Jump to content

Απο Αφρικανο Σε Θαλασσινος


satkingr

Recommended Posts

Μπορει να παρατησαν το σπιτη τους λογο της αλλαγη τους.

Link to comment
Share on other sites

Και που πήγαν ολόκληρα τέρατα?

Έχουμε διακοπή εδώ και 2 μισή ώρες το ups λογο μαλακιας μου κράτησε 1 ώρα... Πήγα και έβαλα και τα φώτα πάνω ο μ@Λ@κ@$. Και εδώ και μια ώρα και το ενυδρείο είναι οφφ. Για να δούμε τι θα δούμε....

Link to comment
Share on other sites

Και που πήγαν ολόκληρα τέρατα?

Έχουμε διακοπή εδώ και 2 μισή ώρες το ups λογο μαλακιας μου κράτησε 1 ώρα... Πήγα και έβαλα και τα φώτα πάνω ο μ@Λ@κ@$. Και εδώ και μια ώρα και το ενυδρείο είναι οφφ. Για να δούμε τι θα δούμε....

ηρθε η δεη τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα. Πήρε μια αποθήκη φωτιά εδώ στο φοίνικα και έκαψε τα καλώδια της ΔΕΗ που περνούσαν από πάνω της. Και τώρα πεδευονται τα παλικάρια να κάνουν απομωνοσγυ δικτύου.

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα. Πήρε μια αποθήκη φωτιά εδώ στο φοίνικα και έκαψε τα καλώδια της ΔΕΗ που περνούσαν από πάνω της. Και τώρα πεδευονται τα παλικάρια να κάνουν απομωνοσγυ δικτύου.

Ελπίζω να το αποκαταστήσουν νωρις να μην μείνεις χωρίς κυκλοφορία για πολλές ώρες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δύο συνεργεία της ΔΕΗ και εδευονται οι άνθρωποι βραδιάτικα αλλά δεν ξέρω τι θα καταφέρουν... Τελειώνεικαι μπαταρία στο κινητό... Σαν ναυαγός αρχίζω να νοιώθω...

Link to comment
Share on other sites

Αν μείνει μέχρι τις 5 χωρίς ρεύμα ξεκίνα να πλατσουρίζεις στο ενυδρείο. Πάρε και ποτήρια και ριξε απο ψηλά.

Link to comment
Share on other sites

παρε μια σκαλα και με ενα ξυλο αρχισε να ανακατευεις το νερο τι να πω δεν θα το εκανα @μο την τρελα μου.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα μίλησα με τα συνεργεία... Σε καμία ώρα το πολύ λένε θα έχουμε. Με την ευκαιρία της διακοπής βρήκα τελικά την διαροη. Μετά από αρκετή ώρα αρχίζει και δακρύζει το φλου βαλ....

Link to comment
Share on other sites

Τα κοράλλια μου άντεξαν 9 ώρες χωρίς φως και κυκλοφορία και δεν πάθαν τίποτε....τουλάχιστον μέχρι το εννιάωρο μπορώ να σου πω πως θα την παλέψουν!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Τα κοράλλια μου άντεξαν 9 ώρες χωρίς φως και κυκλοφορία και δεν πάθαν τίποτε....τουλάχιστον μέχρι το εννιάωρο μπορώ να σου πω πως θα την παλέψουν!!! ;)

Aντέχουν άνετα 2 24ωρα υπο προυποθέσεις. Φαντάσου πως τα στέλνουν οι εισαγωγείς απο εξωτερικό.

Αλλά στο ενυδρείο αλλάζουν τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη μην αγχωνεσαι.. ελπιζω τωρα να εχει ερθει το ρευμα... αν δεν εχει ερθει ακομα προσεχε οταν ερθει... συνηθως μετα απο τετοιες διακοπες η ταση ειναι ασταθης και με πολλα σκαμπανευασματα, γιαυτο βγαλε τα παντα απο την πριζα και οταν ερθει το ρευμα δωσε λιγο χρονο και υστερα βαζε ενα ενα τα μηχανηματα στην πριζα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το ρεύμα έχει έρθει εδώ και μισή ώρα. Όλα πάνε καλά οπότε εγώ πάω για ύπνο. Θα θυμηθώ αύριο να παραγγηλω 2 battery back. Δεν την ξαναπατω... Μετά από διακοπή κατεβάζεις γενικό. Έρχεται το ρεύμα. Περιμένεις 5 λεπτά και μετά δίνεις ρεύμα στο σπίτι. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΟΣ.

Καλό βράδυ αδέρφια και ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι μεγάλοι είναι. Αυτοί που παίζουν στο βίντεο του bababriliou.

Ο λευκός είναι ακόμα σε μένα !!!

Εσύ πήρες μόνο ένα κομμάτι από το σωλήνα του :) τα παράπονα σου στον gio που στους έβγαλε. Χαχαχαχα.

Αλλά τον μοβ μάλλον τον έχεις πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Ο λευκός είναι ο μεγάλος?

Link to comment
Share on other sites

Το σόου με την διακοπή συνεχίζετε. Αυτή την φορα είμαι προετοιμασμένος. Στο ups πάνω είναι μόνο οι κυκλοφοριτες και το φίλτρο. Όλα τα αλλά στην ΔΕΗ. 1:20 χωρίς ρεύμα και όλα πάνε καλά. Έχει πέσει η θερμοκρασία στους 24,8 αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για την Ιστορία να πω ότι το ρεύμα ήρθε πριν λίγο δλδ μετά από δύο ώρες χωρίς κανένα πρόβλημα αυτή τι φορά...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για την Ιστορία να πω ότι το ρεύμα ήρθε πριν λίγο δλδ μετά από δύο ώρες χωρίς κανένα πρόβλημα αυτή τι φορά...

Μια χαρά.

Οπότε τώρα ξέρεις...

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση...: ποτε ενα ενυδρειο ξεφευγη απο την κατηγορια fish only και παει σε κατασταση reef?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση...: ποτε ενα ενυδρειο ξεφευγη απο την κατηγορια fish only και παει σε κατασταση reef?

Ακομα και μανιταρακια ή 1-2 μαλακά κοραλακια να βαλεις ειναι reef..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...