Jump to content

Valerimless Reef


vales_red

Recommended Posts

Ωραίος!!! :thumbup: :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Άργησε αλλά πήρε μπρος!

Απο αύριο να δεις τι θολούρα θα έχει το νερό! ;) Για κανα 2 βδομάδες θα βλέπεις το νερό και θα νομίζεις ότι κάποιος τρώει σπόρια απο πάνω. Αλλά είναι μέχρι να το κοσκηνήσει όλο. Μετά θα γίνει πιο άσπρο και απο το άσπρο!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι υπερχειλισεις δεν αφήνουν τίποτα καρντασακι μου! Φαίνεται από που πέρασε... Διατομικη...οργωμενο....διατομικη....οργωμενο ....διατομικη...φράγκακι φράγκακι φράγκακι σεριατοπορα οργωμενο.... Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Οι υπερχειλισεις δεν αφήνουν τίποτα καρντασακι μου! Φαίνεται από που πέρασε... Διατομικη...οργωμενο....διατομικη....οργωμενο ....διατομικη...φράγκακι φράγκακι φράγκακι σεριατοπορα οργωμενο.... Χαχαχα

Έτσι πάνε αυτά! Εμένα ο puellaris στις αρχές καθάριζε μόνο το μισό ενυδρέιο και το μισό φαινόταν άσπρο και το άλλο μισό κάπως κιτρινωπό!

Μόλις πήγε και στο υπόλοιπο έδεσε το γλυκό! :bigemo_harabe_net-126:

Link to comment
Share on other sites

Καλού κακού πάρε τη σεριατόπορα από εκεί,μην στην κάνει χριστουγεννιατικο δέντρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλου κοιμάσαι τρως κ πινεις κ αλλου πας και το χώνεις..... το κινητό μέσα στο ενυδρείο.... αντε βαλε καμια φωτο υποβρύχια.... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυριο με φώτα αναμμένα! Θα δεις σε λιγο και θα πάθεις πλάκα τι κανει το κινητο!

Link to comment
Share on other sites

Μπα οχι ενα πεταμενο που απο τα πολλα νερα οταν τον παιρνεις τηλ ακούγονται μπουρμπουληθρες... :)

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει εδω!!! Θα δούμε τίποτα πολυασχολε επαγγελματία και καταπληκτικε χομπιστα;

Ο κόσμος θέλει να δει το κατα πόσο είχε επιτυχία ο τρόπος μεταφοράς απο το μικρο στο μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γίνει εδω!!! Θα δούμε τίποτα πολυασχολε επαγγελματία και καταπληκτικε χομπιστα;

Ο κόσμος θέλει να δει το κατα πόσο είχε επιτυχία ο τρόπος μεταφοράς απο το μικρο στο μεγάλο.

Επιτυχία ΔΕΝ παίζει να μην είχε είμαι σίγουρος!Άντε βαλέ βούτα το κινητό και ανέβασε τίποτε να δω το πρωί με τον καφέ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβγαλα μερικές νυχτερινές υποβρυχιες.... Σιχαμερές τρομαχτικες σκοτεινές φωτογραφίες... Λες και θα πεταχτεί κανας πνιγμένος από κει μεσα!!! Αρνούμαι να ανέβαζω τέτοιο υλικό εδω πέρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινατε γυρευοντας...

2013-06-14020423_zps41a268fc.jpg
2013-06-14020350_zpsd37b8a75.jpg
2013-06-14020326_zps06acffb1.jpg
Οι χειροτερες φωτογραφιες! Αισχος! Ντροπη! Κριμα! Λυπαμαι! Δεν το δεχομαι! Αλλα το ζητησατε...
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε ολα ειναι κιτρινα εκει μεσα?? Κατουρισες μεσα στο σαμπ ρε καμμενε??? Χαχαχαχαχαα

Παντος ακομα κ ετσι ζηλευω πολυ φιλε... εχει πολυ όμορφα κοραλια!!!!

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε ολα ειναι κιτρινα εκει μεσα?? Κατουρισες μεσα στο σαμπ ρε καμμενε??? Χαχαχαχαχαα

Παντος ακομα κ ετσι ζηλευω πολυ φιλε... εχει πολυ όμορφα κοραλια!!!!

Τι γελας ρε θεατρο;Μπορει να εχουν αναιμια

Link to comment
Share on other sites

Τι γελας ρε θεατρο;Μπορει να εχουν αναιμια

Και τι είσαι ? Γιατρος και το ξέρεις? :D

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω πολυ να επανέλθετε στο θεμα.... το σπαμ απαγορεύεται. Αιντε.. νούμερα κ οι δυο... :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατρος ειμαι ρε.Τι θες;Εχεις προβλημα;

Ρε Σταθη,μιλαμε για το νουμερο Ουνοοοο :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτες το απόγευμα πάντως που πέρασα μια βόλτα απο του Βαλ έμεινα πολύ εντυπωσιασμένος απο την καινούρια κατασκευή και το σύνολο του, είναι πολύ όμορφο ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χτες το απόγευμα πάντως που πέρασα μια βόλτα απο του Βαλ έμεινα πολύ εντυπωσιασμένος απο την καινούρια κατασκευή και το σύνολο του, είναι πολύ όμορφο ενυδρείο.

Καμία σχέση με τον εφιάλτη πιο πάνω ε;!

Σευχαριστω φιλαράκι!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...