Jump to content

Ποσο Ειναι ?


Recommended Posts

Οκ η ευθυνη ειναι δικη σου..ομως κανονικα θα επρεπε να το δοκιμασεις πρωτα να δεις οτι εχει κολλησει καλα!Επισης νομιζω οτι βιαστικες να βαλεις και τα ψαρια μεσα,γνωμη μου ειναι οτι επρεπε να δουλεψει πρωτα το ενυδρειο με σκετο νερο και ανθρακα στο φιλτρο για να τραβιξει οτι βλαβερο υπαρχει απο τις σιλικονες..

+1

καλο θα ηταν να το γεμιζες μεχρι τερμα πανω και να το αφηνες κανα 2 μερες για να εισαι σιγουρος οτι ειναι καλα..... μετα οτι σ λεει ο ραστα.....

Link to comment
Share on other sites

δεν πειράζει παιδιά η σιλικόνη στέγνωσε και τα ψάρια δεν θα πάθουν τίποτα επειδή δεν έβαλε άνθρακα και δεν το άφησε με σκέτο νερό. Το μόνο πρόβλημα είναι που δεν το γεμίζει μέχρι πάνω και το χει μισογεμάτο μην τυχών και του βγάλει πρόβλημα.

τα ενυδρεία τα έχουμε για να είναι γεμάτα με νερό και όχι μισοάδεια ή μισογεμάτα το κυρίως πρόβλημα στο συγκεκριμένο ενυδρείο είναι πως έχει ένα σπασμένο τζάμι και δεν γνωρίζουμε πως έγινε αν γνωρίζαμε θα ξέραμε και πόσο ασφαλές είναι να του βάλουμε τσόντα ή όχι.

εγώ θα σου πρότεινα να το γεμίσεις μέχρι επάνω και αν είναι να τρέξει αςτρέξει τώρα που είναι νωρίς

Link to comment
Share on other sites

το γεμησα μεχρι πανω
το ενυδρειο δεν επεσε απλα επεσε πανω σε εκεινο το δημειο ενα βαζο ! :Ρ
το γεμησα μεχρι πανω δεν τρεχει τιποτα εχω κοιταξει για τοιχον διαφορα πιεσεων και ειναι ολα κομπλε και τα ψαρια και ολα
σε περιπτωση που συμβει τιποτα χρησιμοποιω το αλλο που εχω :)

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι να μην έχει δημιουργηθεί κάνα ράγισμα που να μοιάζει να προχωράει προς το κέντρο, πέρα από το κομμάτι που λείπει!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...