Jump to content

Γεννα !!!!!!!!


Recommended Posts

ειναι 3 μαζι,δεν μπορω να καταλαβω ποιο ειναι με ποιο?που βρισκω αρτεμια,πωσ την ετοιμαζω?τα οιπολοιπα ειναι σε αλλη γωνια του ενυδριου...πρπει οποσδιποτε να τα βγαλω?

Link to comment
Share on other sites

τα μικρα ειναι γυρο στα εικοσι....αλλα μου φενετε οτι απο το μεσιμερι λιγοστεψαννν...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου καλός τα δέχτηκες. Ναι πρέπει να τα βγάλεις όπως και να έχει! Γιατί αν μείνουν μέσα η θα τα σκοτώσει το ζευγάρι η θα χάνεις μωρά και οι γονείς θα είναι συνέχεια στρεσαρισμενει!

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ δυσκολο να τα βγαλω....πρεπει να διαλυσω ολο το ενυδριο,υπαρχει καποιος τροπος χορισ να τα διαλυσω ολα?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τα δέχτηκες φιλαράκι! :)

Δυστυχώς δεν υπάρχει εύκολος τρόπος. Υπομονή και απόχη.

Θα σου έλεγα το κόλπο με το μπουκάλι αλλά δεν είσαι 100% σίγουρος οτι θα μπει το ψάρι που θες.

Link to comment
Share on other sites

Δες που αραζουν το βραδυ αφου σβησουν τα φωτα.Λογικα το ζευγαρι θα τα εχει περιορισει σε καποια γωνια και ψηλα στο ενυδρειο.

Με σβηστα φωτα θα τα πιασεις στον υπνο αν οντως ειναι οπως σου ειπα.

Αρτεμια δε χρειαζεται να φτιαξεις.Και με τριμενα φλεικς οπως σου ειπε ο Παναγιωτης θα γινει η δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 ψαράκια έχουν πιάσει το μισό ενυδριο,και τα αλλα 3 που έχουν κάνει και τα ψαράκια το άλλο μισό ,κανείς δεν ενοχλεί κανένα ούτε έχουν περιοριστεί κάποια κάπου!!!!υπάρχει περίπτωση να έχουν βγει 2 ζευγάρια;

Link to comment
Share on other sites

Τα αλλα τρια εχουν κανει τα ψαρακια;

Παραγωγη του Σειρηνακη πετυχες παληκαρι μου αχαχαχααααααα

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν θα τα αφήσω έτσι...οποίος θέλει DVD να μου στείλει π.μ. Γιατί εξαντλουντε..

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για μεγαλύτερη επιτυχία και από το dvd της Τζούλιας δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...