Jump to content

Πρόβλημα Με Tapatalk


Hlias21

Recommended Posts

καλα οτι να ναι !!! τοσες βδομαδες και τιποτα!!!

μη προσπαθησετε καν να το φτιαξετε !!! ουτος η αλλος θα δουλευει για 2 μερες και παλι θα χαλασει!!!

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Τζίμη, δεν χρειάζεται να γίνεσαι τόσο επικριτικός ή επιθετικός στις δηλώσεις σου.

Για να συμβαίνει αυτό πάει να πει ότι το πρόβλημα είναι γενικότερο και πρέπει να βρεθεί η λύση του

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ φιλε δεν γινομαι ουτε επιθετικος ουτε τιποτα απλα βαρέθηκα το ότι φτιάχνετε εδω και τόσους μήνες!!!

Αν ηταν γενικότερο το πρόβλημα θα χε γενικα όλο το ταπατολκ πρόβλημα και όχι μονο το aquazone!!

χρησιμοποιώ ταπα με αλλα 12 sites και μόνο με αυτο υπάρχει πρόβλημα !!!
τέλος παντον δε με απασχολεί πλέον αν θα φτιαχτεί η όχι βαρέθηκα να περιμένο !!!

Καλό σας βράδυ σε ολους

ΥΓ. αν θέλανε να το φτιάξουν θα το χαν φτιάξει !!!

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
έγκριση
Link to comment
Share on other sites

Δεν σου είπα ότι είναι πρόβλημα του tapatalk,,, θέμα συμβατότητας με την πλατφόρμα του φόρουμ είναι μετά τις τελευταίες αναβαθμίσεις που γίνονται κατά διαστήματα.

Το αν δεν υπάρχει πρόσβαση από το tapatalk για ένα διάστημα δεν χάλασε και ο κόσμος, 7 χρόνια χωρίς αυτό και δεν είχαμε πρόβλημα, τώρα μας ενοχλεί?

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ φιλε δεν γινομαι ουτε επιθετικος ουτε τιποτα απλα βαρέθηκα το ότι φτιάχνετε εδω και τόσους μήνες!!!

Αν ηταν γενικότερο το πρόβλημα θα χε γενικα όλο το ταπατολκ πρόβλημα και όχι μονο το aquazone!!

χρησιμοποιώ ταπα με αλλα 12 sites και μόνο με αυτο υπάρχει πρόβλημα !!!

τέλος παντον δε με απασχολεί πλέον αν θα φτιαχτεί η όχι βαρέθηκα να περιμένο !!!

Καλό σας βράδυ σε ολους

ΥΓ. αν θέλανε να το φτιάξουν θα το χαν φτιάξει !!!

Για να εξηγηθούμε για να μην παρεξηγηθούμε το οτι η εταιρία που χειρίζεται το tapatalk κανει 3 και λιγο αναβαθμίσεις πολλές φορές αυθαίρετες χωρίς να ενημερώσει με beta έκδοση με συνέπεια να κρασαρει η εφαρμογή η να δημιουργεί πρόβλημα στην πλατφόρμα του φορουμ είναι θέμα δικο τους και εχουν δεχτεί απο εμας email για να διευκρινίσουν την κατάσταση....

Μολις πριν απο λιγες ημερες ανακοινώσανε Stable Release για την πλατφόρμα που τρέχει το φορουμ και αυτή εχει ακομα τα θέματα της...

Μπορείς να δεις εδώ τις ημερομηνίες...

http://tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=ipb

Αν δεν βεβαιωθούμε οτι εχουν φτιάξει το πρόβλημα και αυτο βαραίνει αποκλειστικά αυτους και τα θέματα ασφάλειας που προκύπτουν απο αυτούς δεν μπορώ να κάνω κατι...

Link to comment
Share on other sites

να που τελικά φταίει και το tapatalk !!!

Link to comment
Share on other sites

Για ποιόν λόγο χρησημοποιούμε το tapatalk παιδιά?(δεν ξέρω)


:)

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
έγκριση
Link to comment
Share on other sites

Για ποιόν λόγο χρησημοποιούμε το tapatalk παιδιά?(δεν ξέρω)

:)

για προσβαση στο φορουμ απο android

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
έγκριση
Link to comment
Share on other sites

για προσβαση στο φορουμ απο android

Βέβαια απορία μου προκαλεί ότι εγώ μπαίνω στο φόρουμ από android κινητό και παρ' αυτα δεν έχω το tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια απορία μου προκαλεί ότι εγώ μπαίνω στο φόρουμ από android κινητό και παρ' αυτα δεν έχω το tapatalk

Καλημέρα!

Και εγώ το ίδιο για αυτό ρωτάω..μέσω android από έναν browser και είναι τέλειο..!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει τι όποιες ευκολίες το TapaTalk αλλά η δουλειά μπορεί να γίνει και χωρίς αυτό μέχρι να ολοκληρωθεί η αναβάθμιση συμβατότητας του με την πλατφόρμα.

.... οπότε δεν χάλασε και ο κόσμος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

εχουμε κανα νεο καλοι μου φιλοι αν επιδιορθωθηκε?αντε γιατι μας εχουν φαει τα ταξιδια μακρια απο το ΑΖ..

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε να βγει η τελική αναβάθμιση του Tapatalk ..... σε κάθε αναβάθμιση που κάνει έχει πρόβλημα με την πλατφόρμα μας

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Το πρόβλημα εχει λυθεί απο σήμερα που μας παραδόθηκε και η τελική εκδοσή για την πλατφόρμα μας...

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και την υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δοκίμασα και από tapatalk συνεχίζω να μπαίνω από browser σε πλήρης έκδοση.

Έγινε επεξεργασία - Mr_Zoo
έγκριση
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...