Jump to content

Recommended Posts

καλήμερα παιδιά έχω ένα ενυδρείο 60 λιτρα με 6 κιλά βράχο τρέχει εδώ και ένα μηνά και εδω και μια εβδομαδα οι μετρησης διχνουν οτι έχει στρώση και αποφασισα χτες να παρω ενα ψαρακι και συγκεκριμένα ενα clown fish το εβαλα μεσα ολα καλα (με προσαρμογή και κλειστά τα φώτα ) σημερα που αναψα τα φωτα το ψαρακι ειναι μεσα στην τρελη χαρα και περνω μια καρεκλα και καθομαι να το χαζεψω και βλεπω πανο του 1 1 ασπρo σημαδι (στο τελιομα της ουράς) απτήν αλλη ωμος αν ηταν ich δεν 8α ειχε κιαλα ? ........ ακολου8ουν φοτο αα και κατι αοκμα αυτο στην τελευτεα φοτο aiptasia einai ? αν ναι πως να τη σκοτοσω ? και κατι τελευτεω 2 clown einai pola gia 60 litra?

(συγνομη για της foto αλλα δεν εχεται ιδεα πως κινητέ

post-43288-0-64535200-1373003898_thumb.jpg

post-43288-0-01219200-1373004369_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - bill1997crack
Link to comment
Share on other sites

Το ψάρι δεν έχει τίποτε.....αυτή η κουκίδα μπορεί να είναι ακόμα και φυσαλίδα!Όσο για την απταίζια,δεν νομίζω ότι είναι....πιο πολύ για παραζωανθός μου κάνει αυτό που βλέπω! ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ήταν φυσαλίδα!!! :bigemo_harabe_net-74: τσάμπα τρόμαξα !!! είναι το πιο όμορφο ψαράκι που έχω δει πότε μου

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν μπορώ να στο απαντήσω......ίσως και να είναι,η αλήθεια είναι ότι η φωτογραφία δεν βοηθά και πολύ...Αν μπορούσες να βάλεις άλλη μια φωτογραφίζοντας το από γωνία να μπορούσα να σε βοηθήσω πιο καλά!Αν το δει ο Δίας πάντως θα σου έχει έτοιμη την απάντηση σε χρόνο μηδέν!

Link to comment
Share on other sites

Στην φωτογραφία ζωάνθους βλέπω.....ποιο είναι δεν φαίνεται...ίσως και να είναι κάποιο protopalythoa(περισσότερο για αυτό μοιάζει)

Link to comment
Share on other sites

αυτές είναι ότι καλύτερο μπορώ είναι μικρή ακόμα !

Έγινε επεξεργασία - bill1997crack
Link to comment
Share on other sites

στο άρθρο που σου έδωσα αναγράφει αλλα και εχει φωτογραφίες για την απταισια εσυ με το μάτι σου τι βλέπεις μοιάζει με αυτά του άρθρου η όχι? για αυτό στο έβαλα άλλο η φωτογραφία που μας βάζεις και άλλο με το μάτι σου που την έχεις μπροστά σου!

Link to comment
Share on other sites

το διάβασα αποσω βλέπω δεν ειναι αλλα ειναι μικρή ακομα και δεν μπορώ να καταλάβω λποιπον περιμένουμε και βλέπουμε

αα και κατι ακομα μπορω να βαλω αλλο ενα clown h oxi το λοιπαμε μονο του !

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι aiptasia αυτό είναι σίγουρο και από την συγκεκριμένη φωτογραφία! είναι "ζωάκι" :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...