Jump to content

Ancistrus Σπανια Ειδη Στην Ελλάδα


aquajimmy

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά !!! ψάχνω εδώ και καιρό να βρώ ancistrus και hypancistrus σπάνια είδοι οπως το L401 ,L240,L340,L201,L181!!!!

Που μπορω να βρω? ξερει κανεις? η δε ψάχνω καλά η απλά φαίρνουν συγκεκριμένα πετσοπ......

Θελω πολυ να βρώ καποια είδη γιατι έχω μανια μαζι τους !!!

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα αρκετοί μου πρότειναν άβυσσο έχει.κανείς ΑΛΛΟΣ να.προτείνει κάποιο άλλο μαγαζί??? Update

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο που ψάχνεις δεν υπαρχει αλλο μαγαζι.... :bigemo_harabe_net-64: :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αν γίνει παραγγελία στείλτε μου πμ θέλω κι εγώ κάποια πράγματα

Αγόρασα κάποια από την παραγγελία που είχε κάνει ο Υδάτινος Κόσμος

Ευχαριστώ

Έγινε επεξεργασία - Frog
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικες μέρες θα τους πω τι θέλω εγώ, θα παραγγείλω κατι σπάνιους ΠΛΕΚΟ απο αβυσσο οτι θες στείλε μου μήνυμα αν είναι να πάρω τηλέφωνω να κάνω τη παραγγελεία κάτω απο ένα ονομα , απλα να μου πειτε οποιος θέλει να κανουμε παραγγελεία στα ΣΙΓΟΥΡΑ!!! γιατι τα ψαράκια κρίμα να τα παραγγείλουμε και να αλλάξει καποιος γνώμη και του ανθρώπου να του μεινουν.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=q1J-5SPCDt8

να και ένα λινκ με τα απιστευτα ψαράκια!!!

Ο L24 αυτος ο πλεκο απλα τελειος!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου

καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σου αλλά δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα σε περίπτωση παραγγελίας και οι τιμές είναι αρκετά υψηλές για σπάνια είδη. Επίσης υπάρχει και ελάχιστη ποσότητα οπότε καλό θα είναι να περάσεις από τα καταστήματα να δεις αν υπάρχει η δυνατότητα παραγγελίας και μετά τα ξαναλέμε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι το ξέρω για αυτό προσπαθώ να.βρω άτομα ακόμα λίγα να κάνουμε παραγγελία :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...