Jump to content

Συνάτηση Στη Κέρκυρα 2013


ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Recommended Posts

Ok

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σήμερα η μεγάλη μέρα !!!!

Ετοιμαστείτε !!!

Πάμε να καθιερώσουμε τη Κέρκυρα να κάνει τις πολυπληθέστερες συναντήσεις μετα την Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη !!!

Εχει και επιδότηση απο Θεσσαλονίκη καλή φέτος !!!

17:30 και μετα στο ενυδρείο της Παλιοκαστρίτσας !!!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα η μεγάλη μέρα !!!!

Ετοιμαστείτε !!!

Πάμε να καθιερώσουμε τη Κέρκυρα να κάνει τις πολυπληθέστερες συναντήσεις μετα την Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη !!!

Εχει και επιδότηση απο Θεσσαλονίκη καλή φέτος !!!

17:30 και μετα στο ενυδρείο της Παλιοκαστρίτσας !!!

Καλά να περάσετε , τούς χαιρετισμούς μου σε όλη την εκλεκτή ενυδρειακή παρέα !!!!!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Αποστόλη και Σωκράτη σας ευχαριστούμε πολύ και ξέρω πολυ καλά πόσο θα θέλατε να είσται κι εσείς μαζί μας !!!

Για να δω τώρα πόσοι θα μαζευτούμε !!!

Φεύγω τώρα για να το παίξω οικοδεσπότης !!!

Έγινε επεξεργασία - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Link to comment
Share on other sites

ταξίδεψα σήμερα και μόλις ήρθαμε έκανα μια βουτιά έφαγα και έλιωσα στον ύπνο δυστυχώς την έχασα την συνάντηση

Έγινε επεξεργασία - lykourgos
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά μόλις γύρισα από την συνάντηση που ήταν εκπληκτική.Χάρηκα για τη γνωριμία με όσα παιδιά ήρθαν.Χάρηκα που γνώρισα τον κ.Κώστα(ιδρυτή του corfu aqiarium)o ο οποίος έχει κάνει εκπληκτικό έργο με αρκετή μελέτη, δουλεία,υπομονή κτλ...Είναι μια προσπάθεια που πρέπει να την στιρίξουμε όλοι και κυριώς τα παιδιά από την Κέρκυρα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως δεν μπορεσα να ερθω σημερα διοτι ημουν εκτος νησιου!

Περιμενω την επομενη!ελπιζω να περασατε ωραια!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλη η συναντηση σημερα, χαρηκα κι εγω που γνωρισα μερικους συμφορυτες απο κοντα και

τα ειπαμε σε ενα τοσο ωραιο χωρο οπως το Corfu aquarium.

Ελπιζω να τα ξαναπουμε και την επομενη φορα η εμφανιση των Κερκυραιων να ειναι πιο δυναμικη!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η συνάντηση με πολύ έντονο ενυδρειακό ενδιαφέρον .

Στο ενυδρείο άνοιξαν οι πόρτες για να το επισκεφθούμε και ο κ Κώστας ( ιδιοκτήτης ) μας ξενάγησε ο ίδιος και παρέμεινε μαζί μας μέχρι το τέλος στο καφέ που πήγαμε .

Η Θεσσαλονίκη με δύο άξιους εκπροσώπους και τον Αίολο απ το τηλέφωνο να προσπαθεί να δεί μέσα από τα μάτια μας !!!

Περάσαμε πολύ ευχάριστα και μας έλειψαν οι ντόπιοι που μόνο ένας κατάφερε να έρθει .

Βέβαια ξέρουμε οτι για τους ντόπιους οτι είναι το φούλ της δουλειάς και δείχνουμε κατανόηση !!!

Εγω 20 του μήνα φεύγω , αν μπορούν οι Κερκυραίοι να οργανώσουν μέχρι τότε μια ακόμη συνάντηση , εγώ θα δώσω το παρόν .

Φωτογραφικό υλικό είναι στο δρόμο !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω αν και δεν πηγαινω συχνα σε συναντησεις περασα πολυ ωραια. Ειδα πως τελικα υπαρχουν ανθρωποι με μερακι και με αγαπη για το ενυδρειο, με σκεψη που ξεφευγει απο τα συνηθισμενα. Ο κ.Κωστας ενας εξαιρετος ανθρωπος και με διαθεση να ακουσει οποια γνωμη για να κανει καλυτερο αυτο που εχει αρχισει. Και τελος προς τους θαλασσινους μια συμβουλη. Αφηστε τα εισαγωμενα ειδη και φτιαξτε κανα μεσογειακο ενυδρειο, δεν εχουν τιποτα να ζηλεψουν απο τα ξενα. Στην τελικη στην Ελλαδα ζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η συνάντηση με πολύ έντονο ενυδρειακό ενδιαφέρον .

