Jump to content

Νέο Ενυδρείο Για Συμμάζεμα...


Recommended Posts

η ελπίδα τελειώνει τελευταία ,,,,,

Την πρώτη μέρα βρήκα ένα ενυδρείο που μετρούσε άπειρους θανάτους (ακόμα και το νερό ήταν χωρίς αντιχλώριο! ) και φτιάξαμε ΌΛΟΙ μαζί ένα ενυδρείο βιώσιμο και με προοπτικές. Επίσης μέσω εμού μεταφέρθηκε ένα μέρος της εμπειρίας σας σε έναν καινούργιο χομπύστα.... αν θέλει να κάνει τη ζωή του δύσκολη με λάθος επιλογές δεν μπορώ να κάνω πολλά .....Εγώ θα είμαι κοντά του και θα σας μεταφέρω τα νέα ακούγοντας τις παρατηρήσεις σας.

ευχαριστώ πραγματικά όλους σας :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

η ελπίδα τελειώνει τελευταία ,,,,,

Την πρώτη μέρα βρήκα ένα ενυδρείο που μετρούσε άπειρους θανάτους (ακόμα και το νερό ήταν χωρίς αντιχλώριο! ) και φτιάξαμε ΌΛΟΙ μαζί ένα ενυδρείο βιώσιμο και με προοπτικές. Επίσης μέσω εμού μεταφέρθηκε ένα μέρος της εμπειρίας σας σε έναν καινούργιο χομπύστα.... αν θέλει να κάνει τη ζωή του δύσκολη με λάθος επιλογές δεν μπορώ να κάνω πολλά .....Εγώ θα είμαι κοντά του και θα σας μεταφέρω τα νέα ακούγοντας τις παρατηρήσεις σας.

ευχαριστώ πραγματικά όλους σας :)

''Ασε με να κάνω λάθος'' ειναι ο φιλαρακος σου απ οτι καταλαβα. Αστον, απο τα λαθη μας μαθαινουμε. Το κακο ειναι οτι θα την πληρωσουν τα ψαρακια....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...