Jump to content

Diy Βραχος


parikamon

Recommended Posts

βραχοσυνθεση πιο πιθανω εχω κ ζωντανο βραχο 45 κιλα απλα λογο οικονομικου δεν μπορω να παρω αλλο το

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω οτι μπορεις να κατασκευασεις βραχο με αυτο

Link to comment
Share on other sites

Βραχο οχι...για να κολησουμε πετρες γινεται?? :) μιλαω για γλυκο νερο ..(δεν εχω καταλαβει αν μιλατε για θαλασσινο ή γλυκο το ιδιο δεν ειναι σε αυτο το θεμα? :P )

Έγινε επεξεργασία - Giorgos Kk
Link to comment
Share on other sites

Προσεξε αυτο φιλε μου που μου δειχνεις ειναι ομορφω αλλα δεν ειναι κατασκευη βραχου ειναι ενομα δηλαδη εχει το βραχο που εχεις και εσυ εχει παρει τα κοματια που θελει και τα εβαλε επανω σε μια φορμα οδηγο για να μεινουν σταθερα εχει τριψει η παρει και αμμο για να γινει πιο συμπαγες και πιο στερεο αυτο που θελεινα φτιαξεο και το γεμιζει με τον "αφρο",οταν αυτο τραβηξει το αποτελεσμα ειναι ενα συνολο συμπαγες εξαιτιας βεβαια τις αμμου,και του οδηγου που εδωσε και το σχημα,αρα μιλαμε ουστικα για ενα ειδος aquascape αντι ντιζων βιδων κλπ.δεν ξερω κατα ποσο θα ειναι γερο το αποτελεσμα, το σωνει βεβαια η προσθηκη τις αμμου.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φοβαμε γιατί ο δικός μου βράχος είναι ζωντανός κ βρεγμένος όποτε λογικά πρεπει να βρω νεκρό λογικα σταθεροτιτα θα την καστομαρω εγω

Link to comment
Share on other sites

Και τι πειραζει αμα βαλεις λιγο νεκρο?και ο δικος μου ζωντανος ειναι τον ειδες πως φτιαχτηκε?δεν επαθε κατι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...