να κάνω κάτι....).

Επίσης δεν έθιξα/κατηγόρησα/έκραξα κανένα φόρουμ προσωπικά, αναφέρθηκα μόνο σε μια μερίδα ατόμων οι οποίοι χαλάνε αυτή την όμαρφη δημιουργία και ενασχόληση του χόμπι μας... και την ίδια άποψη με εμένα συμμερίζονται και πάαααααρα πολλοί ακόμα χομπίστες...

Τεσπα, συγγνώμη για τις παρεμβάσεις μου, ας μη χαλάμε άλλο το θέμα αυτό της συνάντησης της Θεσ/νίκης...

Φιλικά :)

Πάνος

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ πολύ το θέμα να σταματήσει εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καθαριστε το θεμα ρε παιδια....ελεος.............θα πηδηχτω απ'το παραθυρο :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 285 για το paintball,οποιος ειναι πολεμοχαρης και θελει,

ευχαριστως να του το δωσω στο καφε της Κυριακης....

Και το δικό μου στην διάθεση των πιο νέων φίλων .Παραλαβή από Αίολος!!
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...