Στο ενυδρείο άνοιξαν οι πόρτες για να το επισκεφθούμε και ο κ Κώστας ( ιδιοκτήτης ) μας ξενάγησε ο ίδιος και παρέμεινε μαζί μας μέχρι το τέλος στο καφέ που πήγαμε .

Η Θεσσαλονίκη με δύο άξιους εκπροσώπους και τον Αίολο απ το τηλέφωνο να προσπαθεί να δεί μέσα από τα μάτια μας !!!

Περάσαμε πολύ ευχάριστα και μας έλειψαν οι ντόπιοι που μόνο ένας κατάφερε να έρθει .

Βέβαια ξέρουμε οτι για τους ντόπιους οτι είναι το φούλ της δουλειάς και δείχνουμε κατανόηση !!!

Εγω 20 του μήνα φεύγω , αν μπορούν οι Κερκυραίοι να οργανώσουν μέχρι τότε μια ακόμη συνάντηση , εγώ θα δώσω το παρόν .

Φωτογραφικό υλικό είναι στο δρόμο !!!

Οι φετινές μου διακοπές είναι... τηλεφωνικές !!!

Χθες έκανα βόλτα μαζί με τον Σταμάτη σε ένα μεγάλο ενυδρείο στην Κέρκυρα.....

Συνήθως τα απογεύματα πίνω καφεδάκι στο πρώτο πόδι της Χαλκιδικής με τον bababrilio και αύριο λέω να "τηλεπεταχτώ" μέχρι τη Μύκονο και μάλλον θα προτιμήσω βίντεο κλήση γιατί οι φίλοι μου θα είναι στις "καλές" παραλίες της Μυκόνου ;)

Και όλα αυτά κάτω από τον τροπικό φωτισμό του Μπαλί... (από τα φώτα του ενυδρείου) και με τη δροσιά που προσφέρει το κλιματιστικό!!!

Μη μου ζητήσετε φωτογραφικό υλικό... είναι ακατάλληλο !!!!

Link to comment
Share on other sites

post-62-0-75767000-1376460995_thumb.jpg

Εδω είμαστε στο καφέ

post-62-0-85635600-1376461077_thumb.jpg

Και για το φίλο μου το Ζοο

post-62-0-19100800-1376461136_thumb.jpg

Θα ανέβουν κι άλλες ........ σιγά σιγά !!

Link to comment
Share on other sites

Και μια απο μενα για την ωρα.

20130813_180852.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ορέστη ξέρεις εσύ ποιά θα ανεβάσεις ................ για να σκάση ο Ζοο !!!

Link to comment
Share on other sites

Κι ενα βιντεο για να δουν οι θαλασσινοι τι χανουν.

http://youtu.be/EjUDRSfIo0U

Πεταξτε τους θερμαντηρες και πιαστε τα chiller!!! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Οσοι δεν ήρθατε χάσατε .

post-979-0-58859900-1376501927_thumb.jpgpost-979-0-54766500-1376501953_thumb.jpgpost-979-0-53763000-1376502003_thumb.jpgpost-979-0-37131600-1376502049_thumb.jpgpost-979-0-38161200-1376502259_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Σταμάτη λυπάμαι που ήμουν απών !!!!!! Λόγο ανωτέρας βίας είχα υπηρεσία !!!!! Θα τα πούμε εαν τα καταφέρω να πιούμε καφεδάκι !!! Τα φιλια μου σε όλους !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ορέστη ξέρεις εσύ ποιά θα ανεβάσεις ................ για να σκάση ο Ζοο !!!

20130813_185258.jpg
Link to comment
Share on other sites

.....................

Εγω 20 του μήνα φεύγω , αν μπορούν οι Κερκυραίοι να οργανώσουν μέχρι τότε μια ακόμη συνάντηση , εγώ θα δώσω το παρόν .

....................

Αγαπητέ Σταμάτη λυπάμαι που ήμουν απών !!!!!! Λόγο ανωτέρας βίας είχα υπηρεσία !!!!! Θα τα πούμε εαν τα καταφέρω να πιούμε καφεδάκι !!! Τα φιλια μου σε όλους !!!!!!!!!

Μπορεί να οργανωθεί άν το θέλετε !!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια γυρισα θεσσαλονικη...

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία μέρα σήμερα , αύριο φεύγω .

Θα σας βάλω μερικές φωτογραφίες ακόμα .

Ένας Κούκος απ το Ενυδρείο της Παλιοκαστρίτσας .

post-62-0-30997800-1377006278_thumb.jpg

Η καλή παρέα

post-62-0-57097600-1377006308_thumb.jpg

Και το τοπίο απέναντι που καθόμασταν .

post-62-0-26933000-1377006347_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Αυτή η συνάντηση ήταν η δεύτερη και ποιό δυνατή απο τη πρώτη .

Αν θέλουν οι Κερκυραίοι να καθιερώσουν τις ετήσιες συναντήσεις στη Κέρκυρα , ας ανοίξουν ένα νέο θέμα με την επόμενη συνάντηση .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...