Jump to content

Το Ρειφακι Μου 450Λιτρα


panoscorfu

Recommended Posts

Να κουρασεις????

Εισαι τρελλος βρε πανο?Μου εφτιαξες την ημερα φιλε μου με τις φωτο σου! :jig::jig:

Το ενυδρειο απλα ειναι εξωπραγματικο!

Χιλια μπραβο! :bow:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο και πολύ καλυτεχνικες φωτογραφίες να το χαίρεσαι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Α ρε Πανο. Εισαι πολυ μπροστα ρε αγορι. Πρεπει να ερθω διακοπες Κερκυρα να το δω απο κοντα.. Με εχεις αφησει με το σαγονι κατω. Βλεπω η ξενια αρχισε να επεκτεινεται..!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έλα φίλε Λυκούργο καθόλου χρόνος δε μένει ούτε για φώτο έπαθα και μια ζημιά με τη δωσομετρικη και μου πήγε το kh στο 4 ποιος ξέρει πόσο καιρό έχασα 2 αποικίες σεριατοπορα κατά τα άλλα καλά χαχαχαχχαχα δεν πτοούμαι ομως !!!!!!έχω και άλλο χόμπι τα μελλισακια και έχω ρίξει το βάρος εκεί με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω:lol: το καλοκαίρι λίγο τα παραταμε κακώς βέβαια! !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Έλα φίλε Λυκούργο καθόλου χρόνος δε μένει ούτε για φώτο έπαθα και μια ζημιά με τη δωσομετρικη και μου πήγε το kh στο 4 ποιος ξέρει πόσο καιρό έχασα 2 αποικίες σεριατοπορα κατά τα άλλα καλά χαχαχαχχαχα δεν πτοούμαι ομως !!!!!!έχω και άλλο χόμπι τα μελλισακια και έχω ρίξει το βάρος εκεί με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω :lol: το καλοκαίρι λίγο τα παραταμε κακώς βέβαια! !!!!!!!!!

Για τα μελισσάκια www.bees.gr και ξερό ψωμί............................ο τύπος δεν παίζεται

Έγινε επεξεργασία - ΜΑΝΤΑΛ
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα φίλε Λυκούργο καθόλου χρόνος δε μένει ούτε για φώτο έπαθα και μια ζημιά με τη δωσομετρικη και μου πήγε το kh στο 4 ποιος ξέρει πόσο καιρό έχασα 2 αποικίες σεριατοπορα κατά τα άλλα καλά χαχαχαχχαχα δεν πτοούμαι ομως !!!!!!έχω και άλλο χόμπι τα μελλισακια και έχω ρίξει το βάρος εκεί με την πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω :lol: το καλοκαίρι λίγο τα παραταμε κακώς βέβαια! !!!!!!!!!

ωραιος!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγω Πανο και ξερω δεν παιζετε η μελισσα και φυσικα το μελι,να εισαι καλα καλο καλοκαιρι και στειλε κανα βαζακι θυμαρισιο οποτε και οταν βρεθει χαχαχα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νικόλα είμαι στην αρχή ότι θες φίλε μου :)

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα είμαι στην αρχή ότι θες φίλε μου :)

?και να ξερεις το τσιμπημα τις μελισσας ειναι φαρμακο για τον ανθεωπινο οργανισμο(εκτος εαν εχεις θεμα αλεργιας)ασε την παρανοικη φαγουρα που προκαλει μετα.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημοσιευμένη  εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Δημοσιευμένη  εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Δημοσιευμένη  εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Δημοσιευμένη  εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Δημοσιευμένη  εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Δημοσιευμένη  εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Δημοσιευμένη  εικόνα
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...