Jump to content

Κιχλιδες Για 44 Λιτρα Ενυδρειο


giannisss

Recommended Posts

Εγώ έχω αυτά που σου παραθέτω πιο πάνω χωρίς καθόλου προβλήματα ,και τα συγκεκριμένα πωλούνται σε συκευασία κιλού ή δύο κιλων αν θυμάμαι καλά και σε πολύ καλή τιμή το κιλό και δεν είναι γυαλισμένα , πράγμα που το απέφυγα και εγώ

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

ααα οκ μια χαρα φιλε μου .. .εαν δεν παω στο βουνο το σαββατοκυριακο θα παω εκει :bigemo_harabe_net-64:

κατι αλλο ψαχνω multies και δεν βρισκω με τιποτα υπαρχει καποιο μαγαζι που να ξερετε αν φερνει , αν καποιος συνχωμπιστας εχει ειτε εαν υπαρχει καποιο αλλο ειδος νανοκιχλιδας??

... αν και τωρα εχω ψηθει για multies ...

Link to comment
Share on other sites

Σου του έχουν γράψει και πιο πάνω ,καλύτερα να μείνεις στα multies , υπομονή και θα βρείς ψαράκια ,κτύπα κανένα τηλέφωνο σε μαγαζιά

Link to comment
Share on other sites

ααα συγνωμη δεν το ειδα.... μου αρεσουν τα multies μετα το διαβασμα που εχω κανει γιαυτα τα βρισκω πολυ ενδιαφεροντα ως ψαρια ... το θεμα μου ομως ειναι οτι εχω επικοινωνησει με ολα τα μαγαζια που ξερω στην περιοχη μου και στα περιχωρα και κανεις δεν εχει ... το pet supermarket μου ειπε μονο οτι θα φερει αλλα το ποτε ... θα περιμενω ομως ... θα περασει ο καιρος συλλεγοντας σαλιγκαρια βραχια φυτα και λοιπα ...

Link to comment
Share on other sites

το πιστευω φιλε μου ... απλα μια ερωτηση γενικα θα βρω εε ?? φερνουν να φανταστω και απλα δεν εχουν η γενικα ειναι σπανια ως ψαρια ?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...