Jump to content

Συνάντηση Αθήνας 13 Ιουλίου


Mr_Zoo

Recommended Posts

δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω αλλα το μυαλο μου ητανε εκει κουβαλοντας νερο για το ενυδρειο.

ελπιζω την επομενη φορα να μπορεσω να ερθω για να ξαναδω αγαπημενους φιλους και παιδια που δεν εχω γνωρισει(απο κοντα).

να στε ολοι καλα παιδια.

η απουσια σου αισθητη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πραγματικα ηταν υπεροχα με πολυ γελιο και καλους φιλους να ειστε ολοι καλα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

:love: :love:

σε βρισκω λιγο υπεβολικο Νικολα :D :D

μπα δεν νομιζω γιατι ξερω ποσο το θες.............

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει και παραιχυει κωστα(τ) μου...καλα τα λεει ο νικολας!

Τουλχιστον γεμιζες την ομορφια σου(ενυδρειο εννοω χαχα) και αυτο ειναι το πιο σημαντικο!

Πραγματικα απο τις συναντησεις με απιστευτο γελιο!!!!Προσωπικα γελασα πολυ και ευχαρισω ολα τα παιδια που μας τιμησαν με την παρουσια τους!!! :bigemo_harabe_net-64:

Πραγματικα πολυ γελιο ομως!!! :bigemo_harabe_net-82:

Καποιοι εδωσαν ρεσιλταλ!!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει και παραιχυει κωστα(τ) μου...καλα τα λεει ο νικολας!

Τουλχιστον γεμιζες την ομορφια σου(ενυδρειο εννοω χαχα) και αυτο ειναι το πιο σημαντικο!

Πραγματικα απο τις συναντησεις με απιστευτο γελιο!!!!Προσωπικα γελασα πολυ και ευχαρισω ολα τα παιδια που μας τιμησαν με την παρουσια τους!!! :bigemo_harabe_net-64:

Πραγματικα πολυ γελιο ομως!!! :bigemo_harabe_net-82:

Καποιοι εδωσαν ρεσιλταλ!!! :bigemo_harabe_net-74:

ποιοι,,? Ποιοι?
Link to comment
Share on other sites

Εκει δεν ησουν βρε απατεωνα? :bigemo_harabe_net-74:

Ολοι πεταξαν απο κατι αστειο αλλα nidal και στρατος εκαναν "παπαδες!χαχα!

Ειδικα ο nidal με τη ρακη και τη μυτη εγραψε!!!χαχαχα

Και χαιρομαι ιδιαιτερως που ξαναβλεπω ολο και πιο συχνα τον αποστολο!!!!

αυτο σημαινει οτι ειναι πολυ κοντα στο να "ξανακυλησει" :bigemo_harabe_net-82::bigemo_harabe_net-82:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Ισχυει και παραιχυει κωστα(τ) μου...καλα τα λεει ο νικολας!

Τουλχιστον γεμιζες την ομορφια σου(ενυδρειο εννοω χαχα) και αυτο ειναι το πιο σημαντικο!

Πραγματικα απο τις συναντησεις με απιστευτο γελιο!!!!Προσωπικα γελασα πολυ και ευχαρισω ολα τα παιδια που μας τιμησαν με την παρουσια τους!!! :bigemo_harabe_net-64:

Πραγματικα πολυ γελιο ομως!!! :bigemo_harabe_net-82:

Καποιοι εδωσαν ρεσιλταλ!!! :bigemo_harabe_net-74:

να σαι καλα Μιχαλη.

ειμαι σιγουρος πως θα περασατε υπεροχα.

Link to comment
Share on other sites

Να είστε πάντα καλά και πάντα τέτοια να έχουμε .

Εγω δεν μπόρεσα ( λόγω ανωτέρας βίας ) να είμαι παρών και βλέπω ότι έχασα πολλά ( όπως πάντα για όποιον λείπει ) !!!

Ελπίζω τη μεθ επόμενη φορά να είμαι εκεί !!!!

Γράψτε για όλους όσους ήρθαν ............... έτσι για να γίνει το βασανιστήριο μεγαλύτερο ....... !!! :headonwall: :headonwall: :headonwall: :headonwall: :headonwall: :headonwall: :headonwall:

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ( οπως ειπαν οι προλαλησαντες ) μια υπεροχη βραδια. Το μονο αρνητικο στην βραδια δεν ειχε κανενας μας

φωτογραφικη μηχανη για να αποθανατησει την παρεα.

Ζηλεψτε οι απωντες :cheers: :cheers:

Link to comment
Share on other sites

Ηταν ( οπως ειπαν οι προλαλησαντες ) μια υπεροχη βραδια. Το μονο αρνητικο στην βραδια δεν ειχε κανενας μας

φωτογραφικη μηχανη για να αποθανατησει την παρεα.

