Jump to content

Τι Κιχλιδες Μπορω Να Βαλω ?


noa1978

Recommended Posts

οκ

απλα μπερδευτικα απο κει που μιλαγαμε για την αμμο φανταστηκα οτι μιλαμε για καινουργιο ενυδρειο

και ειπα τι εγινε εχασα τοση εξελιξη :sarcasm::sarcasm::sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 145
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

θα τα δωσω σε ενα pet shop εδω με ανταλαγη καμια anubia η κανα φυτο,για να βγαλω και τα λεφτα που του ειχα δοσει,δυνοντας μου αυτα τα ψαρια για 90αρι ενυδριο....

Link to comment
Share on other sites

τον εχω στην μπουκα μην φοβασε,δεν δικαιολογειτε να εχεις μαγαζι και να μην γνωριζεις ουτε τα στειχειωδη,και του εχω αφησει και τοσα χρηματα τοσα χρονια...

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα τοτε να γνωριζεις απο πριν τι θελεις και οχι να ζητας την γνωμη του!

Link to comment
Share on other sites

θα τα δωσω σε ενα pet shop εδω με ανταλαγη καμια anubia η κανα φυτο,για να βγαλω και τα λεφτα που του ειχα δοσει,δυνοντας μου αυτα τα ψαρια για 90αρι ενυδριο....

Και υπάρχει τέτοιο petshop που κανει ανταλλαγές και παίρνει πίσω ζωντανά?

Πλάκα πλάκα δες αν έχι και άλλα saulosi γιατί ψάχνω και δεν βρίσκω πουθενά. Πάντως αν δεν ηταν και τα δύο αρσενικά τα έαιρνα εγώ.

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαστε επαρχια,ειναι ποιο ελαστικα τα πραγματα :bigemo_harabe_net-66: ,αυριο θα παω,αν εχει και κανα θυληκο θα σε ενημερωσω

Link to comment
Share on other sites

εδω ειμαστε επαρχια,ειναι ποιο ελαστικα τα πραγματα :bigemo_harabe_net-66: ,αυριο θα παω,αν εχει και κανα θυληκο θα σε ενημερωσω

Άστο βλακεία μου. Εγώ είμαι Αθήνα.

Καλή αρχή σου εύχομαι.

Link to comment
Share on other sites

και ναι ,το ενυδριο ειναι ετοιμο να υποδεχτει σε 2 βδομαδες 4 πανεμορφα n.brichardi!!!!!!!!!!!(το νερο ειναι αρκετα θωλο ακομη λογο αμμου)to labido παραμενει μεχρι να ερθουν τα αλλα και να την κανει και αυτο με ελαφρα!!!!!!θελω γνωμες παιδια μιας και ειναι η πρωτη φορα που προσπαθω να κανω κατι σωστα :bigemo_harabe_net-146: σας ευχαριστω ολους για την σημαντικη σας βοηθεια!!!!!!!!!!!!post-53257-0-13234100-1364577495_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

post-53257-0-58768200-1364577556_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμενα μαρεσει παντως!!!

πολυ καλη δουλεια τα ψαρακια θα το ευχαριστηθουν!

αυτο που θα δοκιμαζα μονο ειναι στην 2η φωτο τις 2 μεσαιες πετρες να τις στιβαζα δεξια οπως το κοιταζω ωστε να κανω 2 στιβες και στην μεση να το αφησω ελευθερο!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ' αρέσει πολύ έτσι όπως είναι! :D

Η πλάτη πολύ όμορφη και οι πέτρες μαζί με την πλάτη θα κάνουν πολύ ωραία αντίθεση με τα ψάρια!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε,αν και χωρις την βοηθεια σου δεν θα καταφερνα και πολλα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο noas ! Αρχίζει να μου αρέσει και εμένα αυτή η λάβα. :)

Link to comment
Share on other sites

ασχημα νεα φιλοι μου!σημερα πηρα το καταστημα που ειχα παραγγειλει τα brichardi και μου ειπαν οτι δεν ειχαν να τους στειλουν.......πηρα καποια καταστηματα τηλ αλλα δεν εχει κανεις....εδω στο φορουμ εχω βαλει αγγελεια αλλα καμια απαντηση....τοσο δυσκολο ειναι να βρεθει αυτο το ψαρι?γιατι δεν το εχει κανεις και γενικα δεν το φερνουν...μηπως τελικα εκανα βλακεια επιλογη?εχω το ενυδριο ετοιμο αλλα τα ψαρακια δεν τα βλεπω να τα βρισκω,αρχιζω να απογοιτευομε... :bigemo_harabe_net-88: οποιος μπορει να βοιθησει ασ μου στειλει μυνημα!!!

Link to comment
Share on other sites

Νίκο μην ανησυχείς φίλε. Είναι λίγο σπάνιο ψαράκι αλλά κάνε υπομονή και αν δεις οτι δεν τα βρίσκεις, πάλι έχεις επιλογές απο πετρόψαρα. :)

Εγώ έχει τύχει να περιμένω μήνες ολόκληρους μέχρι να βρω το ψάρι που ήθελα, αλλά αν θες κάτι, υπομένεις.

Link to comment
Share on other sites

κολησα με αυτο το ψαρακι φιλε ,δεν μπορω να κανω κατι αλλο παρα υπομονη!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λοιπον,επειδη οπως καταλαβατε ειμαι πολυ αποφασιστικος τυπος.... :bigemo_harabe_net-69: τελικα ειμαι κατοχος ενος ριο 180 πλεον!!!!!!!!!!!!μπολιασμενο απο το παλιο ειναι ετοιμο να υποδεχτει 4 brichardi απο δευτερα!!!!!!καλος εχοντον των πραγματων φυσικα,γιατι την προηγουμενη φορα την πατησα!!!!!αυτη τη στιγμη τρεχει με 3 λαμπιντο μεσα μεχρι να ερθουν τα brichardi!!!!οι τιμες ειναι στα φυσιολογικα επιπεδα!!!!!!αυτη τη στιγμη το ενυδριο ειναι ετσι...post-53257-0-40306100-1365708121_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

σιγα σιγα :bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

απλα ηταν ευκαιρια,εδωσα το παλιο 180 ευρο,και το καινουριο μου στοιχισε 180 (του παλιου) δυο τζινακια και ενα μπουφανακι!!!!!!εχω μαγαζι με ρουχα και τα βρικαμε ετσι με τον τυπο που το πουλουσε :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

απλα ηταν ευκαιρια,εδωσα το παλιο 180 ευρο,και το καινουριο μου στοιχισε 180 (του παλιου) δυο τζινακια και ενα μπουφανακι!!!!!!εχω μαγαζι με ρουχα και τα βρικαμε ετσι με τον τυπο που το πουλουσε :bigemo_harabe_net-146:

αχχαχαχχαχαχααχ

σωστος ο παιχτης

μου περισευει ενας θερμοστατης τι παιρνω?

Link to comment
Share on other sites

καμια καλτσουλααα!!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...