Jump to content

Ειναι Κατι Στιγμες........


Recommended Posts

ειναι κατι στιγμες.........πως σου τα φερνει η π@υτ@να η ζωη,και στα κανει ολα ανω κατω.........τι να πεις,βαρεθηκα,απο ολα........δεν μπορω αλλο...........αι στο διαολο.................μονο αυτο μου βγαινει,κι ενα συγνωμη σε ολους αυτους που κοντραριστηκα στο παρελθον.........................

μη νομισετε οτι μου σαλεψε,αλλα μη ρωτησετε και τιποτα.....................φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε θα σε ρωτήσω τίποτα. Θα σου υπενθυμίσω μονο (μιας και το ξέρεις) ότι η ζωή έχει τις όμορφες αλλα και τις άσχημες στιγμές. Η μαγεία ειναι όμως να έχεις ανθρώπους γύρω σου που να χαίρονται μαζί σου στις όμορφες στιγμές και να στέκονται δίπλα σου στις άσχημες. Η ζωή αυτή ειναι, έχει σκαμπανεβάσματα, αλλιώς θα ήταν μονότονη και δε θα είχε νόημα. Την καληνύχτα μου και μη κωλώνεις πουθενά!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μη νομισετε οτι μου σαλεψε,αλλα μη ρωτησετε και τιποτα.....................φιλια!!!

Καλά ρε Στράτο δεν σε ρωτάω αλλά σου αφιερώνω το παρακάτω τραγούδι.

http://www.youtube.com/watch?v=nP3qYU7flmQ

Έγινε επεξεργασία - Χρήστος
Link to comment
Share on other sites

στραταρε και εγω καπως ετσι ειμαι φιλε.....μια κλωτσια σε ολα,και να τραβηξω δυνατα την πορτα πισω μου.

που θα παει.καποια στιγμη θα ανταμωσουμε ξανα φιλε απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Ένα τραγούδι με χίλιες λέξεις και χίλιες αλήθειες.

Έγινε επεξεργασία - POLYCHRONAKIS NIKOS
Link to comment
Share on other sites

Παρα πολλες φορες στη ζωη μου ειδα την ιδια π@υτ@να να περναει απο μπροστα μου...Απλα εκατσα ησυχα για λιγο μεχρι να προσπερασει και μετα συνεχισα τα ιδια μου.Ολα στη ζωη μας με μαγικο τροπο ερχονται στα ισια τους παντα.Μην αγχωνεσαι... Εισαι πολυ αξιο παιδι για να μην σου πανε καλα τα πταγματα.Αυτο που κανω εγω ειναι να μην αλλαζω τις συνηθειες μου με τιποτα, τις συνεχιζω ομως με λιγοτερη μαγκια για οσο χρειαστει :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...