Ζηλεψτε οι απωντες :cheers: :cheers:

τις εχω στο κινητο μου αλλα δεν ξερω να τις ανεβαζω, Στρατοοοο γρηγορα σεμιναριο.

Link to comment
Share on other sites

Εκει δεν ησουν βρε απατεωνα? :bigemo_harabe_net-74:

Ολοι πεταξαν απο κατι αστειο αλλα nidal και στρατος εκαναν "παπαδες!χαχα!

Ειδικα ο nidal με τη ρακη και τη μυτη εγραψε!!!χαχαχα

Και χαιρομαι ιδιαιτερως που ξαναβλεπω ολο και πιο συχνα τον αποστολο!!!!

αυτο σημαινει οτι ειναι πολυ κοντα στο να "ξανακυλησει" :bigemo_harabe_net-82::bigemo_harabe_net-82:

..δέν ξανακυλάω ούτε στα μαλακά ούτε στα σκληρά ,, τα έκοψα όλα :bigemo_harabe_net-75::bigemo_harabe_net-74:

...είμαι ο Απόστολος και είμαι καλά .. :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Αποστολε η αρχη εγινε.

Link to comment
Share on other sites

τις εχω στο κινητο μου αλλα δεν ξερω να τις ανεβαζω, Στρατοοοο γρηγορα σεμιναριο.

Βαζεις το καλωδιο στο κινητο και το συνδεεις στον υπολογιστη.Μεταφερεις τις φωτο σε ενα φακελο στην επιφανεια εργασιας,και μετα τις ανεβαζεις μεσω επισυναψης εδω.

Εναλλακτικα τις ανεβαζεις στο www.photobucket.com και μετα ποσταρεις εδω το λινκ.

:)

Link to comment
Share on other sites

Βαζεις το καλωδιο στο κινητο και το συνδεεις στον υπολογιστη.Μεταφερεις τις φωτο σε ενα φακελο στην επιφανεια εργασιας,και μετα τις ανεβαζεις μεσω επισυναψης εδω.

Εναλλακτικα τις ανεβαζεις στο www.photobucket.com και μετα ποσταρεις εδω το λινκ.

αυτο το καταφερνω, στα υπολοιπα τα κινεζικα καλλαω.

Link to comment
Share on other sites

..δέν ξανακυλάω ούτε στα μαλακά ούτε στα σκληρά ,, τα έκοψα όλα :bigemo_harabe_net-75::bigemo_harabe_net-74:

...είμαι ο Απόστολος και είμαι καλά .. :bigemo_harabe_net-145:

Οτι και να λες αποστολε μου ειμαι σιγουρος πως εισαι 1 βημα πριν την επανοδο! :bigemo_harabe_net-82:

Πες του τα και εσυ ελιοτ να μην φαινεται οτι ειμαι ο μονος που το βλεπει! :bigemo_harabe_net-134:

Ασε που με το μερος μου ειναι δυο πολυ δυνατα εργαλεια(στρατος-nidal) και ειμαι σιγουρος οτι

θα κανουν τα μαγικα τους να ξανακυλισεις!

Εισαι ο αποστολος και οντως εισαι πολυ καλα! :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Αποστολη μου μετα απο καιρο, ομολογω οτι σε ειδα αρκετα συζητησιμο!!!!

Μαλλον πας για κατρακυλα.......... :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Οτι και να λες αποστολε μου ειμαι σιγουρος πως εισαι 1 βημα πριν την επανοδο! :bigemo_harabe_net-82:

Πες του τα και εσυ ελιοτ να μην φαινεται οτι ειμαι ο μονος που το βλεπει! :bigemo_harabe_net-134:

Ασε που με το μερος μου ειναι δυο πολυ δυνατα εργαλεια(στρατος-nidal) και ειμαι σιγουρος οτι

θα κανουν τα μαγικα τους να ξανακυλισεις!

Εισαι ο αποστολος και οντως εισαι πολυ καλα! :bigemo_harabe_net-146:

και ο Αποστολης με το μερος σου ειναι, να το πιστεψει δεν θελει.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...ελιοτ,βλεπω ευχαριστα νεα απο το nidal μας οποτε ειναι ετοιμος για να μπει παλι στο γλεντι ο αποστολος! :sarcasm:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...ελιοτ,βλεπω ευχαριστα νεα απο το nidal μας οποτε ειναι ετοιμος για να μπει παλι στο γλεντι ο αποστολος! :sarcasm:

Μιχαλιό ,,,,αμε παιδί μου να ξανοίξεις στα κουτιά με τα χάπια που παίρνεις γράφει και ημερομηνία λήξης ....!!!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74: ...οταν θα σπας το αλατι θελω να σε δω αποστολε μου! :bigemo_harabe_net-146:

μην τα μαρτυρας ολα, θελει να κανει εκπληξη στον εαυτο του. :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

απόψε περιμένω Στράτο ,, Νιντάλ να με βοηθήσουν .... :bigemo_harabe_net-64:

αναμονή για φωτό .. :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...